Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Evdeki büyüleri anlamak kişisel büyülerin tespitinden daha zordur. Eve yapılan büyülerde tüm ev halkı büyünün etkisi altınsa olduğu için büyüden şüphe edilerek bir medyum hoca ile görüşmeye gitmek için ev halkından farklı birinin gözlemlenmesi gerekmektedir. Evdeki büyü tespit edildikten sonra medyum ile görüşülmelidir. Ev halkı büyü etkisi altında olduğu için büyü tespiti imkansız olacaktır. Büyüden şüphe eden birinin büyü bozma çalışması için medyum arayışına girmesi gerekmektedir. Fakat evdeki herkes büyü etkisi altında olduğu için büyüden şüphe eden biri olmayacağından büyünün etkisini genişletmesi mümkündür. Genişleyen büyü etkisi büyünün bozulmasını zorlaştıracaktır. Bu yüzden büyü etkisini daha fazla yaymadan büyü bozulması yapılmalıdır.

Eve Yapılan Büyüler Nelerdir?

Eve yapılan büyüler evde yaşayan herkese etki etmektedir. Evdeki büyüyü anlamak için ev halkından olmayan biri olmalıdır.  Genellikle eve yapılan büyüler domuz yağı büyüsüdür. Domuz yağı büyüsü muska kullanılarak yapılan en güçlü kara büyüler arasında yer almaktadır. Bu yüzden en sık yapılan büyü domuz yağı büyüsüdür. Büyü yapılan evde huzur kalmaz. Ev halkından çalışanlar işsiz kalırlar ya da büyü etkisi ile işleri bozulur. Büyü yapılan evde huzur kalmaz anne baba ve çocuklar arasında iletişim sorununa rastlanır. Sürekli kavga olan evde huzur kalmaz.

Eve yapılan büyüler genellikle muska ile kuvvetlendiren büyülerdir. Eve yapılan büyüler tüm hanedeki kişilere etki edeceğinden büyü kuvvetli olmalıdır. Bu yüzden etki alanını muska ile güçlendirilmelidir. Eve yapılan büyülerden kurtulmanın tek yolu bulunan muska ile medyum hocaya gitmektir. Medyum hocalar bu muskayı gerekli yollar ile yok edecektir. Evde büyü olup olmadığını anlamak ancak medyum hocalar ile mümkündür. Evde buldunuz muskaları çöpe atmamalı bir medyum hocaya götürmelisiniz. Aksi taktirde büyü bozulması imkansız hale gelir çünkü büyü muska olmadan bozulamaz.

Eve yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Tespit etmekte geç kalınan ve medyum hocaya geç gidilen büyülerde büyü bozulması oldukça güçtür. Eve yapılan büyüler genellikle herkes büyü etkisi altında olduğu için büyünün etkisini fark etmez ev halkından olmayan birinin büyüyü fark etmesi geç olabilir. Ev büyüsünü bozmak için medyum hoca ile görüşülmelidir. Bu yüzden eve yapılan büyüler oldukça genişleyerek güçlenirler. Bu yüzden eve yapılan büyülerin bozulması oldukça güç olabilir eve yapılan büyülerde genellikle muska kullanılır. Bu büyünün etkisini arttırmak için yapılan bir işlemdir. Bu yüzden evin en ücra en kullanılmayan köşe ve dip yerlerine bakılması gerekmektedir.

Eğer büyü muska ile yapılan bir büyü ise muska bulunmadan büyünün bozulması imkansız olacaktır. Büyü eve yapılan bit büyü olduğu için büyünün evde yaşayan herekse etki etmesi gerekmektedir. Bu yüzden büyünün etkisini artırmak gerekmektedir. Büyünün etkisini arttırmak muska ile mümkündür. Bu yüzden büyü yapılırken geniş bir etki alanı isteniyorsa muska kullanılabilir. Evdeki büyüyü çözme işlemi için en uzman medyumsa ile çalışılmalıdır. 

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın