Kayseri Medyum Hocalar

Büyü konusu, dünya kuruldu kurulalı varlığını sürdürmekte ve Kayseri medyum hocalarıgibi medyum hocalar tarafından farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Dünyanın her yerinde, tarihin her döneminde büyü yapan medyum hocalara rastlanmaktadır.

Büyü yapan medyum hocalar her zaman için bilgilerini uzun süren bir eğitim süreci sonucunda edinmiştir. Her medyum hoca, daha küçük yaşlardan itibaren eğitilmeye başlamış, bunun sonucunda kendilerini bugünkü pozisyonlarına taşımıştır. Kayseri medyum hocaları da dahil olmak üzere bu alanda çalışma yapan tüm medyumlar için aynı şey geçerlidir.

Medyum hocaların eğitim süreçleri birçok farklı aşama içermektedir. Bunlardan ilki enerjilerini kontrol ettikleri eğitimlerdir. Kayseri medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların büyü yapabilmesi tamamen enerjilerini doğru kontrol edebilmelerine bağlıdır. Bunu yapamayan bir medyum hocanın başarılı çalışmalar yapabilmesi mümkün olmayacaktır. Medyumlar, bu eğitimleri uzun süreler boyunca almaya devam eder.

Bunun dışında, medyum hocaların kullandıkları tüm büyü yöntemleri de bu eğitimler sırasında verilmektedir. Büyü eğitimi, çok uzun süreler boyunca devam eder ve medyumlar tam olarak bu işi öğrenene kadar sürer. Kayseri medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların bu tarz bir eğitimden geçmesi çok önemlidir. Eğitim, medyumluk mesleğinin olmazsa olmazlarındandır.

Büyü Yöntemleri Gizli Tutulur

Kayseri medyum hocaları gibi medyumların kullandıkları tüm yöntemler gizli tutulmaktadır. Bu büyülerin kötü niyetli insanların eline geçmemesi ve zaman içerisinde aynı etkiyi verecek şekilde korunması amacıyla tüm yöntemler halktan gizlenir. Çoğu zaman bu yöntemlerin kayda geçirilmesi bile yasaktır.

Büyü yöntemlerinin gizli tutulması nedeniyle, internette veya çeşitli yazılı kaynaklarda geçen kayıtların tamamı yanlıştır. Hiçbir gerçek medyum hoca bildiği büyü yöntemlerini başkasına anlatmaz veya bu yöntemleri diğer insanlarla paylaşmaz. Kayseri medyum hocaları da bu medyumlara dahildir.

Medyumluk işinde ilerlemek isteyen kişiler mutlaka el verme yöntemi ile bu bilgileri edinmek zorundadır. Bilgileri edinmek kolay değildir ve sadece medyumluk eğitimini alan kişilere bu aktarım yapılır.

Evde Büyü Yapmak Pek Çok Sebepten İmkansızdır

Kayseri medyum hocalarının da belirtmiş oldukları üzere, evde büyü yapmak kesinlikle imkansız bir durumdur. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır.

Bunlardan ilki, büyü yapmak için gerekli olan bilgilere sıradan insanların ulaşamamasıdır. En temel büyü bilgisi bile gizli tutulur, sadece medyum hocalar tarafından bilinir.

Yine aynı şekilde, büyü yapılırken ortaya çıkan enerjilerin sıradan insanlar tarafından kontrol edilebilmesi mümkün değildir. Kayseri medyum hocaları bile bu enerjileri kontrol edebilmek için çok ciddi çaba göstermek zorundadır. Eğitimini almamış birinin büyü yapabilmesi bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı mümkün değildir.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın