Almanya Medyum Hocalar

Her ülkede iyi medyum bulmak zordur. Her zaman kendinin medyum olduğunu iddia eden ve hiçbir işlevi olmayan vasıfsız insanlar, medyumluk işinin adını lekeler ve insanları kandırır. Bu durum geçmiş çağlarda da günümüzde de aynı şekilde devam ediyor. Türkiye içerisinde pek çok medyum yorum sitesinde, medyumların gerçekten bir şeyler yapıp yapamadığına dair, insanlara rehberlik olacak yazılar ile karşılaşmak mümkün. Ancak bu durum Almanya medyumları için çok daha zor hale geliyor. Çünkü, bu ülkelerde yaşayan vatandaşların iyi niyetinden ve çaresizliğinden yararlanmak isteyen pek çok şarlatan, hedef ülke olarak Almanya’yı belirliyor.

Almanya, Türk nüfusunun çok olması açısından, medyum ihtiyacı yüksek bir ülke. Ancak buna rağmen, Almanya medyum sayısı hiç de tatmin edici düzeylerde değil. Hem bölgenin İslami maneviyat açısından zayıf olması, hem de büyü yapımında kullanılan malzemelerin temininin zorlaşması açısından, Almanya medyumları, Türkiye’deki medyumlara kıyasla çok daha zor durumda kalarak, çalışmalarını daha zor hale getirmekte. Bunun için de, genellikle bu ülkede yapılacak çalışmalara ödenen ücretler daha fazla olmakta.

Eğer bir medyuma ihtiyacınız varsa ve Almanya’da yaşıyorsanız, mutlaka doğru medyumu bulmak ve onunla çalışmak zorundasınız. Bu durumun Türkiye’de çok alternatifi olsa da, Almanya medyumluk çalışmaları için, ilk seferde doğru kişinin bulunması elzemdir.

Almanya’da yaşayan medyumlar, genellikle çalışmalarında kullandıkları malzemeleri farklı ülkelerden getirir. Bu durum, fiyatların da yükselmesine neden olur. Bunun farkında olan dolandırıcılar, medyum kılığında insanlardan yüklü miktarda para koparmaya çalışıyor. Bu sebepten pek çok insan mağdur olmuşken, birden fazla sahtekara çok ciddi paralar kaptırmanız sizi maddi açıdan zor duruma düşürebilir. Almanya medyum konusunda, çalışma yapmak isteyen insanları zorlayan bir ülke. Hem maddiyatınız hem de zamanınız açısından, mutlaka doğru medyum ile çalışmanız gerektiğinin farkında olmalısınız.

Doğru medyumu bulmak biraz zor olabilir. Ancak internetin sayesinde, çok sayıda medyum yorum sitesinden fikir alma imkanınız bulunuyor. Bu internet sitelerinin pek çoğunda Almanya medyum kategorisi yer alıyor ve burada özellikle Almanya’da faaliyet gösteren medyumlar hakkında yorum yapılmasına imkan tanınıyor.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Almanya Medyum Hocalar” üzerine 1 yorum.

  1. Ben bugüne kadar her zaman medyumluk işinin şarlatanlık olduğunu düşünmüştüm. Tüm bu düşüncelerim tek bir günde değişti. Medyum Ali Gürses isimli adam bana çok farklı bir şey gösterdi.
    Çalışma yaptırmayı düşünenler için öncelikle nasıl bir işlem yapıldığından bahsetmek istiyorum. Yaptığı işlemin adı vefkmiş. Daha önce bilenler vardır muhtemelen ama ben ilk defa duydum. Benim bildiğim tek şey büyüydü, bu daha farklı bir işlemmiş.
    Geçen yıldan beri işlerim çok kapandı, müşteri gelmez oldu. Normalde çok iyi iş yapan şubelerimi bile kapatmak zorunda kalmıştım. Dört şubemiz vardı küçüle küçüle tek bir dükkana indik onda da ürün satın alacak paramız kalmadı inanın. En sonunda kapatıp gidecektik işleri.
    Dükkana gelen devamlı müşterilerimizden birinin tavsiyesi ile işleri açması adına bir şeyler yaptırmaya karar verdim. Bu müşteri diye bahsettiğim kişi maneviyattan iyi anlayan, namazlı abdestli bir insan olunca güvendim. Medyum Ali Hoca’nın numarasını verdi. Arayıp konuştum, vefk yapılabileceğini söyledi. Gerekli şeyleri yaptık, nasıl kullanacağımı da anlattı sağolsun. Vefki dükkana götürdüğüm ilk günden itibaren işlerim yavaş yavaş artmaya başladı. Aslında ben bu işten tam anlamadığım için ilk gün mucizeler falan bekliyordum. Böyle olunca endişelenip ali hocayı aradım tekrar. Bana durumu anlattı, aşama aşama gelişir dedi. Üstünden 20 gün geçtiğinde geçmişe dönüp baktığımda işlerin çok daha iyiye gittiğini farkettim. Şu an bir senedir kazandırmayan dükkanım para kazandırır oldu. Çevremde zor durumda olan herkese kendisini tavsiye ettim. Böyle bir durumda neler yaşanır sadece bu duruma düşen anlar… Bunu bildiğim için buradan da deneyimlerimi yazmak ve zor durumdaki arkadaşların doğru yolu bulmasını sağlamak istiyorum. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah.

Bir cevap yazın