Almanya Büyü Bozan Hocalar

Büyü, çağımızın gerçeği olan ve bilimin yetersiz kaldığı bir gerçektir. Yıllar boyunca eğitim almış olan kişiler olarak bilinen medyumlar, büyüleri yapan veya bozan kişilerdir. Almanya büyü bozan hocalar, kişilerde görülebilen tüm büyüleri bozmaya gücü yeten hocalardır.

Günümüzde gerçek medyuma ulaşmak çok zordur. Çoğu hoca sadece vakit kaybından ibarettir. Bu nedenle işlem yapılacak olan hocalara karar verilmeden önce yapılması gereken şey titiz bir inceleme ve değerlendirme yapmaktır. Bu değerlendirmede ise daha önce o medyuma gitmiş olan kişilerin yorumları dikkate alınır. Sitemizde ise bu şekilde tüm medyumlara yönelik birden fazla yorum bulmak mümkündür.

Almanya Büyü Bozan Hocalar ve Büyüler

Bir büyünün bozulabilmesi için öncelikli olarak onun hangi çeşit bir büyü olduğu anlaşılmalıdır. Gerçek bir medyum, gerek telekinezi gerekse Gayb alemleri ile iletişime geçerek kişide büyünün çeşidini anlayabilir. Büyü yapılan olan kişiyi bakıma alır ve onun büyüden kurtulmasını sağlar. Peki, genellikle karşılaşılan büyü çeşitleri nelerdir?

 • Ak Büyü: Aklık, saflığı ve iyi niyeti belli eder. Bu her toplumda ve inanışta böyledir. Beyaz renginden dolayı bu tür büyüler, karşıdaki kişinin iyiliği için istenir. Bağlanma, aşk, evlilik, çocuk, başarı gibi büyü çeşitleri isteyen kişinin niyetine bağlı olarak bu kategoriye girebilir. Önemli olan bu büyüde bencilce bir niyet saklamamaktır.
 • Kara Büyü: Kara büyü en tehlikeli olan büyü çeşididir. Kimi zaman bir insanın ölmesi veya başına kötü şeyler gelmesi için dahi yapılabilir. Burada amaç kesinlikle iyi değildir ve bencilce davranışlar içeriri. Büyünün tehlikeli olmasının sebebi ise yapan veya yaptıran kişilere büyünün geri dönebilme ihtimalidir. Geri dönüş şoku olarak adlandırılan bu durum sonrasında kişide çarpılma gibi hadiseler vuku bulabilir. Bu büyüleri kesinlikle işinde uzman olan medyumlar yapmalıdır. Bunlar için yapacağınız araştırmalar çok daha iyi olmalı ve hoca nokta atışı şekilde bulunmalıdır.

Almanya büyü bozan hocalar, her iki tür büyüyü bozma konusunda etkilidir. Özellikle aracılı büyü olarak adlandırılan büyünün bozulması çok kolaydır. Kişinin en çok vakit geçirdiği yere saklanılan bir nesne vasıtası ile yapılan bu büyü işlemi, o nesnenin bulunması ve yok edilmesi ile bertaraf edilir. Ancak bu yok etme işleminde de belirli kurallar vardır ve bunlar izlenmelidir.

Büyünün asıl başlangıcı simyadır. Tarihte çok geçmiş dönemlere kadar uzanan büyü yapma hadisesi ile birlikte önemli olan büyünün ehil kişiler tarafından yapılmasıdır. İşinde uzman olmayan kişilerin yaptığı büyüler kimi zaman çok kolay kimi zamansa çok zor şekilde çözülebilir. Ancak burada önemli olan doğru medyuma ulaşmak ve ondan medet ummaktır. Ayrıca bu medyuma gönülden inanmakta gerekir.

Medyum Ali Hoca Almanya’da başta Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen olmak üzere tüm şehirlere hizmet vermektedir.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Almanya Büyü Bozan Hocalar” üzerine 2 yorum.

 1. En yakın arkadaşımla aramızda her zaman güzel bir bağ vardı ama kendisi duygularına yenik düşerek bana aşık oldunu itiraf etti üstelik kendisinin nişanlısı var ben bu durumdan çok rahatsız oldum ama arkadaşlığımın da bozulmasını istemedim
  Bunu yakın bir dostuma anlattığımda bana soğutma büyüsü yaptır dedi bunun üzerine internette biraz araştırma yaparak medyum ali hocayı buldum
  Hocaya durumu anlattığımda tıpkı arkadaşımın dediği gibi soğutma büyüsü yapılabileceğini söyledi biraz sorularım vardı onları sorduktan sonra karar verdim yaptırmaya
  Arkadaşım benden çok kısa sürede uzaklaştı ama sadece duygusal anlamda uzaklaştı arkadaşlığımız aynen devam ediyor
  Kendisi onun dönemsel stresten vs. kaynaklandığını düşünüyor şu an hiçbir hissi yok ve eskisinden daha samimi şekilde dostluğumuz devam ediyor
  Hocaya ulaştığım numara ve telefonu da bırakıyorum 535 590 62 75 – [email protected]

 2. İŞİNİ DOĞRU DÜRÜST YAPAN İNSAN SAYISI GİDEREK AZALIYOR SON ÖRNEKLERDEN KALAN ALİ GÜRSES HOCAYI HERYERDE ÖNERİYORUM ADAMA FAZLADAN PARA GÖNDERMİŞ OLMAMA RAĞMEN İADE EDİP HATA OLDUĞUNU SÖYLEDİ NE PARA İÇİN YAPIYO NE ŞAN ŞÖHRET İÇİN BİLDİĞİMİZ ALLAH YOLUNDA İNSANLARA YARDIM ETMEYE ÇALIŞIYOR BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜR EDERİM BANA YAPTIĞI BU YARDIMDAN DOLAYI ALLAH RAZI OLSUN ÇOK NEFESİ GÜÇLÜ BİR İNSAN İNŞALLAH DERDİ TASASI OLANLAR DA BU HOCAYI BULUR DA SIKINTISINI ÇÖZER BEN ÇOK MEMNUN KALDIM HOCAMDAN HEM KARAKTERİ HEM DÜRÜSTLÜĞÜ ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN 05355906275 NUMARASI EN DOĞRU BİLGİYİ SİZE VERECEĞİNDEN ŞÜPHENİZ OLMASIN…

Bir cevap yazın