İstediğini Yaptırma Büyüsü

İnsanlar, istedikleri her şeye bir an önce kavuşmak isterler. Onlarda yaradılıştan beri görülen bu durum kimi zaman istediklerini elde etmek için farklı yollara başvuru yapmalarını sağlarlar. İstediğini yaptırma büyüsü de istediğini elde edemeyen kişilerin başvurduğu yöntemlerin başında gelir.

İkna büyüsü genel olarak eşlere karşı yapılmaktadır. İnsanlar eşlerini bir şeye razı edemediklerinde ve onu çok istediklerinde o zaman büyüye çekinmeden başvuru yapıyorlar. Büyü ile birlikte sorunların tamamının ortadan kaldırılması mümkün hale gelir. Büyü etkisi altındaki insan sizlerin ikna edebileceği ve neredeyse her söylediğinizi yapabilen bir insan haline gelir. Bu durumda da ona her şeyi yaptırabilirsiniz.

Bu tür güçlü büyülerin yapılma nedenleri genel olarak şu şekilde karşımıza çıkar:

  • Evlilik konusuna ikna edilemeyen bir sevgili
  • Sizi bunaltan ve istediğinize karşı çıkan bir eş
  • Size karşı çıkan bir aile (anne, baba, kardeş)
  • Sizinle aynı düşünceyi paylaşmayan bir ortak

Bunun gibi farklı nedenler ile birlikte istediğini yaptırma büyüsü sıklıkla uygulanır. Burada yapılması gereken en temel şeylerden bir tanesi ise güvenilir bir medyum bulmaktır. Güvenilir bir medyum ile birlikte ortalama olarak 21 günde etkisi gösteren bu büyü sayesinde sonunda kazanan siz olacaksınız.

İstediğini Yaptırma Büyüsü

Büyüler 3 farklı grupta incelenir. Bu gruplar insanların niyetlerine göre oluşturulmuştur. Buna göre ikna büyüleri de iç sınıfa da girebilir. Bunlar:

  • Ak Büyü: Ak büyü olarak ikna büyüsü düşünüldüğünde karşı tarafı iyi bir şeye ikna etmek vardır. Hem sizin hem de karşı taraf için sonuç güzel olacaksa o zaman büyü ak büyü olarak görülebilir.
  • Kara Büyü: Kara büyü olarak düşünüldüğünde ise ikna büyüleri her zaman kısa sürede etkisini gösterse de niyet olarak iyi bir niyet taşımaz. Bu durumda sizlerin yapması gereken şey karşı tarafı ikna etmek ve aynı zamanda medyuma durumu anlatmaktır.
  • Kırmızı Büyü: Kırmızı büyüler arasında da ikna büyüsü geçebilir. Bu durumda medyumlar bu tür büyüleri yapmaktan çekinebilir.

Bunun gibi çeşitler ile yapılacak olan büyülerde önemli olan nokta sizlerin nasıl bir tutum içerisine girdiğidir. Burada kısa süre içerisinde sizler de büyü yaptırmak için güvenilir bir medyum bulmalısınız. Güvenilir bir medyuma ise niyetinizi en başta söylemeli ve ondan onay beklemelisiniz. Aksi bir durumda zaten büyü konusunda başarılı olma şansınız olmayacaktır.

İstediğini yaptırma büyüsü gibi güçlü bir büyüyü yapacak olan medyuma internet üzerinden yapacağınız araştırmalar ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bu araştırmalarda sizleri bekleyen en önemli sonuç internet üzerinden çıkacaktır. Tarafsız bir şekilde sizlere bilgileri ulaştıran siteler bularak oralardan güvenilir bir medyum bulmalısınız.

Medyum Ali Gürses aşk büyüsü konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“İstediğini Yaptırma Büyüsü” üzerine 1 yorum.

  1. ben abim icin bir calisma yaptirdim kendim hollandada yasiyorum abim turkiyede yasiyor orada biriyle evlenmisti ve karisi hamile ama abim biraz hovarda sipsevdi biri oldugu icin baska birine asik oldu hatta karisini bosamaya kalkti bana anlatiyordu ben de sir olarak sakliyordum ama yengemi de cok seviyorum ustleik hamile o yuzden yapacak bir sey ararken ali gurses hocayi buldum internette arastirirken galiba sosyal medyada bulmustum kendisinin sayfasini sitesi medyumali.com uzerinden ulasabilirsiniz eger gorusmek isterseniz hoca bana bir baglama buyusu yapmayi tavsiye etti bir hafta gibi kisa surede kendisinden gelen calismayi aldim abim icin uyguladim hicbir sorun yasanmadan eve kadar geldi uzaktan gelmesine ragmen dedigi gibi kullandim bu islerde tecrubem olmamasina ragmen hic sikinti yasamadim abimle son gorustugumde karim diyip duruyordu bosanmayacak miydin diye sordugumda allah korusun ne bosanmasi cok yanlis seylermis onlar ben aldim dersimi dedi ustune gittim nasil degisti fikrin diye ama bir sey soylemedi cok bariz ali hocanin calismasi sonrasinda bunlar yasandi kendisini kesinlikle tavsiye ederim

Bir cevap yazın