Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü yapan bir medyum hoca, bu büyüden istediğiniz sonucu görebilmeniz için çok özel bir takım dualar okuyarak çalışmayı tamamlar. Bu duaların neler olduğu ve hangi sayılarda okunduğu tamamen gizli tutulur. Sadece medyum hocalar tarafından bilinen bu bilgi medyumluk mesleğinin temellerini oluşturmaktadır.

Büyülerin insanlar üzerinde yarattıkları etki belli şekillerde ortaya çıkar. Şirinlik büyüsü yapıldığı zaman, büyünün amacı doğrultusunda öte alemlerde var olan enerjiler dünyamıza yansır. Medyum hocalar, dualar ve nefes gücü aracılığıyla bu enerjileri istenen etkiyi yaratacak şekilde yönlendirmektedir. Bu yönlendirmenin doğru yapılabilmesi çok ciddi bir bilgi birikimine bağlıdır.

Bir medyum hoca şirinlik büyüsü yaptığı zaman ilk olarak kişinin çevresine etki etmesini sağlayan bir enerji alanı oluşur. Bu alanın ne gibi niteliklere sahip olacağı büyü sırasında medyum hocanın yaptığı çalışmaya bağlıdır. Bu alan sadece şirinlik için değil aynı zamanda kısmet açma ve diğer amaçlarla da kullanılabilmektedir.

Büyü tamamlandıktan sonra söz konusu alan güçlenir ve etraftaki insanların ilgisini çekmeyi sağlar. Şirinlik büyüsü yapıldığında, büyünün etkisi zaman içerisinde devamlı olarak güçlenir. Kişinin enerji taşıma kapasitesi ne kadar yüksekse ortaya çıkan sonuç da o kadar etkili olacaktır. Eğer kişinin bireysel enerjisi zayıf kalıyorsa, medyum hocalar buna uygun bir teknik geliştirerek her koşulda şirinlik büyüsünden istenen etkinin alınmasını sağlar.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Şirinlik büyüsü yapıldığı zaman sahip olduğunuz enerji alanı güçlendirilecektir. Bu alan doğuştan itibaren insanın çevresini sarar ve devamlı olarak farklı konularda fiziksel yaşantımıza destek olur. Yine aynı alanın insanların kişi hakkındaki görüşlerine de etki ettiği bilinmektedir.

Örneğin, bir bebek doğduğu zaman bu alan tamamen nötr olacağı için diğer insanların bebeğe bakış açısı çok daha farklı olmaktadır. Bebeklerin herkese şirin gelmesi, merhamet duygusu uyandırması bundan kaynaklıdır. Zaman içerisinde bu alan değişime uğradığı için kişileri çevrelerine verdikleri etki de değişmektedir.

Medyum hocalar, şirinlik büyüsü yaparak bu alanın istediğiniz gibi bir tesir yaratmasını sağlayabilir. Bu tarz büyülerin çalışma işleyişi bu şekilde gerçekleşmektedir.

Şirinlik Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

Şirinlik büyüsü gibi büyü çalışmalarının tuttuğu çok net bir biçimde görülebilir. Çevrenizdeki kişilerin size olan davranışları değişiyor ve daha olumlu bir hal alıyorsa büyünün tesir ettiği görülmeye başlanmış demektir.

Büyünün tam olarak ne şekilde sonuç vereceğini anlamak biraz zor bir iştir. Etkiler kişiden kişiye göre değişeceği için bu iş sadece medyum hocalar tarafından bilinebilir. Şirinlik büyüsü yaptırdığınız zaman, çalıştığınız medyum hoca ile konuşarak büyünün ne gibi etkiler yaratacağını ve tuttuğunu nasıl anlayacağınız hakkında sorularınızı yöneltebilir ve kesin bilgi alabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses soğutma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Şirinlik Büyüsü” üzerine 1 yorum.

  1. medyumluk isleriyle alakali gecmisten gelen bir bilgim var anneannem sebebiyle, onun ilmi bilgisi bize de bir sekilde nasip olmustu ama hoca kadar olmaz tabi
    bugüne kadar iki defa vefk calismasi denedim ikisi de bombos niteliksiz calismalar cikti. zor bir islem oldugunu biliyorum ama yine de hocalarin ucarim kacarim yaparim demesine anlam veremiyordum.
    en son bir yerde havas ile ilgili bilgi veren ali gurses hocaya rastladim kendisiyle iletisime gecitm bana istedigim vefki gonderdi bilgim oldugu icin inceledim kesinlikle dort dortluk yazilmis bir calisma cikti
    bazi noktalar var ki gercekten ben kendim icin hazirlasam bu kadar ozenmezdim tabi boyle bir islem gelince rabbim de ona gore tesirini veriyor 10 – 15 gun surmeden etkisini gordum.
    yakinlarima da ali gurses beyi tavsiye ediyorum vefk konusunda ilmi cok saglam bir hoca kesinlikle.

Bir cevap yazın