Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

İnsanların birbirlerine aşık olmaları, sevmeleri dünyanın en güzel hadiselerinden bir tanesidir. Bir araya gelen çiftler ile bu dünya daha düzenli bir yer haline gelir. Ancak bazı çiftlerin bir araya gelmesini yakınlarından bazıları istemez. Çekememezlik, kıskançlık ve türlü türlü farklı sebeplerden dolayı bu çiftleri ayırmak ister. Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır konusu da tamamen bu niyet ile büyüye başvuranlara yönelik olarak sorulmaktadır.

Büyü, hayatımızda o kadar yaygın bir şekilde yapılır ki insanlar büyünün etkisi ile hareket edebilirler. Her kişide büyü farklı semptomlara neden olsa da genel olarak bazı ortak noktalarda vardır. Mesela;

  • Büyünün etkisinde olan kişi geceleri rahat bir şekilde uyuyamaz. Bunun yerine geceleri kabuslar görür, terler, hoplayarak uyanır gibi şeyler ile karşılaşılır.
  • Büyünün etkisinde kalan kişi sürekli yarı baygın halde dolaşır. Yaptığı hareketlerde bir anlam aranmaz, dikkatsizliği çok belli olur.
  • Kişinin hal ve hareketlerindeki yavaşlık bariz belli olur.
  • Kişi bir yerlere sürekli olarak dalar ve gider.

Bunlar büyünün etkilerinden bir tanesidir. Ancak ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır dediğimizde ise durum biraz daha farklı noktaya gitmektedir. Bu büyünün yapılmasındaki amaç iki kişiyi ayırmak olduğundan dolayı insanların bir araya gelmesini istemeyen kişiler onlar ne zaman bir araya gelse bir sorun çıkmasını ister. Büyü sonrasında kişiler birbirlerine tahammül edemez ve nefret duygusundan başka bir duygu beslemez. Toplum içerisinde kişiler birbirlerini sürekli rencide etmeye çalışır.

Ayırma Büyüleri Nelerdir?

Ayırma büyüleri medyumlar tarafından yapılır ve gerekirse uzaktan dahi yapılabilir. Medyumların bir aracı nesne kullanarak yaptığı bu tür büyü işlemlerinde insanların birbirlerinden ayrılması sağlanır. Buna göre ayırmak için kullanılan büyüler:

Bazı zamanlarda başkasına aşık etme gibi büyüleri de yapılmaktadır. İşte bu noktada ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusu gündeme gelmektedir. İnsanlar arasına ayrılık katmak için yapılan bu büyülerde önemli olan doğru bir medyum hocayı bulmaktır.

Ayırma büyülerinde çalıştığınız medyumun önemi büyüktür. Çünkü piyasada çok fazla dolandırıcı kişi vardır. Bu kişilere denk gelirseniz sizin zamanınız ve paranız gidecektir. Bu durumda yapılması gereken şey gerçek medyumu bulmak için araştırma yapmaktır.

İşinin ehli olan medyumu bulma noktasında yapılacak olan araştırma sonrasında güvenilir bir medyum bulmak mümkündür. Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusundan sonra insanlar tarafından bu tür büyülerin yapılması anlaşıldığından onu ancak güvenilir bir medyuma bozdurabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken şey online yöntemler ile hocaları araştırmak ve doğru olanı bulmak olacaktır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

“Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?” üzerine 1 yorum.

  1. İki kere evliliğin eşiğinden döndüm, sağlığımla alakalı bir problem var fiziksel görünüşümde o yüzden kimse benimle evlenmek istemiyordu hatta bu durum psiklojimi çok yıprattı bir dönem en son arkadaşımın önerisiyle ali gürses hoca ile çalışma yapmaya karar verdim. Hocaya durumu anlattıktan sonra kendisi bana adeta abi gibi yaklaştı ve derdimi çok iyi anladı inanılmaz sıcak kanlı ve canayakın bir insan adeta kendi ailemden biriymiş gibi hissettiğim hocayla konuşurken
    Kısmet açma işlemi yaptık biraz karışık bir işlem olduğunu söyledi o yüzden bir hafta kadar vakit istedi benden güvenilir biri olduğu için hiç sıkıntı yapmadım bu konularda hoca da işlemi tamamlayıp gönderdi bana gelen çalışmadan 15-20 gün geçti ama hiç etki göremedim tam artık tutmayacak diye umutsuzluğa kapılıyordum ama birden bire bir görücü çıktı hiç beklemediğim şekilde ve görücüye gelen insan muhteşem bir insan asla olmaz bana bakmaz bu diye düşündüğüm kişiyle şu an aileler tanıştı ve çok iyi anlaşıyoruz allah bin defa razı olsun hocamın bana olan yardımlarından numarasını bırakıyorum eğer merak ettiğiniz varsa direk hocayı arayıp sorabilirsiniz 535 590 62 75 numarasından ulaşabilirsiniz veya maili de var sitesinde yazıyor medyumali.com

Bir cevap yazın