Evlilik Büyüsü

Kişiler arasında, hiç beklenmedik bir şekilde, büyük bir hızda evlilik yaşanıyorsa, bunun sebepleri yalnızca fiziki konulardan kaynaklı olmayabilir. Çiftler arasındaki muhabbeti sağlamlaştırmak ve şartlar olgunlaşmadan evliliğe sürüklemek amacıyla, evlilik büyüsü çok sık kullanılmakta. Kişiler, daha ne yaptıklarını bile bilemeden, kısa süre içerisinde yuva kurarak, evlenebilmekte. Bu durumlarda, her türlü ihtimali değerlendirmek ve buna uygun tedbirler almak gayet doğal bir davranış.

Evlilik büyüsü, hızlı etki etmesi nedeniyle çok sık tercih ediliyor. Çok sayıda medyum hoca, kısa sürede etki eden evlilik büyüleri yaparak, isteyen kişilerin evlenmesini sağlamakta. Bu gibi durumlarda, eğer bir büyü ile yuva kurulmuşsa bunu anlamak için belli başlı noktalara dikkat edebilirsiniz.

Evlilik büyüsü, kişilerin çok hızlı bir şekilde evlenme kararı almasına yol açar. Bu durum, büyünün en büyük belirtisidir. Ancak bu durum büyü dışındaki faktörler nedeniyle de ortaya çıkabilir. Bu konuyu ayırt etmek için, çiftlerin daha önce yaşadıklarını tekrar gözden geçirmeniz gerekli. Eğer, daha önceden çok büyük tartışmalara neden olmuş konularda artık tartışılmıyorsa veya anlam verilemeyen bir düşkünlük oluştuysa büyüden şüphelenebilirsiniz.

Büyünün anlaşılması için davranışlar dışında evdeki eşyaları da kontrol edebilirsiniz. Bazı evlilik büyüsü türlerinde, muska ve tılsım gibi araçlar da kullanılmakta. Bunlar, evin çeşitli bölgelerine gizlenerek etki etmesi sağlanıyor. Eğer büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız, özellikle büyü yapıldığını düşündüğünüz tarafın evinde veya aracında muska gibi nesneleri kontrol edebilirsiniz.

Evlilik büyüsü, bazen çok gizli ve anlaşılmaz olabilir. Bu gibi durumlarda büyünün nasıl yapıldığını çözebilmek zor gelebilir. Eğer herhangi bir belirti bulamıyorsanız fakat içinizde büyü yapıldığına dair bir his varsa, bu hisse güvenerek işinin ehli bir hocaya danışabilirsiniz.

Medyum hocalar, çoğu zaman gayb aleminde, normal insanların iletişim kuramadığı varlıklar ile irtibat halindedir. Bu varlıklar, yaşanan olaylar ve yapılan büyüler hakkında bilgi verebilir. Eğer büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız, en doğru bilgiyi tecrübeli bir hocadan alabilirsiniz. Bu bilgi doğrultusunda hareket ederek, büyünün bozulması ile ilgili gerekli süreci başlatabilir ve en ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Büyü, sıradan insanların anlaması için fazlasıyla karmaşık bir ilim. Her ne kadar bazı belirtiler büyü yapıldığını gösterse de, her zaman doğru olmayabilir. En doğru bilgi ancak büyü konusunda tecrübeli biri tarafından verilebilir.

Geri getirme büyüsü ile ilgili bilgi için önceki yazıya geçebilirsiniz.

Medyum Ali Gürses evlilik konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Evlilik Büyüsü” üzerine 1 yorum.

  1. MEDYUM ALİ HOCANIN VEFKLERİYLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTİYORUM LÜTFEN NUMARASINI YAZARMISINIZ??

Bir cevap yazın