Yapılmış Büyü Nasıl Çözülür?

Büyü çözmek ve yapmak asırlardır insanların araştırdığı bir konudur. Büyüler farklı şekillerde ve metotlarla yapılmaktadır. Kişilerin niyetine göre iyi ve kötü olarak yapılan büyüler, büyü yapılan kişilerde farklı etkiler gösterir. Büyü çözmenin en iyi ve kolay yolu uzman birinden yardım almaktır.

Yapılan Büyüden Nasıl Korunmalıdır?

Yapılan büyüden korunmanın tek yolu, büyüyü tespit edip ortadan kaldırmaktır. Büyünün bozulması için bazı işlemlerin sırasıyla yapılması gerekir. Büyü bozmak için belli başlı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerle birlikte farklı metotlar kullanılarak, büyü bozma işlemi kısa sürede yapılabilir. Büyü bozacak medyum ve hoca bularak, insanlar üzerinde etkisi bulunan büyüden kurtulma imkânı bulunmaktadırlar. Büyüden korunma yolları şu şekilde açıklanabilir;

  • Sirkeli su hazırlanarak, ev büyüden arındırılabilir. Sirkenin mistik bir gücü vardır ve bu sayede kötü ruhlar evden uzak kalırlar.  Haftada iki kez hazırlanan sirkeli su karışımı ile evin mat olan yerleri silinmelidir. Kapılar, pencere kenarları, masa ve sandalyeler, vitrinler bu yerlere örnek olabilir.
  • Medyumların şeker ve tuz kullanarak hazırladıkları kişilere özel tılsımlar ile büyü bozma işlemleri yapılmaktadır. Verilen tılsımlar tarife uygun bir şekilde uygulandığında, büyünün etkisi kısa zamanda ortadan kalkacaktır.
  • Büyüden korunmanın en etkili yolu bir medyum veya hocadan yardım almaktır. Büyü konusunda işlem yapılacaksa bilgi ve tecrübe ön planda tutulmalıdır.
  • Büyüden korunmak için yapılacak bir başka yol ise İslam dinine göre belirlenen duaları okumaktır.

Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bir evde veya kişide var olan büyünün etkisini anlamak için iyi bir gözlem yapılması gerekmektedir. Evde yaşanan huzursuzluk ve tartışmalar günden güne artış gösteriyorsa ve bu kavgaların nedenleri basit olaylardansa, büyünün varlığını düşünmek gerekmektedir. Büyüler insanların hayatlarının kötüye gitmesi ve daha karmaşık bir hâle gelmesi için de yapılmaktadır. Bu yöntemle yapılan büyüler de aileler dağılmakta ve evde huzur kalmamaktadır. Eğer bir büyünün varlığı söz konusu ise bilgi ve tecrübeye sahip bir medyumla görüşülerek gerekli uygulamaların yapılması gerekir. Aksi hâlde içinde bulunulan durum içinden çıkılamaz bir hâl alarak daha da kötüleşebilir. Aileye veya kişiye yapılan büyünün  bozulması evde eski düzeni yerine gelecektir. Her medyumun kendine göre bir metodu bulunmaktadır. İyi bir araştırma yaparak güvenilir bir medyum bulmak, olayların daha erken çözülmesine katkı sağlar.

Yapılan Büyü Bozulmazsa Ne Gibi Durumlar Ortaya Çıkar?

Yapılmış büyüyü bozmak önemli bir konudur. Ancak yapılan büyünün bozulmaması ev ortamında meydana gelen sorunların daha da kötüleşmesine neden olacaktır. Eve veya kişiye yapılan bir büyünün bozulmaması durumunda yaşanacak bazı olaylar açıklanacak olursa şu şekilde sıralanabilir;

  • Bir kimsede büyünün varlığı söz konusuysa o kişide huzur kalmaz, mutlu olamaz ve sürekli çevresiyle kavgalar yaşar.
  • Evde bir büyünün varlığı söz konusuysa sürekli gergin bir ortam oluşarak, huzur denen olgu ortadan kalkar.
  • Eve gelen misafir sayısı azalır ve zamanla hiç misafir gelmemeye başlar.
  • Evden çıkan hane halkı, eve gelmemek için türlü bahaneler uydurur ve eve gelmek istemezler.

Büyüleri tespit etmek ve büyüyü ortadan kaldırmak için profesyonel medyum desteği alabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın