Fransa Medyum Hocalar

Fransa medyum hocaları, neredeyse sayısız farklı büyü aracılığıyla manevi alemlerin gücünü kullanmaktadır. Sonsuz kudrete sahip olan bu alemlerin gücünü kullanmak için tercih edilebilecek yöntemlerin ve tekniklerin de sonsuz olduğu söylenebilir.

Medyumlar, bir büyü çalışmasını yapıp yapamayacaklarına kendi tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda karar verir. Medyum hocaların manevi alemler ile ilgili bilgisi yüksek olsa da her medyumun bütün büyüleri bilmesi gibi bir durum hiçbir zaman söz konusu olamaz.

Fransa medyum hocaları, öte alemlerde ortaya çıkan enerjileri dünyevi menfaatlerimiz için kullanabilecek bilgi birikimine sahiptir. Bu medyumlar tarafından yapılan her türlü büyü çalışmasında da bu bilgiler kullanılır. Bilgiler yerine göre çok kadim dönemlerden bile gelmiş olabilir.

Her medyum hocanın kendine göre kullandığı farklı bir büyü tekniği bulunmaktadır. Bazı durumlarda, birebir aynı amaçla yapılan büyünün iki ayrı medyum tarafından çok farklı şekilde yapıldığı bile görülebilir. Tüm bunlar, öte alemlerin ne kadar geniş kapsamlı olduğunu gösteren ayrıntılardır.

Fransa medyum hocaları da dahil, tüm medyum hocaların öte alem bilgisi sıradan bir insana göre kat kat fazladır. Bu bilgi sayesinde de bizlerin yapamadığı büyü çalışmaları başarılı şekilde yapılabilmektedir. Ancak, her gerçek medyum hoca bir büyü çalışmasına başlamadan önce o konu ile ilgili bilgisini test edecek ve size buna göre yanıt verecektir.

Her Medyum Eğitimine Göre Büyü Yapar

Bir medyum hocanın almış olduğu eğitim her büyü için yeterli olmayabilir. Yine aynı şekilde, bazı durumlarda medyum hocaların belirli büyü çalışmalarını yapmayı tercih etmediği de görülebilir. Fransa medyum hocaları arasında da bu gibi medyumlara rastlamak mümkündür.

Medyumlar, büyüleri kendi eğitimleri sırasında öğrenir. Bu eğitim çok kapsamlı olsa ve çoğu durumda her büyüyü kapsayacak şekilde verilse de bazı istisnai durumlarda medyum hocaların bilgisinin yetersiz geldiği görülebilir. Fransa medyum hocaları, bu gibi durumlarda büyüyü yapmayı kabul etmeyecektir.

Elbette bu durum medyum hocanın başarısız veya nefesi yetersiz bir kişi olduğu anlamına gelmemektedir. Aynı medyum hocanın bambaşka bir büyü çalışmasında çok etkili sonuçlar alabildiği görülebilir.

Büyülerde Kaynak Hep Aynıdır

Fransa medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların hangi büyü olursa olsun kullandığı kaynak her zaman için aynıdır. Tüm büyülerde gayb alemlerinin sonsuz gücü kullanılır.

Medyumların yaptıkları büyüler ile ilgili aldıkları eğitimler farklı olabilir. Kimi medyum hoca özel olarak pratik konularda eğitim almayı tercih ederken kimi medyum hocanın ilimler konusunda ilerlediği görülebilir.

Yapılacak olan büyülerde, hangi medyumla çalışacağınıza karar vermenin en iyi yolu diğer insanların tecrübelerinden yararlanmaktır. Mağduriyet yaşatmamış ve insanlardan iyi yorum almış medyumlar her zaman için çok daha iyi büyüler yapacaktır.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Fransa Medyum Hocalar” üzerine 1 yorum.

  1. Ben evlilik amacıyla bir vefk işlemi yaptırdım. Niyetimin olduğu biriyle yuva kurmak istedim. 35 yaşına geldim, hala bekar kalmam sebebiyle zorluklar yaşıyordum. Vefk geldikten bir hafta sonra gönlümün olduğu kişi gecenin bir yarısı mesaj attı rüyasında görmüş. Böyle böyle sürekli mesajlar atmaya başladı, ben de cevap verince aramızda bir sıcaklık oluştu. Ali Gürses hoca vefk konusunda bir numara gerçekten. Okuduğum kadarıyla sadece ben değil daha çok kişinin kendisinden memnun olduğunu görüyorum. Belki benzer sıkıntıları yaşayan kardeşlerim vardır, çözmek için dolandırıcılara para kaptırmasınlar, adı sanı belli, dürüst medyum arıyorlarsa ali hocayı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın