Aşk Büyüsü

İnsanlık tarihinin en asil duygularından olan aşk, her zaman fedakarlık ister. Aşkınızı elde etmek için  her zaman çabalamak ve bir şeyler ispatlamak zorundasınız. Bazen mutluluğa kavuşmak için kişinin bireysel fedakarlıkları yetmez ve daha fazlasına ihtiyaç duyulur. Bu gibi durumlarda, insanların en büyük yardımcısı, tarih boyunca en kadim medeniyetler tarafından da sıklıkla kullanılmış olan aşk büyüsü olacaktır.

Etki etmek istediğiniz insana göre, basit veya karmaşık çok sayıda yöntem ile uygulanabilen aşk büyüsü, direk olarak karşınızdaki insanın iradesine etki eder. Kişinin zihnindeki düşünceleri değiştirir ve olayları farklı görmesini sağlar. Büyülenen kişi, tüm olaylarda büyü yaptıranı hatırlar ve ona hayranlık besler. Böylece çok kısa süre içerisinde, büyü yaptıran kişi olmazsa olmazları arasına girer.

Aşk büyüsü, karşı taraf tarafından bozulmadığı veya büyü ile ilgili özel bir karşı çalışma yaptırılmadığı sürece kalıcıdır. Ömür boyu sürer ve büyük olasılıkla evlilik ile sonuçlanır. Büyü yapılan kişi, her ne yaşanırsa yaşansın büyü yaptırana büyük bir sadakat ve hayranlık ile bakar.

Farklı yöntemler kullanılabilen aşk büyüsü, kişiye ve yönteme göre farklı sürelerde etki eder. Bazen anında etki edebileceği gibi, bazı durumlarda birkaç ay sürebilir. Bu durum tamamen büyücüye, büyüyü yaptırana ve büyülenene bağlıdır. Eğer büyücünün nefesi kuvvetliyse bu süre daha kısa olacaktır. Büyü yaptıran kişinin karşı tarafı ne kadar istediği ve aşık olduğu da bu süreye etki eden önemli bir faktör. Son olarak, büyü yapılan kişinin büyü yaptıran ile ilgili düşünceleri, herhangi bir korunması olup olmadığı ve buna benzer durumlar da büyünün etki süresinde direk etkilidir.

Aşk büyüsü herkese yaptırılabilir. Bazı durumlarda kişiye ait bir eşya gerekebilse de, çoğu zaman büyüyü yapılırken fotoğraf yeterli olacaktır. Çok farklı tekniklere sahip olan bu büyüde, en etkili yöntemi hocanın kendisi belirleyecektir.

Büyü, tarih boyu kadim medeniyetlerin öncelikli olarak başvurduğu en önemli yardımcılardan bir tanesi. Her zaman yanınızda olan ve sizi mutlu edecek insan için aşk büyüsüne başvurmak da gayet asil ve doğru bir hareket olacaktır.

Medyum Ali Gürses aşk konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Aşk Büyüsü” üzerine 2 yorum.

  1. Ben oğlum ve gelinim için bir işlem yaptırmıştım bundan bahsetmek istiyorum. Memnun kaldığım hocanın ismi Ali Gürses. Bağlama büyüsü yaptırmıştım. İkisi de birbirinden uzaklaşıyordu ama torunumuzun istikbali için mutlaka bir aile bağının olması gerektiğini söylüyordum, beni dinlemediler. Ali hoca beyefendi çok ilgili bir insan, sorduğum soruları cevaplayıp ne gerekiyorsa yaptı her anlamda yardımcı oldu. Benim yaptırdığım çalışmanın yapılma süresi yaklaşık bir hafta sürdü. Bu süreden sonra kısa sürede etkisi görülmeye başladı. Aşama aşama değişti diyebilirim. Birbirlerine çok yakın davranmaya başladılar en sonunda artık tam aile oldular dediğim noktaya geldiler. Ali hoca beyle hiç sorun yaşamadım o yüzden çevre me de size de ali gürsesi tavsiye ederim teşekkürler

  2. ARKADAŞLAR ARANIZDA İYİ MEDYUM ARAYAN VARSA BENİM ÇEKTİĞİM GİBİ UZUN SÜRE ÇİLE ÇEKMESİN DİREK GİTSİN MEDYUM ALİ HOCAYI ARASIN GÜVENİN BANA… ÜÇ AYDIR MEDYUM HOCA ARIYORUM HER DEFASINDA DOLANDIRICILARLA KARŞILAŞTIM HATTA BİRİ KENDİNİN PEYGAMBER SOYUNDAN BİLE OLDUĞUNU İDDA ETMİŞTİ DÜŞÜNÜN ARTIK DURUMUN VAHAMETİNİ EN SONUNDA DÜRÜST YAKLAŞAN TEK KİŞİ ÇIKTI MEDYUM ALİ HOCA ODA. PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM KENDİNE DAHA İLK HAFTADAN İSTEKLERİM BİRER BİRER OLMAYA BAŞLADI ŞAŞIRDIM HATTA. VELHASIL ÖYLE ÇOK UĞRAŞMANIZA GEREK YOK ÇOK ARKADAŞ ÖNERMİŞ ZATEN BU SİTEDEDE AMA BENDE YAZAYIM İSTEDİM MEDYUM ALİ HOCAYA GÜVENEBİLİRSİNİZ

Bir cevap yazın