Ayırma Büyüsü

Farklı yöntemler kullanılarak yapılabilen ayırma büyüsü çok çeşitli konularda insanların isteklerini elde edebilmesini sağlıyor. Özellikle, aralarında hayırsız ilişki olan kişilere uygulandığında insanların hayatlarını düzene sokabilmesini sağlayan bu büyü ile aralarındaki bağ ne kadar güçlü olursa olsun, herkes ayrılabiliyor.

Ayırma büyüsü çok eski dönemlerden beri yapılan, herkes tarafından kullanılmış bir uygulamadır. Bu çalışmanın netice verebilmesi için büyünün her aşaması mutlaka doğru yapılmalıdır. Medyumlar, eğitimleri sayesinde yapılacak olan çalışmalardan başarılı sonuçlar alabilir.

Medyumluk mesleğinin ne kadar karmaşık olduğu eğitim sürecinden anlaşılmaktadır. Bu süreç küçük yaşlardan itibaren başlayarak, hem teorik hem de pratik bilgiyi öğrenerek devam eder. Ayırma büyüsü yapılırken kullanılan tüm büyü yöntemleri de medyumların aldığı bu eğitim sırasında öğrenilmektedir.

Gerçek medyum hocaların yaptığı bu çalışmalarda her zaman için net sonuçlar verecek yöntemler tercih edilmektedir. Ayırma büyüsü yapan medyumlar, tutmayacak bir büyüyü yapmayı en baştan kabul etmeyecektir.

Sevgililere yapılan ayırma büyüsü de diğer kişilere yapılan büyüden farksız olarak işleyiş gösterir. Manevi boyutta ortaya çıkan enerjiler sayesinde etkisini veren bu çalışmanın en sonunda, kişiler ayrılır ve tekrar barışmamak üzere birbirinden soğur.

Sevgililere Yapılan Ayırma Büyüsü

İnsanlar arasındaki ilişkilerin isimleri ne olursa olsun manevi boyutta belli bağlar neticesinde ortaya çıktığı bilinmektedir. Ayırma büyüsü gibi işlemler bu b ağlar üzerine etki kurarak sonuç vermektedir. İki kişinin evli veya sevgili olması, manevi boyutlarda herhangi bir anlam ifade etmez. Medyumlar, aralarındaki ilişki her ne olursa olsun büyüyü aynı yöntemle yapmaktadır.

medyum ali hoca

Sevgilileri ayırmak için yapılan büyülerde, iki kişinin enerjisini ortak olarak taşıyan bir malzemeye ihtiyaç duyulur. Kişilerin fotoğrafı veya onlara ait bir eşya kullanılabilir. Ayırma büyüsünde kimi durumlarda herhangi bir malzemeye veya eşyaya ihtiyaç duymadan çalışma da yapılabilmektedir. Medyum hoca, enerjinin durumunu inceleyecek ve nasıl bir çalışma yapılması gerektiğine net biçimde karar verecektir.

Yapılan her işlemin mutlaka manevi boyutlarda şekillenerek dünyaya yansıması gereklidir. Ortaya çıkacak sonuçların her zaman ilk olarak manevi dünyada kendini gösterdiği, ardından fiziki aleme yansıdığı net şekilde bilinmektedir.

Büyüyle Ayrılan Sevgililer Birleşir Mi?

Ayırma büyüsü gibi büyülerin bir son kullanma tarihi veya etkisini kaybedeceği zaman bulunmamaktadır. Bu büyüler bir kez yapıldığında, istenen sonuç elde edildikten sonra kendi tesirini korumaya devam eder.

Ancak, bazı durumlarda kişilerin büyü bozma çalışmasıyla tekrar bir araya gelmesi mümkündür. Bu gibi sorunların önüne geçmek için medyum hocalar ayırma büyüsünün ardından ek çalışmalar yapabilmektedir. Bu konuyla ilgili en doğru bilgiyi, çalışmayı yapacak olan medyum hoca net biçimde verecektir.

Medyum Ali Gürses bu ve diğer konulardaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Ayırma Büyüsü” üzerine 1 yorum.

 1. En yakın arkadaşımla aramızda her zaman güzel bir bağ vardı ama kendisi duygularına yenik düşerek bana aşık oldunu itiraf etti üstelik kendisinin nişanlısı var ben bu durumdan çok rahatsız oldum ama arkadaşlığımın da bozulmasını istemedim
  Bunu yakın bir dostuma anlattığımda bana soğutma büyüsü yaptır dedi bunun üzerine internette biraz araştırma yaparak medyum ali hocayı buldum
  Hocaya durumu anlattığımda tıpkı arkadaşımın dediği gibi soğutma büyüsü yapılabileceğini söyledi biraz sorularım vardı onları sorduktan sonra karar verdim yaptırmaya
  Arkadaşım benden çok kısa sürede uzaklaştı ama sadece duygusal anlamda uzaklaştı arkadaşlığımız aynen devam ediyor
  Kendisi onun dönemsel stresten vs. kaynaklandığını düşünüyor şu an hiçbir hissi yok ve eskisinden daha samimi şekilde dostluğumuz devam ediyor
  Hocaya ulaştığım numara ve telefonu da bırakıyorum 535 590 62 75 – [email protected]

Bir cevap yazın