Büyü Bozma

Büyünün yapılmasının farklı yöntemleri olduğu gibi, bozulması için de çok sayıda farklı yöntem bulunmakta. Büyünün türüne göre, tecrübeli bir medyum hoca tarafından en doğru şekilde belirlenecek olan bu yöntemler, muska, tılsım ve vefk gibi farklı malzemeleri de içerebilir.

Büyü bozma çalışması, her zaman etkilenilen büyünün türüne göre belirlenir. Her büyü için farklı bir bozma çalışması uygulanır ve her birinin etkisi farklıdır. Kısmet bağlama büyüsü ile aşk büyüsünün bozulması için aynı çalışma uygulanmaz. Bazı büyülerde farklı varlıklardan yardım alındığı için, farklı yöntemler uygulanarak çalışma yapmak zorunludur.

Muska ile büyü bozma, büyü bozma yolları arasında oldukça popüler bir alternatif. Bu yöntem ile neredeyse tüm büyüler bozulabilir. Ancak bu yöntemin uygulanması, diğerlerine kıyasla çok daha zahmetlidir. Bu işlem için uygun vefkler hazırlanarak muska haline getirilmelidir. Vefk, oldukça karmaşık bir ilim olması nedeniyle herkes tarafından hazırlanamaz. Özellikle büyü bozma amacıyla kullanılacak olan vefklere çok daha fazla özen gösterilmesi, çok daha dikkatli hazırlanması gereklidir.

Büyü bozma, her zaman hangi büyünün etkisi altında olunduğunun belirlenmesi ile başlar. Bu çalışmayı medyum hoca yapsa da, büyülenen kişinin etrafındakilerin yardımı da gerekebilir. Büyü, her ne kadar gayb aleminin bir nimeti olsa da, fiziksel dünyadaki etkileri de dikkata alınmalıdır. Bu etkiler konusunda yeteri kadar bilgi verilmeden yapılacak büyü bozma çalışması yeteri kadar hızlı ve verimli olmayabilir.

Muska ile yapılacak olan bir büyü bozma çalışmasında, medyum hoca büyülenen kişiye bazı sorular sorabilir. Belli durumlarda kendini nasıl hissettiği, ne gibi tepkiler verdiği gibi sorular sorulduktan sonra, cevaplara göre bir çalışma hazırlanacaktır. Bu soruların dürüstçe cevaplanması elzemdir.

Büyü ile ilgili her şeyde olduğu gibi, muska ile yapılan büyü bozma çalışmalarında da belli bir süreye ihtiyaç vardır. Çalışmanın etki etmesi için zaman gerekebilir. Büyü nasıl hemen ortaya çıkmıyorsa, aynı şekilde hemen bozulamaz. Muska ile yapılan çalışmada, hazırlanan muskanın her zaman büyülenen kişinin üstünde bulunması da çok önemlidir. Bu muska, kişinin üstünde olmazsa etki etmez ve büyü bozma çalışması gerçekleşemez.

Medyum Ali Gürses büyü bozma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Büyü Bozma” üzerine 6 yorum.

 1. İŞİNİ DOĞRU DÜRÜST YAPAN İNSAN SAYISI GİDEREK AZALIYOR SON ÖRNEKLERDEN KALAN ALİ GÜRSES HOCAYI HERYERDE ÖNERİYORUM ADAMA FAZLADAN PARA GÖNDERMİŞ OLMAMA RAĞMEN İADE EDİP HATA OLDUĞUNU SÖYLEDİ NE PARA İÇİN YAPIYO NE ŞAN ŞÖHRET İÇİN BİLDİĞİMİZ ALLAH YOLUNDA İNSANLARA YARDIM ETMEYE ÇALIŞIYOR BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜR EDERİM BANA YAPTIĞI BU YARDIMDAN DOLAYI ALLAH RAZI OLSUN ÇOK NEFESİ GÜÇLÜ BİR İNSAN İNŞALLAH DERDİ TASASI OLANLAR DA BU HOCAYI BULUR DA SIKINTISINI ÇÖZER BEN ÇOK MEMNUN KALDIM HOCAMDAN HEM KARAKTERİ HEM DÜRÜSTLÜĞÜ ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN 05355906275 NUMARASI EN DOĞRU BİLGİYİ SİZE VERECEĞİNDEN ŞÜPHENİZ OLMASIN…

 2. Sayin medyum ali gürses hocama çok teşekkür ediyorum. Ilgisi ve alakası ile cok memnun kaldim. Bu işlere sıcak bakmayan arkadaşlarımın akrabalarımın bana dolandırılacaksın demelerine rağmen araştırmam neticesinde ali hoca ile çalıştım. Gelen işlemin etkisini gören arkadaşlarım şimdi teker teker ali hocayı arıyor. Herkeze tavsiye ederim. Dört dörtlük iş yapan bir hoca.

 3. Bir süredir medyum hoca araştırıyordum en son medyum ali gürses beye denk geldim, yaklaşımı ve referansları sağlam olunca kendisiyle özel bir konuda çalışma yaptık hızlıca halletti sağolsun etkisini de kısa sürede gördüm memnun kaldım

 4. Hollanda’da yaşıyorum, burada doğru dürüst dolandırıcı olmayan hoca bulamadım ben de en son medyum ali gürses hoca diye birine rastladım. Uzaktan olmasına rağmen dört dörtlük işlem yaptı tüm sorunumu çözdü. Bakın bu olaylarda çok garip şeyler var. Mesela benim bugüne kadar hiç evimi görmeyen, nerede yaşadığımı bilmeyen ali hoca evimde nerede büyü olduğunu gösterdi, o noktaya baktığımda büyü malzemeleri buldum. Öyle şey olmaz inanma diyenler bunu nasıl açıklayacak? Kim koydu o büyü malzemelerini o zaman? Büyü bozulduktan sonra hayatım resmen düzene girdi. Ali gürses hocaya kaç defa teşekkür maili attım. Hoca bir haftada çözerim dedi, dediği gibi de çözdü. Allah razı olsun.

 5. Kardeşimin eşi onu aldattı, haberi olmasına rağmen bir şey demedi. Ailemizi lekeleyen bir kadın ama nedense kardeşim üzerinde değişik bir etkisi var. Sevmiyor, arkasından çok kötü laflar ediyor ama bir türlü boşanmaya da varmıyordu eli. Ben bu durumdan şüphelendim biraz araştırdım, aklıma acaba büyü yapılıp yapılmadığı geldi. Çünkü karısı denen ahlaksızın ailesi kötü ve böyle şeyler yapabilecek potansiyelde bir aile. Kardeşime durumu söyledim inanmadı başta ama tamam dedi dediğine bir bakalım diyerek kabul etti. Ali Gürses hocayı internetten buldum. Sosyal medyada yorumlarda falan hep tavsiye edilmiş. Bunun üzerine kendisine durumla ilgili mesaj attım, kısa sürede dönüş yaptı. Bakım yaptırdım. Evin üç yerinde büyü bulduk. Yapıldığı noktaya kadar söyledi kendisi. Domuz yağı büyüsü diye geçen bir şeymiş. Çok pis kokuyordu. Ali hoca tarif etti biz gittik çıkarttık resmen noktasına kadar söyledi. Büyü bozulduktan sonra kardeşim kendi kendine ben ne yapmışım dedi, uzaklaştı. Çok şükür uzaklaştılar şirret kadınla artık herkes kendi yoluna. Bu alanda internet ortamında çok fazla umut taciri olduğunu da görüyorum dolandırılan sayısı çok fazla kaç kişi görse ve faydalansa kardır diyerek ben de bunları anlatmak istedim.

 6. Öncelikle bu siteyi yaptığınız için çok teşekkür ederim kendi adıma. Daha önce dolandırılmanın eşiğinden dönerek bu site sayesinde kiminle çalışacağımı görmüş oldum. Birkaç defa dolandırıcıların tuzağına çekiliyordum, bana taksit taksit para ödetiyorlardı, ilk taksitten kurtulmayı başardım. Şikayetlerimi de yazdım sitelere diğer insanlara yardım etmek adına.
  Bu sefer şikayet değil memnuniyet yazacağım. Kısmet açma vefki işlemi yaptırdım. Medyum Ali Gürses isimli medyum hocaya yaptırdım işlemi. Sürecinden falan pek fazla bahsetmek istemiyorum çünkü herkese farklı yapılan işlemler olduğu için buraya yazmam yanıltıcı olabilir ama bir hafta gibi kısa bir sürede kapıma kadar geldiğini belirtebilirim.
  Gelen vefkin kullanımı çok kolaydı. Ali Hoca telefonda vefk daha elime geçmeden önce her şeyi detaylarıyla anlattı, nasıl kullanacağımı söyledi, aklıma takılan sorular için de telefon açtım kendisine, sağolsun yine yardımcı oldu.
  Vefki kendim için istiyordum, daha önce çok kısmetim çıkmasına rağmen bir türlü nasip olmamıştı. Vefki tam olarak medyum ali hocanın dediği şekilde kullandım. Bir hafta geçmeden hiç beklenmedik ve daha önceden olmayıp üstünü kapattığımız durumdan ses çıktı. Olay resmen kendi kendine çözüldü. Allah ne kısmet eder bilemeyiz tabi ama şu an için işler çok ilerledi, nişan söz kıyıldı inşallah da evlilik olacak.
  Medyum ali hocayı olaylardan bilgilendirmek adına aramıştım, teşekkür de ettim defalarca, bu yorumla hem kendisinin hak ettiği değeri görmesini hem de zor sıkıntılar yaşayan arkadaşların çözüm bulabilmesini istiyorum. Allah herkese yardım etsin.

Bir cevap yazın