Şans Büyüsü

Manevi dünyamız fiziksel alemlerde olduğu gibi belli bir sınırla kapatılmamıştır. Maneviyatta her şey sınırsız ve sonsuz ihtimal dahilindedir. Medyum hocalar, bundan binlerce yıl önce insanlığa hediye olarak verilmiş bilgiler sayesinde şans büyüsü de dahil olmak üzere farklı büyüleri yapabilmekte, bunlarla istenen tesirleri elde edebilmektedir. Medyumlar, bizlere verilen hediye ilimlerde uzmanlaşabilmek için belki de yıllar boyunca çalışmakta ve kendini geliştirmektedir.

Bir kişinin medyum olmak için aldığı eğitimde her şeyden önce enerjilerin nasıl işlediği öğretilmektedir. Şans büyüsü yapacak olan bir kişi, bu işleyişi bilmeden herhangi bir başarıya ulaşamayacaktır. Medyum hocalar, işleyişi öğrendikten sonra bu enerjileri nasıl istekleri için kullanabileceklerini belirler.

Medyumluk mesleğinde enerjiyi doğru yönlendirmek çok önemlidir. Şans büyüsü gibi hassas büyüler söz konusu olduğunda bu durum çok daha net şekilde görülmektedir. Medyumlar, bunun için yıllar süren teorik ve pratik eğitimler alır.

Her medyum hoca, kendine özel bir büyü yöntemi geliştirebilir. Özellikle konu şans büyüsü gibi yaygın olarak yapılan büyü çalışmaları olduğunda bu durum fazlasıyla normal kabul edilir. Ortaya çıkan enerjileri en iyi şekilde kullanmak isteyen medyumlar, kendi tecrübelerine ve bilgilerine göre bambaşka büyü yöntemleri geliştirebilmektedir.

Büyülerde Kimi Zaman Malzeme Kullanımı Görülebilir

Şans büyüsü yapılırken, medyum hocaların kimi zaman farklı büyü malzemelerine başvurduğu da görülmektedir. Bu malzemelerin neler olacağı sadece medyum hocalar tarafından özel incelemeler neticesinde belirlenebilmektedir. İncelemeler ise manevi boyutta gerçekleşmekte, buradaki durumlar göz önünde bulundurularak büyü yapılmaktadır.

Şans büyüsünde malzeme kullanımı oldukça yaygın bir durumdur. Özellikle antik kültürlerde malzemelerin sıkça kullanıldığı görülmektedir. Şans ile bağlantılı olan, Anadolu’da yerel halk tarafından şans getirdiğine inanılarak evde bulundurulan çoğu malzeme büyüye de farklı şekillerde dahil edilebilmektedir. Elbette bu durumu yapabilmek için malzemenin sahip olduğu enerjiyi tespit etmek ve kullanmak gereklidir. Bunu da sadece bu alanda uzman olan medyum hocalar yapabilir. Malzemenin tek başına şans büyüsü üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

En Doğru Kararı Büyüyü Yapan Medyum Hoca Verecektir

Şans büyüsü yapılırken herhangi bir malzeme kullanılıp kullanılmayacağına dair en doğru kararı işlemi yapacak medyum hoca verecektir. Bazen herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan, sadece medyum hocanın nefes gücüyle de çalışma yapılabilir.

Enerjinize hangi çalışma uygunsa işlem ona uygun şekilde gerçekleştirilecektir. Şans büyüsü yapacak olan medyum hoca bu konuda en iyi kararı verebilmek adına kişilerin enerjisini incelemekte, büyüye bunun ardından başlamaktadır. İşini iyi yapan bir medyumla çalıştığınız sürece, malzeme olup olmaması alacağınız etkiyi hiçbir şekilde değiştirmeyecektir.

Medyum Ali Gürses şans ve rızık konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın