“En İyi Büyü Bozan Hocalar” üzerine 3 yorum.

  1. Benim üstüme büyü yapıldı. Lanet olası bir insan vardı hayatımda uzun yıllar önce. Kurtulamadım gitti heriften. Hayatımın içine etti desem yeridir. Hem bana hem anneme büyü yapılmış. Ali Gürses hoca sağolsun çok ilgilendi. Amcam sayesinde ulaştık kendisine, anneme de bana da yapılan büyüyü detaylıca anlatmıştı. Domuz yağı büyüsü gibi bir şeydi galiba tam adını bilmiyorum ama hocanın tarif ettiği her şey başımıza geldi. Sonrasında bozmak için bir hafta süren bir işlem yapıldı. İşlem bitince hayatımız düzene girdi. Annemde etkiler benden önce düzeldi, sonrasında benim de düzeldi. Genelde mailden irtibat kurduk hocayla [email protected] mail adresi. Bu gibi konular dalgaya gelmez. Eğer başınıza gelmediyse bilemezsiniz. O yüzden dalga geçmeyin sakın. Bu hayatta çok kötü niyetli insan var ve böyle iğrenç işler yapmaktan hiç çekinmiyorlar. Neyse ki işinin ehli olan hocalar da var hak yolunda, biz de şanslıydık iyi bulduk.

  2. Bir ay önce yıldızname baktırdım ali hocaya başta çok garip ve anlamsız geldi ama sonradan anladım ki birebir tutuyormuş, ağzım açık izledim olanları, hayret ettim. Hiç tahmin etmeyeceğim beklemediğim şeyleri bile yıldıznamede gördüm önceden. Ali Gürses hocanın ilmi bilgisi çok yüksek

  3. Bir sürü dolandırıcı cirit atıyor olsa da bu alanda adı geçen gerçek medyumlar olduğunu da unutmamak lazım, örneğin medyum ali gürses. Allah bu hocadan razı olsun, benim evladımın sıkıntısını kısa bir işlemle çözmeyi başardı. İşi gücü rast gider inşallah.

Bir cevap yazın