Medyum Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Medyumluk mesleği dünyanın her kültüründe ortak şekilde var olan kadim bir uğraştır. Medyum hocalar, çok eski dönemlerden bu yana insanlara yardım etmiş ve hayatlarının güzelleşmesine vesile olmuştur. Bugün de aynı misyonla çalışan bu hocalar, medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri bildiğiniz takdirde hayatınızı güzelleştirecek çalışmalar yapabilmektedir.

Medyum hocaların çalışma alanları oldukça geniştir. Fiziksel alemlerde olduğu gibi herhangi bir sınırı olmayan öte alemler, ister maddi ister manevi konularda insanlara yardım edebilmektedir. Örneğin, bir insanın duygusal konularda talepleri aşk büyüsü, evlilik büyüsü gibi büyü çalışmaları ile karşılanabilmektedir. Yine aynı şekilde, zenginlik ve rızık açma büyüsü gibi büyüler de insanların maddiyatını, rızkını artırmayı sağlamaktadır. Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri bilen bir kişi, bu gibi konularda uzman ve başarılı olan hocaları kolayca bulacak, istediği her türlü işlemde etkili sonuçlar alacaktır.

Medyum hocaların her zaman için iyi eğitimli olması çok önemlidir. Manevi dünyalar kolay anlaşılabilen ve kullanılabilen dünyalar değildir. Bu alemlerde bulunan enerjilerin en ufak bir parçası bile dünyevi alemi baştan aşağı değiştirebilecek kadar kudretlidir. Gerçek medyum hocalar, bu alanda başarılı çalışmalar yapabilmek için daha çok küçük yaşlardan başlayan bir eğitim sürecinden geçmekte, kendilerini öte alemler için hazırlamaktadır. Yine aynı şekilde, bu eğitim sürecinin her aşamasında el verme yöntemiyle bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerden en önemlisi, çalışmayı düşündüğünüz medyum hocanın hangi alanlarda uzman olduğudur. Eğer çalışacağınız medyum hoca havas ve ledün ilimlerini bilmiyorsa, o hocanın etkili işlemler yapabilmesi mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken mutlaka havas konusunda bilgisine dikkat edilmelidir.

Medyumluk sadece birkaç ilim bilgisiyle yapılabilen bir meslek değildir. Bu işi yapan hocalar daha pek çok farklı ilmi de öğrenmek zorundadır. Bu ilimlerden bazılarının ismi bile gizli tutulmaktadır. Kadim dönemlerden beri en iyi şekilde korunan ilmi bilgiler, yalnızca bu işe hayatını adayan, hak yolunda olan gerçek ve güvenilir medyum hocalara verilmektedir.

Gerçek Hocaların Manevi Yetenekleri Vardır

Öte dünyalarla çalışmak yetenek gerektiren bir iştir. Gerçek medyum hocalar, nefes güçleri sayesinde bu alemlerle çalışabilmektedir. Bir kişi, gizli büyü yöntemlerini ve ilimleri bilse bile doğuştan gelen nefes gücüne sahip olmadığı için büyü yapamamaktadır.

Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerden biri olan nefes gücü, kullanılmadığı sürece körelen ve kaybolan bir güçtür. Bu nedenle, medyum hocaların daha çok küçük yaşlardan itibaren yetiştirildiği bilinmektedir.

Her İşlemin Farklı Bir Enerjisi Vardır

Gerçek medyum hocalar, farklı alemleri tanımak ve çalışabilmek için enerjiler konusunda uzman olmak zorundadır. Öte dünyalarda var olan her büyü tekniğinin farklı bir enerjisi bulunmaktadır. Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasında, medyum hocaların bu konuya ne kadar hakim olduğu da yer almalıdır. Enerjileri tanımayan hocaların başarılı işlemler yapma ihtimali çok düşüktür.

Medyum Ali Gürses çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın