Almanya Büyücü Hocalar

Modern çağda yaşadığımız gerçeği insanların mistik hadiselerden beklentilerini azaltmamış aksine artırmıştır. Tıbbın yapamayacağı şeyleri insanlar medyum gibi hocalarda aramışlar ve onlardan büyü yapmalarını talep etmişlerdir. Almanya büyücü hocalar da bu bölgede ikamet eden ancak mesafeye bağlı olmaksızın büyü yapmayı başarabilen kişilerdir.

İnsanlar kimi zaman manevi ihtiyaçlarını tatmin etmek, bu anlamda hissettiği boşlukları doldurmak için büyü yaptırmak ister. Yapılacak olan büyü işlemi ile insanlar bazı kazanımlar elde ederler. Bu kazanımlar özellikle bilimin gücünün yetmeyeceği şeylerdir ve insanların manevi dünyasını doldurur. Mesela:

  • Başarı: İnsanlar hayattaki başarısızlıklarından büyü yardımıyla kurtulmak ister. Bunun için medyumlara ulaşmaya çalışırlar. Medyumlar, topladıkları enerji ile insanlara pozitif enerji gönderir ve onların hayatta başarılı olmalarına aracılık eder.
  • Aşk: Kimi zaman belirli bir kişinin kimi zamansa belirsiz bir kişinin insanlar kendisine aşık olmasını ister. Hatta onunla mutlu zamanlar geçirmek ister. Bunun içinde uzun zaman bekleyen kişiler son çareyi büyüde ararlar.
  • Evlilik: Evlilik yaşı geçtikten sonra kısmetler bir bir kapanır. İnsanlar ise bu durumda Almanya büyücü hocalar aracılığıyla kurtulmak ister.
  • Bağlama Büyüsü: Kimi zaman bir kişiyi kendisine bağlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bu büyü bazı zamanlarda ise evli kişinin evine, eşine ve sevdiğine bağlı olmasını sağlamak için istenir.

Yukarıdaki büyü çeşitleri elbette artırılabilir. Ancak burada önemli olan insanların bu büyüleri yaptırırken bilimden medet umamayacaklarını bilmeleridir. Yani tamamen manevi aleme bel bağlamaları olarak gösterilebilir.

Almanya Büyücü Hocalar Özellikleri

Almanya’da işinde gerçekten uzman olan veya insanların sadece duygularını sömüren pek çok hoca bulunur. Eğer işinde uzman olmayan bir hoca ile çalışılırsa o zaman bu sadece vakit kaybıdır. Çünkü kendisine büyücü, medyum, hoca diyen kişilerin çoğunun bu işlemlerden hiçbir şekilde haberi ve bilgisi yoktur.

Gerçek bir hoca işin ilmini öğrenmiş ve yıllarca edindiği bilgileri bünyesinde harmanlamıştır. Sürekli olarak testler yapar ve yapılan testler sonrasında ortaya çıkan gerçekler ile yüzleşir, kendisini geliştirir. Doğuştan özel yeteneklere sahip olan bu kişileri bulmak ve onlar ile çalışma fırsatı yakalamak gerçekten zordur. Bunun için iyi bir şekilde araştırma yapmak ve doğru hocayı bulmak çok önemlidir.

Günümüzde Almanya büyücü hocalar içerisinden işine en vakıf olanını bulmak yine bilim ışığında mümkündür. İnternet ortamlarından bu tür hocaları bulmak son derece kolaydır. Daha önce düşündüğünüz hocaya giden kişilerin yorumlarını okuyarak hoca hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle hocaya gitmeden önce onun nasıl birisi olduğunu ve işlemlerinde ne kadar başarılı olduğunu anlayabilirsiniz. Bunun sonucunda ise sizin beklentinizi karşılayacağını düşünüyorsanız aynı hocaya gidebilirsiniz.

Medyum Ali Hoca Almanya’da başta Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen olmak üzere tüm şehirlere hizmet vermektedir.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Almanya Büyücü Hocalar” üzerine 1 yorum.

  1. Benim yaptırdığım çalışma gerçekten çaresiz bir durumda yaşandı. Kimi insan için garip gelebilir ama bizim aile yapımız böyle o yüzden yargılayacak birileri varsa lütfen kendine saklasın fikirlerini baştan belirteyim. Biz eşimle birbirimize kaçarak evlendik, aileler istemedi çeşitli sebeplerden dolayı. Biz de birbirimizi sevdiğimiz için kaçtık ve evlendik. Evliliğimizde de hiçbir şekilde sorun yaşamadık. Şu an bir yaşında bir kızımız var. Aileler ile aramızı düzeltmek için çok kez deneme yaptık ama her seferinde ters tepki gördük. Hatta benim ailem eşimi dövmeye bile kalktı o derecede hoşlanmıyorlardı bizden. Bizim evliliğimizi düzeltmesi daha doğrusu aileler ile aramızı düzeltmek için Ali Gürses adında bir medyum hocaya danıştım. Hoca bana ikna büyüsü çalışmasını tavsiye etti. Bir hafta gibi bir sürede bu çalışmayı yaptı. Daha sonra dediği şekilde beklemeye, söylediği duaları okumaya başladım. 10 gün kadar sonra annem bizi yemeğe davet etti, eşimle bunu duyunca resmen birbirimizin suratına baktık kaldık bu kadar ani şekilde fikirlerinin değişmesini beklemiyorduk. Şu an bu işlemin üzerinden 6 ay geçti ve sanki daha önce yaşanan olaylar hiç yaşanmamış gibi bir durumdayız. Aileler birbirini seviyor, bizi seviyor, her şey yoluna girdi tam olarak Allah razı olsun kendisinden…

Bir cevap yazın