Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Evdeki büyü nasıl anlaşılır? Bir evde veya insanda büyünün olmasının belirtileri çok farklıdır. Kişideki büyü yalnızca kişi ile sınırlı iken evdeki büyü o eve giren ve çıkan herkesi kapsar. Bu nedenle yapılması daha zor olsa dahi işini bilen bir medyum tarafından kolayca yapılabilir. Ancak anlaşılması çoğu zaman fazlaca vakit alacaktır.

Bir yerde büyü olduğunu anlamanın en kolay yolu orada büyü ile ilintili bir nesne bulmaktır. Peki, eve yapılan büyüler nerede saklanır?

 • İlk olarak büyüyü yapan kişi muhakkak eve girip çıkan birisidir. Genellikle evin içerisinde bir yerlere sıvı sürülmesi ile büyü yapılır. Ancak büyü için elbette tek seçenek sıvılar değildir.
 • Eğer ki büyünün yapılması için muska vb. araçlar kullanıldı ise o zaman bu genellikle toprak altlarına saklanır. Saksı gibi yerler büyünün saklanacağı yerlerdir.
 • Evdeki büyü nasıl anlaşılır sorusunun bir diğer cevabı da kapılar ve pervazlarda gizlidir. Bu alanlarda yine küçük şeylerin saklanması için en ideal yerlerdir.
 • Eğer ki evde sadece yeni evli bir çift varsa o zaman büyünün adresi yatak odasıdır. Buradaki yatağın altında, yastığın altında veya gardırobun bir bölmesinde büyünün izleri muhakkak vardır.
 • Bazen ise büyü un ve tuz gibi maddeler ile yapılır. Bunlara okunan şeyler ile birlikte büyü etkisini göstermeye başlar. Büyü nesneler belki de evinizin mutfağında saklanmaktadır.
 • Evin bahçesi varsa ve bahçe müstakil ise büyülü nesne kimi zaman bahçeye de saklanabilmektedir. Bu durumda evinizin bahçesi, varsa eğer ağaçlarınızın kovuğu vb. alanlarda büyünün saklanması için en ideal olan yerlerdir.

Bu alanlarda büyü saklanarak insanlara etki etmesi beklenir. İnsanlar ise eve girdikleri andan sonrasını net olarak hatırlayamadıkları için evden giderek uzaklaşmaya başlarlar.

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır?

Eve yapılan büyülerde önemli olan büyülü nesneyi bulmaktır. Bu nesne bulunduğu zaman evde büyü olduğuna kesinlikle kanaat getirmek mümkündür. Ancak bazı zamanlarda bu tür nesneler bulunamaz. Ancak şüphe devam ederse o zaman sizleri medyumlar bekler. Alanında uzman olan bir medyum bir kişide veya evde büyü olduğunu kesin olarak fark edebilecek olan tek kişidir.

Büyünün varlığından şüphelenilmeye başlandığında artık alanında uzman bir hoca bulmak gerekir. İnternet üzerinden veya yakınlarınızda yapacağınız araştırmalar sonrasında bu hocayı muhakkak bulabilirsiniz. Eğer ki bulduğunuz medyum işinin uzmanı ise sizlere büyünün nerelerde olabileceğine ve hangi tür büyünün yapıldığına dair önemli ipuçları verecektir. Böylece evde yapılmış olan büyüyü daha rahat bir şekilde görme, fark etme şansınız olacaktır.

Medyum Ali Gürses vefk konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?” üzerine 3 yorum.

 1. Hocalara pek inancım yoktur daha önce iki defa işe yaramayan çalışma yaptırdıktan sonra iyice kırıldı zaten inancım ama ali gürses hocayla bu durum değişti. Bu hocaya vefk siparişi vermiştim tek bir defa bile sormama gerek kalmadan her an bilgi verdi anlattı ve işlemi yaptı. Çok yüksek bilgisi olan bir medyum hoca, benim için çok güvenilir bir isim. Özellikle vefk işinde uzmanlığı belli.

 2. Çok medyum hoca ile çalıştım, daha önce birine söylemek bile istemediğim bir miktar para kaptırdım, parayı alıp engellemişti.Ali Gürses bey ile çalışırken biraz çekinceli yaklaştım geçmiş deneyimlerinden dolayı ama kendisinin yaklaşımı ve yaptığı çalışma düşüncelerimi tamamen değiştirdi. Bana vefk için yaptığı işlem çok başarılı ve etkiliydi. Bundan sonra eğer bir konuda destek almam gerekirse doğrudan Ali Gürses hocayı arayacağım.

 3. Bir süre önce kötü bir olay nedeniyle ayrılık yaşadım. Bunun ardından hem psikolojik hem de maddi açıdan zor bir dönemdeydim. Ailemden de destek alarak bir çözüm yolu aradım, Ali Gürses hoca adındaki medyum hocaya ulaştım. Geri getirme büyüsü yapımının benim için uygun olduğunu belirtti.
  Eşimle ayrılığımızın üzerinden çok vakit geçmediği için daha kolay şekilde yapılabilir dedi. İki ay olmuştu biz ayrı evlere çıkalı. Hocanın istediği bilgileri verdikten sonra bir haftada çalışma tamamlandı ve şaşılacak şekilde iki hafta içinde kocam eve geri döndü, başta yine soğuk davranıyordu ama gerçekten eskiye göre inanılmaz ılımlıydı, zaten o aşamadan sonrasını ben hallettim, gönlünü aldım ve karşılıklı sözler verdik tekrar yapmayacağımıza dair. Şu an tekrar barıştık ve mutluyuz. Yürekten söylüyorum eğer Ali Gürses hocanın yardımı olmasaydı benim şu an evliliğim bitmişti ve ben çok daha kötü bir durumdaydım manevi olarak. Hocaya ulaştığım telefon numarasını ve mail adresini bırakmak istiyorum eğer site kurallarına aykırı değilse, çünkü çok fazla insan gerçek hoca arıyor gördüğüm kadarıyla. Mail adresi: [email protected] telefon numarası 535 590 62 75

Bir cevap yazın