Sivas Medyum Hocalar

Medyumlar; danışanlarının isteklerine göre büyü yapan, muska hazırlayan, büyü bozan ve bakım yapan kişilerdir. Özellikle muska konusunda kendilerini geliştirmiş olan medyuma ulaşmak çok zordur. Sivas medyum hocalar arasında bulunan güvenilir medyumlar, muska hazırlanması ve onun amacına yönelik olarak hizmet etmesi için doğru kişilerdir.

Muska hazırlamak için belirli bir neden olması gerekir. Medyumlar tarafından hazırlanan muskaların amacı şu şekildedir:

 • İç harflilerin musallat olduğu kişileri koruma altına almak
 • Kişileri farklı bir büyüye karşı korumaya almak
 • Bir ortama girip çıkan kişilere büyü yapmak
 • Kişilerin üzerinde bir tılsım ile gezmelerini sağlamak

Bunun gibi farklı amaçlar çerçevesinde medyumlar tarafından muska hazırlanabilir. Ancak muskayı hazırlamak o kadar kolay değildir. Muskanın hazırlanmasında pek çok farklı detay vardır. Sivas medyum hocalar tarafından bilinen ve uygulamaya göre değişkenlik gösteren detaylar şunlardır:

 • İğne
 • Deri
 • Kağıt
 • Mürekkep
 • Kalem
 • Dikiş tarzı

Muska hazırlandıktan sonra deriler dikilirken kesinlikle içerisindeki kağıda zarar verilmemelidir. Ayrıca muskanın içerisindeki kağıda yazılması gerekenleri medyum çok iyi bir şekilde analiz etmelidir. Yazılacakların sayısı olayların büyüklüğüne, çeşidine göre değişir ve aynı zamanda içerikler de değişir. Medyumlar tarafından hazırlanacak olan son olarak medyumların iyi bir şekilde hazırlık etmesi, bu konuda tecrübeli olması ve havas, ledün gibi ilimlere hakim olması gerekir. Aksi halde hazırlanacak olan muska hiçbir işe yaramaz ve etkisini göstermez.

Güvenilir Sivas Medyum Hocalar Nasıl Bulunur?

Güvenilir medyumlara ulaşmak sanıldığından daha zordur. Ancak iyi bir araştırma süreci yaşanırsa eğer o zaman bu medyumlara ulaşmakta oldukça kolaylaşır. Burada yapılması gereken en temel şeylerden bir tanesi ulaşmak istediğiniz medyum hakkında araştırma yapmaktır.

Güvenilir medyumlara ulaşmak istediğinizde araştırma yapmalısınız. Bu araştırmalarınızda dikkat etmeniz gereken şeyler şunlardır:

 • Tarafsız olarak tüm medyumlar hakkında bilgiler içeren yerlerde araştırma yapmak
 • Medyumlar hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz yerleri araştırmak
 • Sizin sıkıntınız ile ilgili başarılı uygulamalarda bulunmuş olan medyumlara öncelik vermek

Bununla birlikte medyumlar hakkında yapılacak olan araştırma öncesinde onlara giderek gerçekten kendi düşüncelerini yazan kişilere ulaşmak gerekir. Böylelikle en doğru bilgiyi ilk ağızdan almış olursunuz.

Güvenilir bir medyum bulmak istediğiniz zaman bunu internet üzerinden dahi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet sitelerine insanlar medyumlar hakkındaki yaşadığı tecrübeleri aktarmakta ve yorumlarda bulunmaktadır. İşte bu tür yorumlar sayesinde Sivas medyum hocalar arasında bulunan güvenilir olanına kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olur. Bir medyumun karşısına geçtiğinizde onun güvenilir olup olmadığını rahat bir şekilde anlayabileceğinizi de unutmayın. Bu nedenle medyumların zaman zaman internet üzerinden dahi hizmetler verdiğini ve sizlere yardımcı olmak için türlü türlü uygulamalarda bulunabildiklerini unutmamalısınız.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın