Büyüye Bakan Hocalar

Büyü yapan hocalar aynı zamanda büyü bozan hocalarda olarak bilinebilir. Büyüye bakan hocalar öncelikle büyünün ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmalıdırlar.  Hocalar büyü bozma ve büyü yapma işlemlerini gerçekleştirebilirler fakat büyü bozmak büyü yapmaktan daha zor bir işlemdir. Büyü yapan ve bozan hocalar büyü yaptırmak veya büyü bozdurmak isteyen kişilere yardımcı olmaktadır. Büyü yapan hocalar isteyen kişilere her konu büyü yapımında yardımcı olmaktadırlar. Büyü bozmak büyü yapmaktan da zor ve karmaşık bir işlemdir. Büyü bozan hocalar öncelikle kişinin hangi büyü etkisi altında olduğunu anlamlıdırlar. Büyü etkisi altında anlayan hoca büyüyü bozmak için belirli nesnelerinde olup olmadığına bakması gerekmektedir. Eğer kişi bir muska ile büyülendiyse bu muska etkisiz hale gelmeden kişi büyü etkisinde kurtulması mümkün değildir. İlim sahibi medyum hocalar aracılığı ile büyünün tespit edilmesi ve büyünün bozulması mümkündür.

Büyü Nedir?

Büyü, kişinin daha mutlu, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hayat için yaptırdığı enerji çalışmasıdır. Kişilerin kendileri başta olmak üzere sevdiklerine de çeşitli amaçlar ile yaptırmış oldukları işlemlerdir. Bu büyüler her zaman kötü amaçlı olarak yapılmamakla birlikte kötü amaçlar için de kullanılabilir. Özellikle kötülük isteyenler kötü enerjiyi sevk ederek çeşitli olumsuz durumlar yaratabilir. Büyü yaptıracak kişi büyü yapacak olan hocayı mutlaka iyi araştırmalıdır. 

Büyü yaptırmak isteyen kişiler kendine ve sevdiklerine büyü yaptırabilirler. Genellikle yapılan büyülerden bazıları; bağlama büyüsü, evlilik büyüsü gibi iyi niyetli büyüleri yaptığı gibi ayırma büyüsü gibi kötü niyetli büyüler de yapılmaktadır. Büyüyü anlayan hocalar yardımıyla kişinin büyü etkisi altında olup olmadığı anlaşılabilir. Özellikle günlük yaşamda sorunlar yaşanıyorsa, kişiler istediği gibi davranamıyorsa büyünün etkisine girmiş olabilir. Büyüler kişinin günlük yaşam kalitesini düşürdükleri gibi aynı zamanda rahat yaşamalarının da önünde engel yaratır.

Büyü Etkisi Altında Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Kişi kendisine nüyü yapılıp yapılmadığını anlamayabilir. Kara büyü etkisi altında olan kişi büyü etkisi altında olduğunu fark etmeyebilir. Kara büyü etkisi altında olan biri büyü etkisi altında olduğunu anlıyorsa şanlıdır. Kara büyü öyle bir büyüdür ki etkisi altında olan kişinin çevresindeki insanları da etkisi altına alarak büyünün etkilerini görmezden gelinmesini saplar. Kişi büyünün etkisi altında olduğunu bir hoca yardımıyla anlaması daha mümkündür. Kişi büyü etkisi altında olduğundan şüpheleniyorsa mutlaka bir hocaya danışmalıdır.

En doğru tespiti hoca veya medyum yapacaktır. Kişi yaşadıklarını hocaya aktardığında hocalar mutlaka hangi büyü etkisi altında olduğunu büyünün kimler tarafından yapıldığına kadar bilmektedir. Kişi kendisine büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için mutlaka bir hocaya danışmalıdır. Kişi kendini farklı hissediyorsa, işleri yolunda gitmiyorsa ve kendinden bağımsız biri gibi davranıyorsa davranışlarını kontrol edemiyorsa büyü etkisi altında demektir. Büyüler uzman medyum aracılığıyla bozulmaktadırlar.

Büyüye bakan hocaları bulmak ve büyüleri tespit etmek, bunun devamında büyülerin çözülmesini sağlamak için profesyonel hoca ile iletişim kurabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses büyü bozma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Büyüye Bakan Hocalar” üzerine 3 yorum.

  1. Rızkım konusunda manevi anlamda sıkıntılar yaşadığım için mecburen bir medyum hoca ile çalışmak durumunda kalmıştım, elimde avcumda az bir para varken gittim o dolandırıcıya kaptırdım. Sonra son bir kez daha dedim iyi bir araştırma yaptım ali gürses hocayı buldum. Son bir kez diye o gün demeseydim şimdi işlerim ne durumda olurdu kim bilir. Ali hoca çok ciddi ve işinin ehli bir adammış. Dürüst, para için değil insanlara yardım etmek için yapıyor bu işi. Allah bin kere razı olsun ondan. Bir haftada rızık açma işlemini yaptı evime kadar kargoyla gönderdi. Sonrasında dediği gibi kullandım. Dükkanımda işler birden bire açıldı daha ikinci günde kendini fark ettirdi çalışma. Daha önce para kaptırdım dolandırıcılara bu sefer çok korkarak ali hocaya başvurdum ama korkmam yersizmiş adam işinin ehliymiş [email protected] eposta adresi hep oradan iletişim kurduk diyebilirim

  2. Hollanda’da yaşıyorum, burada doğru dürüst dolandırıcı olmayan hoca bulamadım ben de en son medyum ali gürses hoca diye birine rastladım. Uzaktan olmasına rağmen dört dörtlük işlem yaptı tüm sorunumu çözdü. Bakın bu olaylarda çok garip şeyler var. Mesela benim bugüne kadar hiç evimi görmeyen, nerede yaşadığımı bilmeyen ali hoca evimde nerede büyü olduğunu gösterdi, o noktaya baktığımda büyü malzemeleri buldum. Öyle şey olmaz inanma diyenler bunu nasıl açıklayacak? Kim koydu o büyü malzemelerini o zaman? Büyü bozulduktan sonra hayatım resmen düzene girdi. Ali gürses hocaya kaç defa teşekkür maili attım. Hoca bir haftada çözerim dedi, dediği gibi de çözdü. Allah razı olsun.

  3. Büyüler ile ilgili pek inancım ve bilgim olmamasına rağmen içimden geldiği için Ali Gürses hoca ile çalıştım. Kısmet açma vefki yaptırdım. Bu vefk nedir ne değildir inanın bana hiçbir fikrim yoktu. Hepsini Ali beye sora sora öğrendim. Vefk sadece on günde hayatımı değiştirdi. Daha önce çok deneyip başarısız olduğum evlilik konusu resmen kendi kendine hayatıma girdi. Önce çok güzel giden bir ilişkim oldu sonra erkek arkadaşım evlenmek istediğini söyledi. Çok garipti ama gerçekten çok güzel bir his. İnşallah evlenip hayatımızı düzene oturtacağız. Ben ateiste yakın bir insandım hiç tahmin etmediğim şekilde hayatım değişti. İnşallah sizlerin de istediği gibi gider hayatlarınız.

Bir cevap yazın