Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü nedir? Boşanma büyüsünün yan etkileri nelerdir? Boşanmak için büyüye neden ihtiyaç duyulur? Son zamanlarda insanlar boşanmanın yollarını büyü gibi manevi uygulamalarda aramaktadır. Bu nedenle bu tarz sorular sıklıkla gündeme gelmekte ve bu iş ile ilgilenen medyumlar aranmaktadır. Boşanmak için çalışma yapan medyumlar ise bu çalışmayı yapmadan önce geçerli bir neden sorgulamaktadır.

Evlilik her din için kutsal bir müessesedir. Bu müessese kapsamında ruh eşini bulduğunu zanneden insanlar aradan geçen kısa zamanda ne kadar büyük bir hata yaptıklarını da fark etmektedirler. Bu aşamada karşı tarafın boşanmaya yanaşmaması sonrasında büyü ile onu ikna etme seçeneği son çare olarak ele alınmaktadır.

Boşanma büyülerinin tamamında insanlar üzerine bazı etkiler gözlenebilmektedir. Bu etkiler, kimi zaman aşırıya kaçabilmekte ve insanlar üzerinde olumsuz izler bırakabilmektedir. Büyü sadece boşanma işlemi sonuçlanıncaya kadar çalışır ve sonrasında insanlar eskisi gibi davranmaya devam ederler. Boşanma büyüsü etkisi altında kalan kişilerde gözlenen hal ve davranış değişiklikleri şunlardır:

  • Uyku: Uyku bozuklukları, kabuslar görme, sıçrayarak uyanma, uykuda terleme gibi davranışlar, insanlarda sıklıkla görülür.
  • Psikolojik Haller: İnsanların sosyal hayattan uzaklaşmaya başlaması, içine kapanık olması gibi durumlarda sıklıkla yaşanır.
  • Eşten Soğuma: Büyünün ilk yaptığı şeylerden bir tanesidir. Eşinden soğuyan insanlar boşanmayı daha çabuk kabul eder.
  • Uğursuzluk: Özellikle etrafındaki cam nesneleri sürekli kırmaya başlayan insanlar bunu şanssızlığa veya uğursuzluğa yorabilir. Hâlbuki bu durum büyü etkisi ile meydana gelir.
  • Paranoyak Haller: İnsanlar büyünün etkisi ile daha bir paranoyak hale girişir. Bu durumda kişiler sanki yanında birisi varmış gibi davranışlar ve konuşmalar sergileyebilir. Sürekli olarak gözlendiğini de düşünebilir.

Büyünün etkisi ile meydana gelen bu haller, kişinin en yakın çevresi tarafından gözlenebilir. Etkilerin ise büyüye dayandırılması daha zordur.

Boşanma Büyüsü Yapan Medyumlar

Boşanma büyüleri genel olarak insanların birbirlerine karşı hissettikleri bağın koparılmasını konu alır. Büyünün yapılması genellikle bir eş tarafından istenir. Ancak bazı durumlarda eski bir sevgili, kıskanç bir kişi tarafından da istenebilir. Bu büyüleri yapmayı her medyum kabul etmese dahi geçerli bir neden görüldüğü takdirde çoğu medyum tarafından yapılır.

İşin içerisinde evliliğin bitirilmesi olunca bunu genellikle duru görü özelliğine sahip olan medyumlar yapar. Sizlerin yalan söyleme ihtimaline karşı olayın iç yüzünü görebilen bu medyumlar esas olarak neden ayrılmak istenildiğine bakar. Söylenilenler ile uyuşuyorsa ve yapılmasında herhangi bir sakınca yoksa o zaman büyü yapmayı kabul eder. Boşanma büyüsü yapacak olan medyumları bulmak içinse internet üzerinden sıkı bir araştırma yapmak gerekir.

Medyum Ali Gürses bu alandaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın