Kendinden Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

Dünyanın her yerinde, medyum hocalar tarafından yapılan pek çok farklı büyü çalışmasına rastlamak mümkündür. Kendinden uzaklaştırma büyüsü de medyumlar tarafından yaygın olarak yapılan büyü çalışmalarından biri olarak görülmektedir. Gerçek medyum hocalar, yaptıkları bu büyü çalışması sayesinde insanların kendilerine zarar veren, olumsuz etkileyen kişilerden uzaklaşmalarını sağlamaktadır. Bu büyü, oldukça etkili olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Medyum hocalar, kendinden uzaklaştırma büyüsü gibi büyüleri yaparken manevi dünyada var olan ve sıradan insanların bilemeyeceği enerjiler ile çalışmaktadır. Bu alemlerde var olan tüm enerjiler, bizlerin yaşantısını baştan aşağı değiştirecek kadar yoğun bir kudrete sahiptir. Bu enerjileri hayırlı amaçlarla kullanan medyum hocalar, yaşantımızda istediğimiz etkileri alabilmemizi sağlamaktadır.

Güvenilir bir medyum hoca tarafından yapılan büyü çalışmalarında her zaman için ilimlerden yararlanılmaktadır. İlim temeli olmadan herhangi bir büyü çalışmasının doğru şekilde yapılması asla mümkün değildir. Hangi konuda büyü yapılıyor olursa olsun, mutlaka ilimlerle çalışmak gereklidir.

Kendinden uzaklaştırma büyüsü yapabilmek için öncelikle havas ilminde ciddi bir uzmanlık sahibi olmak gereklidir. Havas, gayb alemleri ile işlem yaptıran herkesin bildiği bir ilimdir. Bu ilim, öte alemlerde var olan enerjilerin dua ve surelerin gücünü kullanarak yönlendirilmesini sağlamaktadır. Havas bilmeyen bir kişinin medyum hoca olması mümkün olmadığı gibi, kendinden uzaklaştırma büyüsü gibi zor büyüleri yapmak için bu ilimde üstat olmak gerekmektedir.

Büyü çalışmalarının en önemli parçası ilim olsa da bu bilgi tek başına yeterli değildir. İlim bilgisi her şeyin temelinde var olan fakat mutlaka tecrübe ile desteklenmesi gereken bir konudur. Medyum hocalar, aldıkları eğitimlerde edindikleri tecrübeler sayesinde büyülerde başarılı olabilmektedir.

Her medyumun benzer şekilde kapsamlı bir eğitimden geçmesi çok önemlidir. Eğer bir medyum hoca eğitimden geçmemişse, yapacağı çalışmalarda başarıya ulaşma ihtimali bulunmamaktadır. İster kendinden uzaklaştırma büyüsü, ister başka bir büyü çalışması olsun, tüm büyülerde medyum hocanın kapsamlı eğitimlerden geçmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde, yapılacak işlemlerde hiçbir zaman başarılı sonuç alınamayacaktır.

Evde Büyü Yapılamayacağı Unutulmamalıdır

Medyum hocalar büyü yapabilmek için yoğun çalışmalar gerçekleştirir. Sıradan bir insanın bu çalışmaların bilgisine bile ulaşması mümkün değildir. Kendinden uzaklaştırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyülerin bilgisi gizli tutulmakta, sadece medyumlar tarafından bilinmektedir.

İnternette veya diğer kaynaklarda yer alan büyü yöntemlerinin herhangi bir geçerliliği yoktur. Medyum hocalar, binlerce yıl boyunca bilgilerini saklamış ve el verme yoluyla aktarmıştır. Bu nedenle, sıradan bir insanın büyülerle alakalı yöntemlere, diğer bilgilere erişebilmesi hiçbir zaman mümkün olmayacaktır.

Kendinden uzaklaştırma büyüsü yaptırmak isteyen bir kişi mutlaka işinin uzmanı olan gerçek bir medyum hoca ile çalışmalıdır. Aksi takdirde, yapılacak olan çalışmalardan hiçbir zaman sonuç alınamayacaktır. Evde büyü yapmayı denemek tamamen vakit kaybından ibarettir.

Tüm Büyüler Uzman Medyum Hocalara Bırakılmalıdır

Her konunun belirli uzmanları vardır. Kendinden uzaklaştırma büyüsü de dahil olmak üzere, gaybi dünyalar ile alakalı olan konularda uzman kişiler medyum hocalardır. Bir işlem yapılmadan önce mutlaka o işin uzmanı olan medyum hocalar ile iletişime geçmek, çalışmalar için bu kişilere güvenmek gereklidir.

Evde büyü yapmak, vakit kaybı olduğu gibi kimi zaman zararlı da olabilir. Kötü niyetli insanlar tarafından yazılan sahte büyü yöntemleri nedeniyle olumsuz durumlarla karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle, her zaman için işinin uzmanı, gerçek medyum hocalar ile çalışmanız önerilmektedir.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın