Gerçek ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Her dönemde, kendini gerçek bir medyum gibi tanıtan dolandırıcılara rastlamak mümkündür. Gerçek medyum hocaların insanlar tarafından fazlasıyla talep görmesini, pek çok kişiye yardım etmesini fırsat bilen sahte medyumlar, kendini gerçekmiş gibi tanıtıp insanları mağdur edebilmektedir. Bu gibi insanlar, hiçbir şekilde maneviyatla alakalı çalışmalar yapamamakta, sadece haksız yere kazanç elde etmekle uğraşmaktadır. Güvenilir bir medyumun aksine, dolandırıcıların hiçbir zaman büyü yapabilme ihtimali bulunmamaktadır.

Sahte medyumlar, iyi bir araştırma yaptığınız sürece kendini net olarak belli edecektir. Bu kişiler, sizin sorununuzu görmek ve çözmek yerine, her zaman para odaklı çalışarak kendilerini ön planda tutacaktır. Böylesi bir yaklaşıma sahip gerçek medyum hocalara rastlamak imkansızdır.

Gerçek medyum hocalar, eğitimleri sırasında bu işi aslında bir gönül işi olarak yapmaya başlar. Hak yolunda hareket eden ve gayb alemlerinin ilimleri vesilesiyle insanlara yardım etmeye çalışan gerçek medyumlar, hiçbir zaman kendilerini ön plana koymayacak, her zaman için danışan kişinin isteklerini yerine getirmeye gayret edecektir. Gerçek medyum hocalar, tüm eğitimleri boyunca insanlara yardım etmeyi öğrenmektedir.

Yine aynı şekilde, gerçek ve sahte medyumlar arasındaki önemli farklardan biri, sahte medyumların sorularınıza cevap vermekten kaçınacak olmasıdır. Bu kişiler, aklınızda soru işareti kalmasını umursamadan, sorduğunuz tüm sorulara kaçamak cevaplar verecektir. Bilgilerinin yeterli gelmemesi nedeniyle asla tam cevap veremeyen sahte medyumlar, bu noktaya dikkat ederek kolayca tespit edilmektedir. Gerçek medyum hocalar, kendilerine danışan kişilerin tüm sorularını en iyi şekilde cevaplayacak, asla kafanızda soru işareti kalmasına izin vermeyecektir.

Geçmişte, gerçek ve sahte medyumları ayırt etmek zor olsa da bugün internette bulabileceğiniz medyum yorumları aracılığıyla bu konuda fikir edinebilmek oldukça kolaydır. Medyum hocalar ile çalışma yapan pek çok kişi, görüşlerini paylaşarak deneyimleriyle yol göstermektedir.

Gerçek medyum hocalar, tüm bu yorumlarda sadece takdirle anılacak, her zaman teşekkür edilen kişiler olarak ön plana çıkacaktır. Hak yolunda çalışan, dürüst ve güvenilir medyumların asla yalan söylemediği, hiç kimseyi mağdur etmediği bilinmektedir.

Sahte medyumlar ise kendilerine danışan insanları önemsemeyerek, sadece dolandırma amacıyla çalışmaktadır. Bu kişiler, insanlar tarafından hızlı bir şekilde ifşa edilmekte, böylece foyalarının ortaya çıkması sağlanmaktadır.

Gerçek ve sahte medyumlar ile ilgili insanların yorumlarından yola çıkarak, hangi medyumlarla çalışabileceğinizi bulmak oldukça kolay olacaktır. Daha sonra, medyum hocayla iletişime geçerek, aklınızdaki soruları sorabilir, size olan yaklaşımından emin olduktan sonra çalışmaya başlayabilirsiniz. Gerçek medyum hocalar, gerek bilgisi gerekse diğer insanlara yaptıkları çalışmalar neticesinde, kolay bir şekilde sahtekar medyumlardan ayırt edilebilmektedir.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın