Büyü Bozan Hocalar İletişim

Rahmani alemler, bizlere iyi işlerde kullanmak adına gönderilmiştir. Hayatımızı doğru bir yola sokmak için verilen bu hediyeler, kimi zaman yolundan sapmış hocalar tarafından kötü niyetlerle kullanılmaktadır. Bu gibi durumlar, insanların yaşantılarında pek çok olumsuzluğa yol açabildiği için mutlaka büyü bozan hocalarla iletişime geçmek, gerekli olan işlemleri yaparak kötü enerjileri def etmek gereklidir.

Gerçek bir medyum hoca, büyü konusunu oldukça sıkı kurallar ile ele alacaktır. Gerçek hocalar, kendilerine danışan herkesin hayırlı sonuçlar alabilmesi adına çalışacak, hiçbir zaman kötü niyetli bir işlemi yapmayı kabul etmeyecektir. Yolundan sapan medyumlar içinse böylesi bir durum söz konusu değildir. Bu kişiler, büyünün insanları nasıl etkileyeceğini düşünmeden, sadece para odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle kötü niyetli büyüler de yapmayı kabul etmektedir.

Etrafta bu gibi kişiler bulunuyor olsa da büyü bozan hocalar sayesinde tüm olumsuz durumlardan kurtulmak ve yaşantımıza normal şekilde devam edebilmek mümkündür. Büyü bozan hocalar, özellikle bu gibi çalışmaların etkisini kaldırabilmek adına kapsamlı eğitimlerden geçmektedir. Bu eğitimlerin bir sonucu olarak, rahmani boyutların sırlı bilgilerini öğrenmekte ve büyü bozma konusunda uzmanlık kazanmaktadır.

Büyü bozan hocalar, her şeyden önce gaybi alemlerdeki ilimleri en iyi şekilde öğrenmektedir. Bu ilimler arasında havas ve ledün gibi çok zorlu bilgiler içeren ilmi alanlar da vardır. Özellikle, kötü niyetli enerjilerin etkisini kaldırmak adına havas bilmek çok önemlidir. Havas konusunda üstat olan ve bu alanda kendini geliştirmiş kişilerin daha rahat büyü bozdukları da bilinen bir durumdur.

Büyü bozmak için, büyünün enerjisini yakından tanımak gereklidir. Büyü bozan hocalar, rahmani alemlerde yaptıkları özel çalışmalar ile ilimleri çok net anlamış ve kullanmayı öğrenmiştir. Bu sayede, bu hocalar tarafından yapılan tüm çalışmaların da çok net şekilde tesirleri olduğu görülmektedir. Hangi büyü olursa olsun, işinin uzmanı bir hoca tarafından kolayca bozulabilmektedir.

Uzaktan Büyü Bozulur Mu?

Öte dünyalarda var olan enerjiler ve bu enerjilerin yarattığı etkiler kişiden kişiye değişmektedir. Bir büyü etkisi altına girdiğiniz zaman yapmanız gereken ilk şey büyü bozan hocalarla iletişime geçmek ve gerekli olan çalışmalara başvurmaktır.

Büyünün uzaktan bozulup bozulmayacağı, ne gibi işlemler yapılacağı ve buna benzer konular sadece gaybi incelemeler neticesinde anlaşılabilir. Çalışmayı yapacak olan medyum hocalar, öte alemlerle alakalı gereken incelemeyi gerçekleştirecek ve yapılacak çalışmayı net olarak belirleyecektir. Büyü bozan hocalar, kötü niyetli çalışmalardan kurtulabilmeniz adına gereken her şeyi yapacak, eğer mümkünse büyüyü uzaktan kolaylıkla bozacaktır.

Büyü Bozmanın Sırrı Gerçek Hocalardadır

Gayb alemlerindeki tüm çalışmalarda olduğu gibi büyü bozma işlemlerinde de sırlı bilgiler kullanılmaktadır. Bu bilgilerin nasıl kullanılacağı, ne gibi işlemlerle kötü büyülerin bozulacağı sadece gerçek hocalar tarafından bilinmektedir. Büyü bozan hocalar dışında, bu gibi sırlı bilgilere vakıf olan, kullanabilen hiç kimse yoktur. Bu işlemler de tıpkı tüm diğer medyumluk ilimleri gibi özel olarak saklanmakta, sadece gerçek hocalar tarafından bilinmektedir.

Medyum Ali Gürses çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Büyü Bozan Hocalar İletişim” üzerine 1 yorum.

  1. İki kere evliliğin eşiğinden döndüm, sağlığımla alakalı bir problem var fiziksel görünüşümde o yüzden kimse benimle evlenmek istemiyordu hatta bu durum psiklojimi çok yıprattı bir dönem en son arkadaşımın önerisiyle ali gürses hoca ile çalışma yapmaya karar verdim. Hocaya durumu anlattıktan sonra kendisi bana adeta abi gibi yaklaştı ve derdimi çok iyi anladı inanılmaz sıcak kanlı ve canayakın bir insan adeta kendi ailemden biriymiş gibi hissettiğim hocayla konuşurken
    Kısmet açma işlemi yaptık biraz karışık bir işlem olduğunu söyledi o yüzden bir hafta kadar vakit istedi benden güvenilir biri olduğu için hiç sıkıntı yapmadım bu konularda hoca da işlemi tamamlayıp gönderdi bana gelen çalışmadan 15-20 gün geçti ama hiç etki göremedim tam artık tutmayacak diye umutsuzluğa kapılıyordum ama birden bire bir görücü çıktı hiç beklemediğim şekilde ve görücüye gelen insan muhteşem bir insan asla olmaz bana bakmaz bu diye düşündüğüm kişiyle şu an aileler tanıştı ve çok iyi anlaşıyoruz allah bin defa razı olsun hocamın bana olan yardımlarından numarasını bırakıyorum eğer merak ettiğiniz varsa direk hocayı arayıp sorabilirsiniz 535 590 62 75 numarasından ulaşabilirsiniz veya maili de var sitesinde yazıyor medyumali.com

Bir cevap yazın