Almanya Duisburg Medyum Hocalar

Duisburg medyum hocalar, öğrendikleri ilimler ile birlikte hem bu dünyanın hemde manevi dünyanın güçlerini kullanabilen kişilerdir. Küçük yaşlardan itibaren başladıkları bu eğitim sürecinde onlara rehberlik eden ya bir üstatları yada bir kitapları bulunur. Gizemli güçlerini kontrol altında tutmayı da öğrenen hocalar, eğitimlerini tamamladıklarında gerçek bir medyum olurlar.

Hocaların çocukluktan itibaren yaşadıkları bu yolculukta şu aşamalardan geçerler.

 • Güçlerini Fark Etme Aşaması: Bu aşamada medyumlar özellikle dünya dışı varlıkları fark ederler. Onlarla istemsiz olarak iletişim dahi kuran kişiler buna anlam veremezler. İlerleyen dönemlerde bunun neden olduğunu araştırırlar ve o zaman medyumluk hakkında bilgi sahibi olmaya başlarlar.
 • Karar Aşaması: Kendilerinin medyum olduğunu bilen hocalar bu yolda eğitim alıp almamaya karar verirler. Hayatlarının en önemli aşaması budur. Çünkü bu aşamada alınan karar sonrasında geriye dönüş yoktur. Bir kişi medyum olmak istedi ise artık o kişi bu yolda yürümekte kararlıdır.
 • Eğitim Aşaması: Duisburg medyum hocalar, eğitim olarak tıp, coğrafya, tarih, fizik, kimya gibi ilimler dışında Havas ve Ledün gibi farklı ilimlerde öğrenirler. Bu dünyayı anlama noktasında en büyük yardımcıları öğrendikleri ilimlerdir.
 • Yeteneklerini Kullanma Aşaması: Medyumlar, bir yerden sonra artık yeteneklerini kullanmaya başlarlar. Bu aşamada gerek manevi alemlere yolculuk etme gerekse büyü yapma gibi işlemler yaparlar. Özellikle büyü yapma konusunda her bir büyünün üzerinde uzun süre %100 başarılı oluncaya kadar çalışırlar. Onlar için önemli olan büyünün gücünü kullanmaktır.

Yukarıdaki aşamaların sonrasında artık kişi, medyum olmuştur ve insanlara hizmet vermeye başlamıştır. İnsanlara hizmet verilmesi akabinde ise sadece maddi bir durum yoktur. Onlar o kadar çok şey değiştirmişlerdir ki bunların telafisini gerçekleştirmek, manevi olarak huzura ermek için bu yardımı yapmak zorundadırlar.

Duisburg Medyum Hocalar ve Büyülerin Etki Süresi

Hocalardan en çok istenen şeylerden bir tanesi yapılan büyü işlemleridir. Büyü işlemleri doğrultusunda bunun etkisini belirleyecek pek çok farklı faktör bulunur. Hocanın kudreti ve büyü yapılacak olan kişide bulunan enerjiler bunlardan birisidir.

Büyülerin etki süresini hızlandırmak isteyen medyum hocalar bunun için farklı yöntemlere de başvurabilir. Mesela kişiden saç teli almak veya onun en yakın eşyasını almak bunlardan bir tanesidir. Böylelikle onun üzerine yapılacak olan işlemler ile büyü daha hızlı bir şekilde etki edebilir ve büyünün başarı şansı da artar.

Almanya’nın en yoğun Türk nüfusuna ev sahipliği yapan Duisburg içerisinde yaşayan pek çok medyum vardır. Ancak bunların içerisinde dolandırıcılarda olabildiği için bir hocaya başvurmadan önce internet üzerinden araştırma yapılması şarttır. Ancak bu şekilde gidilecek olan hocanın işinin ehli olup olmadığı anlaşılabilir.

Medyum Ali Hoca Almanya’da başta Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen olmak üzere tüm şehirlere hizmet vermektedir.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Almanya Duisburg Medyum Hocalar” üzerine 1 yorum.

 1. Turkiye disinda yasadigim icin burada hoca bulmak falan cok zor bir durum o yuzden iyi arastirma yapmak gerekiyor
  Ben en son arasitmalarimin sonucunda medyum ali hoca adinda bir isme ulastim kendisiyle calisma da yaptim deneyimimi burada aktarmak istiyorum
  Hocanin telefon numarasini vereyim eger ilgilenen varsa kendisine numarasindan ulasabilir 535 590 62 75 numarasi kendisine ait
  Ben yurtdisinda oldugumu soyledigimde hic tavirlarinda degisiklik olmadi bazilari hemen daha fazla fiyat cekiyordu bu hoca hic oyle isler yapmiyor hakkiyla is yapan bir adam
  Yaptirdigim islem kendim icin degildi cok sevdigim kardesim dedigim bir arkadasim icin yaptirdim esini aldatiyordu ondan gizli gizli
  Bu ikisinin birbirinden uzaklasabilmesi için ugrastim yapamadim o yuzden hocaya calisma yaptirma karari verdim islemi de yaptirdim
  Bir haftada geldi islem sonrasinda dedigi gibi uyguladim ve hocanin verdigi sureden cok daha kisa surede o aldattigi kisiyle koptuklarini ogrendim
  Su an mutlu huzurlu evlilikleri var hic bozmuyorum soylemiyorum ne oldugunu ama birbirlerine baglilar artik cok sukur aldatma olaylari bitmis durumda

Bir cevap yazın