Geri Getirme Büyüsü

Ayrılık acısı insanları zor durumda bırakan acı çekmelerine sebep olan bir duygudur. İnsanlar böylesi acılar karşısından kendilerini sıklıkla çok çaresiz bir durumda hissederler. Bu tür çaresiz durumlarda ise çoğu insan büyü yoluna başvurur. Bu yollardan birisi de geri getirme büyüsüdür. Büyü denilince insanların aklına genellikle kötü işler için yapılan yanlış durumlar gelir. Fakat büyü, birbirlerini seven ve herhangi bir sebepten ötürü ayrılan ya da ayrılmak zorunda kalan iki insanın acılarını unutmaları ve yeniden bir araya gelmelerini sağlamak gibi iyi işler için de kullanılmaktadır. Geri getirme büyüsü ile çoğu insan sevdiği ile yeniden bir araya gelme imkânına kavuşmuştur.

Geri getirme büyüsü ya da benzeri büyülerin etkisini gösterme süreleri genellikle üç gündür. Fakat bazı durumlarda bu süre daha uzun olabilmektedir. Yapılan her büyü etkili olacak diye kesin bir bilgi vermek doğru değildir. Büyü ve benzeri tılsımlı sözler bir nevi telkindir ve uygulanan kişiyi etkisi altına almaktadır. Fakat karşı tarafın büyü ya da benzeri tılsımlı sözlere karşı dirençli olması büyünün etkisini azaltmakta hatta hiç etki etmemektedir. Geri getirme büyüsünü yapacak olan kişi, büyüde verilen bütün talimatları dikkatli bir şekilde yerine getirmeye dikkat etmelidir. Büyü ve benzeri işlerle uğraşmak tehlikeli olduğu için, yapılırken çok dikkat edilmelidir. Geri getirme büyüsü oldukça etkili bir büyü olup, dikkatli bir şekilde yapılmadığı takdirde büyüyü yapan kişiye zarar verebilmektedir. Bu yüzden büyüyü yapacak olan kişi geri getirme büyüsünü evde tek başına yapmaktan kaçınmalıdır. Büyü, sihir ve benzeri şeyler yaptırılırken bir uzmana danışılmalı ve yaptırılacak büyü işinin ehli bir hoca tarafından yapılmalıdır.  Büyü de olsa etkisini görmek için yaptıran kişi büyünün tesir edeceğine dair inancı tam olmalıdır.

Medyum Ali Gürses geri getirme konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Geri Getirme Büyüsü” üzerine 1 yorum.

  1. ARTIK SIKINTIM DERDİM DOLDU TAŞTI ALLAH AŞKINA BİRİ YARDIM ETSİN BANA BİR MEDYUM ÖNERİN AŞK ACISI ÇEKİYORUM!!!!!!! MEDYUM ALİ GÜRSES NASIL AŞK BÜYÜSÜ YAPARMI NOLURSUNUZ YARDIM EDİN

Bir cevap yazın