İzmir Büyü Bozan Hocalar

İzmir büyü bozan hocalar da tıpkı diğer hocalar gibi insanların manevi sıkıntılarına çare bulmak için çalışmalar yapar. Eski çağlardan bu yana büyü ile uğraşan birçok insan vardır. Birçok din tarafından yasaklanan büyü çalışmaları hala yapılmaya devam etmektedir. Günümüzde gerçek medyum hocalar ilmini ve tecrübelerini sadece insanların iyiliği için kullanmaktadır. İzmir büyü bozan hocalar arasında da gerçek hocalar ile karşılaşmak mümkündür. Bu kişiler öncelikle kendisinden yardım bekleyen insanlara güven verir. Öyle ki gerçek bir hocayla karşılaştığınızda birkaç dakika bile konuşmak sizi rahatlatır. Çeşitli sorular sorar ve problemin ne olduğunu tam olarak anlamaya çalışırlar. Çözüm üreteceklerine inanıyorlarsa size uygulayabilecekleri teknikleri önerirler. Bazı insanlar kendisinde manevi olarak huzursuzluk hisseder ve bir türlü derdine çare bulamaz. Böyle durumlarda bir büyünün etkisinde olduğunu düşünerek, gerçek bir medyum hocaya ulaşmaya çalışır. İzmir büyü bozan hocalar kendisine başvuran kişinin gerçekten bir büyünün etkisinde olup olmadığını tespit eder. Yaptığı bakım çalışmasından sonra kişi için en uygun olan büyü bozma işlemini uygular. Her hocanın kendisine ait bazı teknikleri vardır. Teknikleri kullanırken doğuştan sahip oldukları nefes gücünü, yıllar süren eğitimler sonucunda sahip oldukları kadim bilgiler ve tecrübelerle, duaları bir araya getirirler. Peki, büyü nasıl bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemleri medyum hocaların da oldukça zorlandığı işlemler arasında yer alır. Bu durum tüm hocalar için geçerli olduğu gibi İzmir büyü bozan hocalar için de geçerlidir. Büyü bozma işlemini yapan hocaların hem çok uğraşmaları hem de çok sabırlı davranmaları gerekir. Özellikle kendilerini manevi anlamda çok iyi yetiştirmiş medyum hocaların bile büyü bozarken zorlanmaları mümkündür. Büyü bozma çalışmaları sırasında kesinlikle doğru tekniklerin kullanılması gerekir. Çünkü yapılacak en ufak yanlış bir hareket bile büyünün etkilerini ciddi boyutta etkiler. Büyü bozma çalışmalarında İzmir büyü bozan hocalar da diğer hocalar gibi ilminden ve tecrübelerinden yararlanır. Aynı zamanda çok özel tılsımlı sözler söylemeleri gerekir. Tüm bunlara dualar eşlik eder. Ancak bazı medyumlar farklı teknikler ile çalışabilir. İnsanlar da bu tekniklerin neler olduğunu merak eder ve araştırır. Genellikle aşağıda bahsedilen teknikler kullanılmaktadır.

  • Kuran-i Kerimde yer alan bazı ayetleri ve duaları su ve yemeklere okurlar.
  • Gerçek medyum hocaların hazırladığı vefk ve muskalar yine medyum hocanın önerdiği gibi kullanılır.
  • Gerçek medyumlara giderek yeni büyü yaptırır ve bu sayede eski büyülerin etkilerinden kurtulurlar.

Yukarıda saydığımız tekniklerle ilgili doğru bilgi almak için doğru hocalar ile iletişimde olmak gerekir. İnternet aracılığıyla İzmir’de hizmet veren medyum hoca bulmak zor olmadığı gibi güvenilir olanların sayısı da azdır.

Medyum Ali Hoca başta Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere tüm İzmir ilçelerine hizmet vermektedir.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“İzmir Büyü Bozan Hocalar” üzerine 4 yorum.

  1. Daha önce çok kez medyum hocaların çözemediği sorunumu ali gürses hoca tek seferde çözmeyi başardı. Sorunumu uzun uzun dinleyip ne yapılabileceğini araştırıp bana dönüş yaptı, vefk yapılır dedi, ben de bunun üzerine hocaya güvendim ve çalışmaya karar verdim. Yaklaşık bir hafta gibi bir sürede işlemi tamamlayıp gönderdi. Sonrasında çok rahatladım, iki günde sorun çözüldü diyebilirim. Uzman bir hoca olduğu belli.

  2. Ben evliyim ve evliliğimi kurtarmam bu çalışmalar sayesinde oldu. Aramıza kötü niyetli biri girdi, kadın resmen yapıştı üstümüze. Aramızı bozdu, eşim gitti ona aşık oldu vesaire vesaire derken ben de en iyi yolu bu işlemi yaptırmakta buldum. Ali gürses hocaya danıştım medyumali . com sitesini duymuştum bir yerden, orada vefk işlemi olduğu yazıyordu, hoca sağolsun yaptığı vefki bir haftada teslim etti. 10 gün geçtikten sonra eşim kendisi geldi, elinde çiçeklerle… Yaptıklarından dolayı özür diledi ve affetmemi istedi. Oturdu her şeyi anlattı nasıl bir hata yaptım vesaire dedi.
    Bugüne kadar hiç çiçek almayan adam o günden sonra her hafta yemeğe çıkarmalar, çiçekler hediyeler almaya başladı. Adam resmen bambaşka birine dönüştü. Evliliğimi kurtarmakla kalmadım üstüne bir de daha iyi bir hale getirdim. Uzun lafın kısası bu gibi işlemler düşündüğünüzden çok daha iyi etki edebiliyor 🙂 yeter ki doğru kişiye yaptırın

  3. Merhaba arkadaşlar umarım yorumum size de yardımcı olur. Benim yaptırdığım işlem arkadaşım için olmuştu. Maddi durumumun en kötü olduğu dönemde sırf kendisine yardımcı olabilmek için borç verdim, durumu düzeldi, ödeyebilecek seviyeye geldi ama yine de borcunu ödemedi. Kendine yeni araba, telefon vesaire aldı ama borcunu hatırlatmama rağmen durumum yok diyordu. Arkadaşlık ilişkimiz kopacak seviyeye geldi, çok sinirli bir insan olduğum için kırıcı şeyler söyleyecektim, söylemedim. Aklıma Ali Gürses hoca geldi, daha önce Ali hocaya başka bir konuda vefk yaptırmıştım iki üç sene geçti numarasından aradım yine aynı telefondan ulaştım. Durumu anlattım, bir işlem tavsiye et hocam dedim. Dediği çalışmayı yaptırdım. Bir hafta geçmeden arkadaşımdan borcuyla ilgili haber geldi, iki taksitte ödeyeceğim dedi, ilk taksiti ödedi, iki gün geçti ikinciyi de gönderdi elimde para var diyerek. Aramız, arkadaşlığımız bozulmadan bu sıkıntıları çözmüş oldum. Bazen farklı çözümler aramak, başka bir pencereden bakmak gerekliymiş onu anladım bu sayede.

  4. Yurtdışında yaşamama rağmen burada bile adından çok söz ediliyordu hatta gazetede bir röportajını okumuştum Ali hocanın… O günden sonra bende bir görüşeyim belki yardımı olur dedim bana çok başarılı ve etkili bir çalışma gönderdi, bir haftada kargoya verdi ve hızlı şekilde kapıma kadar ulaştı. Çok kuvvetli nefesi olan bir medyum hoca öneririm

Bir cevap yazın