Bağlama Büyüsü

İnsanların manevi dünyaya olan ilgisi ve bu dünyalardan beklentisi yeni ortaya çıkan bir durum değildir. Bağlama büyüsü gibi büyüler, insanların tarihi kayıtları ilk tutmaya başladığı dönemlerden itibaren görülmüş, adeta insanlar ile yaşıt uygulamalardır.

Geçmişte de tıpkı bugünkü gibi medyumlar tarafından yapılan büyü çalışmaları sayesinde insanların yaşantısında pek çok şey değiştirilebilir. Örneğin, yuva kuramayan veya kısmetini bulamayan bir kişinin mutlu bir aile kurması sağlanabilir. Yine aynı şekilde, bağlama büyüsü sayesinde yuvası yıkılmak üzere olan kişilerin tekrar mutlu ve huzurlu olması mümkün olabilmektedir.

Gerçek medyum hocaların aldıkları eğitimler tıpkı bundan binlerce yıl önceki medyumlar gibi el verme yöntemi ile başlamaktadır. Üstat bir medyum hoca, eğiteceği kişiden emin olduktan sonra bağlama büyüsü gibi özel büyü yöntemlerini aktararak çalışmaları gelecek nesillere ulaştırır.

Elbette bu süreç hiç de kolay değildir. Medyumlar, adeta ömürlerini bu alana adayarak sayısız uygulama yapmayı öğrenir. Tecrübe, nefes gücü kontrolü, enerjiyi tanıma ve daha pek çok eğitim aşamasından geçilerek bağlama büyüsü yapılabilir. Buna ek olarak, medyumların sonsuz manevi alemler ile ilgili öğrenecekleri şeylerin asla sonu gelmemektedir. Her medyum, ömür boyu süren bir öğrenme sürecine sahiptir. Her yeni çalışma ile daha fazla tecrübe edinilir, daha çok araştırma konusu ortaya çıkar.

Büyüler İnsanlık Tarihi Kadar Eski Uygulamalardır

Bağlama büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü uygulamaları fazlasıyla eski ve kadim çalışmalardır. Antik dönemlerden gelen bu uygulamaların gelişimi medyum hocaların bu alandaki çalışmaları sayesinde olmuştur.

Büyülerin eski olması, yöntemlerinin zaman içinde değişmeyeceği anlamına gelmez. Temeller her zaman öte alemlere ait enerjiler olsa da bağlama büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyünün yöntemlerinde değişimlerin ortaya çıkması gayet doğal bir durumdur. Medyumlar, büyüler ile ilgili daha fazla bilgi edinerek daha etkili yöntemlerin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Elbette bu durum her büyü için geçerli değildir.

Bağlama Büyüsü Çok Eskiden Beri Kullanılmaktadır

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü gibi büyü çalışmaları ile birlikte en eski dönemlerden beri kullanılan büyüler arasında bulunur. Bu büyü uygulamalarının sık kullanılmasının en önemli sebebi, insanların duyguları ile doğrudan bağlantılı olmasıdır.

Bağlama büyüsü yapılırken kullanılan ilimler her zaman için aynı olmuştur. Havas ve ledün, bu büyünün yapılması için temel ilimleri oluşturur. Bu alanda uzman olan medyum hocalar, her durumda en iyi sonucu verecek olan büyüyü yaparak insanların isteklerinin gerçekleşmesine vesile olabilir.

Herhangi bir büyüyü yaptırmadan önce o uygulamayı yapacak olan kişinin niteliklerinden emin olmak önemlidir. Bu nedenle, bağlama büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyüler için çalışmaya başlamadan önce mutlaka medyum hakkında detaylı ve kapsamlı bir araştırma yapılması tavsiye edilmektedir.

Medyum Ali Gürses soğutma büyüsü konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Bağlama Büyüsü” üzerine 4 yorum.

  1. Ben de ali hocaya bir çalışma yaptırdım ve çok memnun kaldım, babamdan bir miktar borç istedim iş kurmak için ama bana güvenmediği için vermedi, durumu iyi olmasına rağmen iş kurmama karşı çıktı, ikna çalışması yaptırdım, çalışma bana geldikten sonra 10 gün geçmeden babamdan telefon geldi, normalde ben arayıp sorarım diye düşünüyordum ama o beni arayıp hesabıma para gönderdiğini söyledi hayırlı olsun dedi, çok şaşırdım, tüm düşüncüleri değişmiş gibiydi, sana güveniyorum vb. Laflar etti, inşallah şimdi hiç kimsenin yüzünü kara çıkarmadan hayatımı istediğim yola sokacağım, ali hocanın bu konuda bana yardımı çok büyük

  2. selam arkadaslar benim cok sevdigim bir arkadasimla aram kotu olaylar sonrası sogumustu yani kavgamiz olmadida artik guvenmez olduk birbirimize oda cok yalan soyledi bana bende yalanlar soyledim oyle olunca eski tat olmuyor benim tek guvendigim arkadasim kendisiydi bu yuzden ne yapsam diye düşünürken bir arkadasimin tavsiyesiyle ali hocayi buldum oda benzer bir konuda arkadasiyla alacak verecek meselesine ali hocaya islem yaptirmis aralari bozulmadan hallolmus bunu duyunca bende heveslendim hemen mesaj attim ali gurses hocaya sagolsun ilgilendi hemen yardimci oldu cok surmeden buyunun etkisi gorulmaya basladi zaten bir hafta bile olmamisti diyebiliirm konusmamizda yavas yavas yerine geldi aramizda eskisi gibi sicaklik samimiyet olustu cok sukur dostumla kopmadan eskisi gibi olmayi basardik bu tur konularda problemi olanlara mutlaka oneririm ali beyi

  3. Üç senelik evliyim, çocuğum yok ama başkasını seviyordum. Aslında başkasını da değil bir gönülde iki kişi olur mu demeyin oluyormuş. Eşimden ayırlmam gerekliydi bunu ona yapamazdım saygımdan dolayı ama onun beni severken benim ondan ayrılıp başkasına gitmeyi karakterime sığdıramadım, kendi kendime acı ilacı içeyim benden uzaklaştırayım dedim. Başta hiçbir büyü vb. çalışma yaptırmadan kendi çabamla soğutmaya çalıştım ama o da olmadı. Çok denesem de uzaklaşmadı, aksine bana karşı çekilmeye başladı naz yaptığımı düşündü. Ben bu halleri gördükçe daha da uzaklaştım. Bir an önce bitmesi adına benden soğuması için bir işlem yaptırdım. İnternetten çok araştırdım çok dolandırılanlar olmuş en son hakkında tek olumsuz yazı okumadığım Ali gürses hocada karar kıldım ve iletişime geçtik. Ali hocanın telefonu 05355906275 mail adresi de [email protected] ilk konuşma sonrası hep mailden devam ettik. 1 hafta gibi bir sürede işlemimi yolladı ve 10 gün sonra da eşimin tavırları birden bire değişti eskisinden çok farklı bir kadına dönüştü. Ben bir gün cesaretimi toplayıp beni seviyor musun diye sordum bana net cevap veremedi sevmiyorsan söyle dedim cesaretlendirdim sevmiyorum artık dedi. Bunun üzerine boşanma kararı aldık. Uzaklaştık çok şükür, ne o kırıldı ne de ben kırıldım. Şimdie herkes hak ettiğine sevdiğine gider inşallah diye dua ediyorum. Çalışmayı yapan ali hocanın ilgisi ve yaklaşımı dolayısıyla kendisine buradan da teşekkür ediyorum çünkü çok hassas bir durumdu, hem işlem için hem benim psikolojim için. Bana çok yakın davranıp iyi davrandı, ilgili davrandı. Hiç mağdur etmedi her soruma ne olacak hocam dememe gönülden cevap verdi. Dürüst bir medyum hoca ve gerçekten bu işi yardımcı olmak için yaptığına şahit oldum başkası olsa bu kadar kendi özel vaktinden kısıp bana yardımcı olmazdı. Kesinlikle öneriyorum ali beyi…

  4. TAM BEŞ SENE SONRA BOŞANDIĞIMIZ EVLİLİĞİMİZ TEKRAR ESKİSİNDEN DAHA İYİ HALE GELDİ BU BEŞ SENEDE KAÇ MEDYUM TARAFINDAN KANDIRILDIM TAKİ ALİ GÜRSES ADINDAKİ GERÇEKTEN ALLAH RAZI OLSUN O MEDYUM HOCAYI BULANA KADAR BANA YAPTIĞI GERİ GETİRME İŞLEMİNDEN BİR AY GEÇMEDEN BEŞ SENE ÖNCE HAYATIMDAN ÇIKAN ADAM ÇİÇEKLERLE GERİ GELDİ ÇOK GARİP BİR HİSMİŞ GERÇEKTEN ALLAHIN MUCİZELERİNİ BU HAYATTA ÇIPLAK GÖZLE GÖRMEK ARTIK YUVAM HAYATIM OLMASINI İSTEDİĞİM GİBİ OLUYOR ALLAH ALİ HOCADAN DA BANA ONU TAVSİYE EDEN ARKADAŞLARDAN DA RAZI OLSUN KESİNLİKLE ALİ GÜRSES HOCAYI TAVSİYE EDİYORUM HERKESE BEŞ SENE DİYORUM AZ BİR SÜRE DEĞİL BEŞ

Bir cevap yazın