Sevgilimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Uzun zamandır mutlu giden bir birliktelik bir anda sizi aşağıya çeken bir hale gelmiş olabilir. Uzun zamandır tanıdığınız o kişi bir anda bambaşka birine dönüşmüş olabilir. İşte bu noktada kendinizi suçlayabilirsiniz ve ilişkinizin geldiği nokta sizi yıpratmaya başlayabilir. Güzel birlikteliğinizin sonlanmasının sebebi, sevgilinize büyü yapılmış olması olabilir. Kendinize sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunu sık sık soruyorsanız, bu yazımız sorunuzun cevabını bulmanız için yardımcı olacaktır.

Bir kişinin kendisine büyü yapıldığını fark etmesi pek mümkün değildir ancak eşinize veya sevgilinize büyü yapılıp yapılmadığını yazacağımız belirtilere bakarak anlayabilirsiniz. Sevgililere yapılan büyüler genelde soğutma ve ayırma büyüleridir. Bu büyüler, büyü yapılan kişide sevgiliye karşı bir isteksizlik ve tahammülsüzlük gibi belirtilerle kendilerini belli etmektedirler. Daha detaylı olarak aşağıda inceleyeceğiz.

Sevgilimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Sevgililer ve eşler bu büyüleri anlamakta zorluk çekebilirler çünkü bu davranışların nedeninin farklı olduğunu düşünürler. Fakat yazacağımız belirtiler, dikkat edilmesi gereken ve büyünün göstergesi olan belirtilerdir.

  • Ayrılma isteği: Kendisine büyü yapılan kişide size karşı bir ayrılma isteği baş gösterir. Ayrılmak için küçük bahaneleri gözlerinde büyütmeye başlar, en ufak şeyden tartışma yaratırlar.
  • Şiddet uygulamak: Sevgilinizin huyları bir anda değişip size şiddet uygulamaya başlayan bir partnere dönüşür. Özellikle büyü yapılan erkeklerde, sevgilisine karşı fiziksel şiddet gitgide artacaktır.
  • Fiziksel belirtiler: Büyünün yapıldığı kişide sık sık baş, eklem ve sırt ağrıları olmaktadır. Bu ağrılar büyü bozulmadığı takdirde azalmaz aksine sürekli bir artış göstermektedir. Bunların yanında sebepsiz bir iç sıkıntısı da belirtilerdendir.
  • Sürekli eşya kaybetmek ve unutkanlık: Sevgiliniz de sık sık unutkanlık ve eşya kaybetmek gibi durumları gözlemliyor olabilirsiniz. Örneğin; sevgiliniz anahtarı almayı unutup kapıyı kapatabilir veya anahtarını, eşyalarını çok sık kaybetmeye başlayabilir.
  • Uyku hali: Sevgiliniz, büyü etkisi altına girdikten sonra sık sık uyumak isteyecektir. Günde 12 saat uyumak bile yetmeyebilir ve akşamları ne kadar erken yatarsa yatsın sabahları uyanamama sorunu yaşayabilir. Bu durum iş hayatını ve sizinle olan ilişkisini oldukça olumsuz etkilemeye başlayacaktır.
  • Temizlik: Büyü etkisi altına giren kişi için temizlik önemi yitirmektedir. Eşiniz, birdenbire pasaklı, yaşadığı yeri bile temizlemeyen, temiz olmayı değil de kirli olmayı seven birine dönüşebilir. Bu belirti diğerlerine göre tespit edilmesi daha kolay büyü göstergelerindendir.

Yukarıda yazdığımız belirtileri dikkatle incelemeli ve sevgilinizdeki değişiklikleri gözlemlemelisiniz. Eğer sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorunuza istinaden bu belirtilerin sevgilinizde olduğunu gözlemliyorsanız bir medyum hocaya danışmalı, sevgilinize yapılan büyüyü bozdurmalısınız. Kesinlikle kendiniz bozmayı denememelisiniz.

Sevgilime Yapılan Büyüyü Nasıl Bozdurabilirim?

Büyü bozmak, işinin ehli medyum hocalar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Büyüyü bozması için işini profesyonel yapan bir medyum hoca bulmak oldukça zor bir iştir.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın