Yıldızname Nedir? Yıldızname Bakan Hocalar Kimdir?

Yıldızname, belirli hesaplamalar yapılmak sureti ile insanların gelecekleri hakkında malumat elde etmesini sağlar. Yıldızname bakan hocalar vasıtası ile birlikte gerçekleştirilen bu işlemlerde işinin ehli bir hoca bulmak son derece önemlidir. Gelecek hakkında en doğru bilgilere ulaşabileceğiniz bu uygulama sayesinde aradığınız cevaplara kolayca erişebilirsiniz.

Yıldızname’de ebcet ismi verilen bir hesaplama yapılır. Arapça olarak yazılan harfler numaralara dökülür ve ortaya bir sürü sayı çıkar. Bu sayıların her birisi bir anlam ifade etmektedir. Sayılar ise sizlerin aşağıdaki bilgileri ile birlikte görülebilir:

  • İsim ve soy isim
  • Doğum tarihi
  • Anne ve baba adı

Bunun gibi bilgileri hocaya iletirseniz eğer o zaman sizlere en doğru şekilde bir yaklaşımda bulunulabilir. Bu durumda yapılması gereken şey en doğru şekilde hocalara ulaşmak olmalıdır.

Yıldızname Ne İşe Yarar?

İlk zamanlardan itibaren günümüze kadar geçen süre içerisinde pek çok kişi kendi geleceğini merak etmiştir. Bu anlamda gereken her şeye sahip olan insanlar, bir şekilde gökyüzü hareketlerine anlam yüklemeyi başarmıştır. Asırlar önce gerçekleştirilen bu olaylar sonrasında Yıldızname ismi verilen bir kitap ortaya çıkmıştır. Bu kitabı doğru bir şekilde kullanmasını bilen kişiler, insanların en çok merak ettiği sorulara yanıt bulabilmektedirler.

Yıldızname bakan hocalar insanlardan gelen isteklere yanıt verebilirler. Bu istekler özellikle gelecek ile ilgiliyse o zaman kesinlikle bunun çözümü Yıldızname’dir. Çünkü gelecek konusunda fal vb. şeyler tahmini bilgileri içerirken Yıldızname’de tahmin diye bir şey yoktur. Burada karşınıza çıkan sonuçlar eşliğinde kısa sürede aradığınız sorulara cevaplar bulabilir ve istediğiniz şekillerde hareket edebilirsiniz.

Yıldızname Bakan Hocalar Kimlerdir?

İsteyen herkes bu uygulamaya bakamaz. Bunun için iyi bir şekilde Arapça bilmek ve sonrasında ebcet hesabına hakim olmak gerekir. Genel olarak medyumların sahip olduğu bu özellikler sonrasında aranılan çözümlere de rahat bir şekilde ulaşma fırsatınız olacaktır.

Güvenilir bir şekilde hizmet verecek olan hocalar sayesinde aradıklarınıza kısa sürede ulaşma şansınız olmaktadır. Ancak burada iyi bir araştırma süresi gerekir. Aksi bir durumda doğru hocaya ulaşamazsanız eğer o zaman işler sizin için biraz daha karmaşık bir hal almaya başlayabilir.

Güvenilir Medyumlar Nasıl Bulunur?

Günümüzde her şeye el atan dolandırıcılar, medyumluk sektörüne de el atmış durumdadırlar. Hiçbir şey bilmeyen kişiler dahi kendilerini Yıldızname bakan hocalar olarak tanıtabilmektedirler. İşte bu noktada sizlerin yapması gereken şey en doğru şekilde gerekeni yapmak olmaktadır.

İnternet üzerinden bazı yerlerde araştırma yaparak güvenilir bir medyum bulma şansınız vardır. Bunun için yapacağınız araştırmalarda sizlere en doğru bilgiyi veren yerlere odaklanmalısınız. İnsanların yaptığı yorumlar ise bu noktada önemli bir veri kaynağı ve rehber olarak karşınıza çıkacaktır. Daha önce bir medyum ile çalışmış ve o medyum hakkında yorumunu, değerlendirmesini yazan insanların görüşlerine değer vermelisiniz. Böylelikle başkasının tecrübesinden istifade etme şansınız olacaktır.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Ali Hoca’ya 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabiliyor.

Bir cevap yazın