Frankfurt Medyum Hocalar

Medyumlar bulundukları konum itibari ile dünya ile manevi hayat arasında bir köprü görevi üstlenirler. Manevi alemdeki varlıklar ile temas kurabilen bu kişiler özellikle ölmüş olan insanların ruhları ile iletişimde bulunurlar. Frankfurt medyum hocalar ilişki kurdukları bu ruhlar vasıtası ile insanlara yardımcı olurlar.

Medyum hocalar, kendisine gelen istekler sonrasında yaptıkları çalışmalar neticesinde insanları memnun ederler. Bu durumda özellikle büyü yaparlar ve yaptıkları büyülerde de bu güçlerini kullanmaktan çekinmezler.

Günümüzde çok fazla sayıda medyum hocaya ulaşmak mümkündür. Özellikle internet üzerinde pek çok hoca vardır ve bunların büyük bir kısmı sahte olan hocalardır. Dolandırıcı olan hocaların hiçbir güçleri yoktur. Bu bakımdan insanların duygularını sömürür, maddi olarak onlardan menfaat sağlar. Bu tür hocalara denk gelmemek için yapılması gereken şey iyi bir araştırma yapmaktan geçer. 

İnternet üzerinden bulunabilen medyum hocalara yönelik olarak yapılacak olan araştırmalarda da yine internet kullanılabilir. Frankfurt medyum hocalar arasında da bulunabilen bu medyum hocalara dikkat edilmesi gerekir.

Medyumlar Büyü Yapabilir Mi?

Medyum hocalar, doğuştan gelen bazı kabiliyetlere sahiptir. Bu yeteneklerini yıllar boyunca yaptıkları çalışmalar ile geliştirirler. Yapılan bu geliştirme işleminden sonra ise insanlara hizmet vermeye başlarlar. Güçlerini kullanmayı ve daha fazla büyü çeşidi öğrenmeyi hayatları boyunca sürdürürler.

Frankfurt medyum hocalar ve diğer hocalar büyü yapabilme kabiliyetlerine sahiptir. Büyü yapabilmek için evrendeki enerjiyi kullanan bu hocalar, büyü yapmadan önce büyü yapacakları kişiler hakkında araştırma yaparlar. Onlardaki enerji seviyesini ve yoğunluğunu ölçerler.

Enerjiyi hocalar pozitif ne negatif olarak 2 farklı şekilde incelerler. Bu anlamda karşıdaki kişide bulunan enerjiden hangisinin daha baskın olduğuna bakarlar. Eğer ki kişiye iyi niyet çerçevesinde bir büyü yapacaklarsa onlardaki pozitif enerji seviyesini artırırlar. Diğer türlü ise negatif enerji seviyesini artırırlar.

Medyum hocalar sadece büyü yapabilme kabiliyetine sahip değildirler. Aynı zamanda büyü bozma veya insanlara bakım yapabilme yetenekleri de vardır. Hatta bu işlemler için mesafe şartı da aramazlar. Yani kimi zaman internet üzerinden dahi hocalar bakım yapabilir ve yapılan bakımlar sonrasında insanların enerji seviyelerini ayarlayabilirler.

Frankfurt medyum hocalar için yapılacak olan araştırmalarda gerçek olan hocaya ulaşmak mümkündür. Ancak bunun için pek çok sahte hocanın da ayıklanması gerekir. Gerçek ve sahte arasındaki farkı ise anlamanın en iyi yollarından bir tanesi hocaya gidip ondan fayda sağlamış veya fayda sağlayamamış olan kişilere ulaşmaktır. Günümüzde kullanımı hızla artan internet üzerinden yapılan yorumlar bu konuda önemli bir araştırma verisi oluşturur. İnsanlar, hocalar hakkındaki bilgi, deneyim ve tecrübelerini bu mecrada paylaşmaktadır. Böylelikle hangi hocanın sahte hangisinin gerçek olduğu daha rahat bir şekilde anlaşılabilmektedir.

Almanya’da en çok Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen gibi Türk nüfusunun yoğun olduğu şehirlerden medyum aratılıyor.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz. Ali Hoca Almanya’ya da hizmet vermektedir.

“Frankfurt Medyum Hocalar” üzerine 2 yorum.

  1. merhaba ben almanya hamburgda yasiyorum buradan bir geri getirme sebebiyle papaz buyusu islemim oldu ali gürses isimli medyum hocaya buradaki medyumlar hep sahtekar o yuzden ali hocayi buldum bir arkadasimin da tavsiye etmesi uzerine gercekten cok memnun kaldim ilgisi alakasindan ozellikle abim gibi yaklasti bana cok iyi bi hoca cok kisa surede evimin kapisina kadar kargoyla gonderdi kargodan cok endisem vardi ama hic sikinti cikmadi sonradan telefonlara cikmaz diyordum o da olmadi ne yazsam dondu simdi islemi tarif ettigi sekilde yapiyorum bugun 7. gun ve simdiden etkilerini gordum diyebilirim 8 aydir yazmayan adam bugun ilk kez whatsapptan iletisime gecti bu konuda arayista olan arkadaslara oneririm ali beyi

  2. Büyü varsa üstünde mutlaka vakit kaybetmeden hocalara danışman lazım gerçekten büyü çok kötü bir şey ve insanı çok derinden etkiliyor. Normalde hiç ben böyle değildim dediğin konularda bile bambaşka birine dönüşüyorsun. Benim üstümdeki büyü için ben medyum ali gürses hoca ile çalıştım 0535 590 62 75 numarası [email protected] mail adresi ve medyumali.com internet sitesinde bulabilirsin kendisi ile ilgili bilgileri. Bana anneannem tavsiye etmişti bu hocayla bir görüş diye, ben de görüştükten sonra üstümdeki büyü ile ilgili baya şey söylemişti. Büyü bozma yaptırdıktan sonra da evin içinde büyünün olduğu yere kadar net olarak söylemişti hatta çok şaşırdım, sanki kendisi koymuş gibi büyünün nerede olduğunu göstermişti. Yapan kişiyi tespit edemedik sadece, bir isim veririm ama doğrudur değildir bilemem, emin değilim o yüzden vebale girmemek adına söylemeyeceğim demişti, çok dürüst ve güvenilir bir insan gerçekten de ilim konusunda çok bilgisi var.

Bir cevap yazın