Kısmet Açma Büyüsü

İnsanın sosyal bir varlık olmasından ötürü, kendine uygun bir ruh eşi arayışı yüzyıllardır devam etmekte. İnsanlar tek başlarına var olamadıkları gibi, ömür boyu tek başlarına da kalamazlar. Bazen başınızdan geçen olaylar ve kötü şans nedeniyle kısmetiniz kapanabilir. Bazen ise tamamen kötü niyetli kişilerin çalışmalarıyla kısmetiniz bağlanabilir. Bu gibi durumlarda, kendinize uygun kısmeti bulmak için uygulanabilen kısmet açma büyüsü, yaşadığınız tüm talihsizlikleri düzeltecek, sizi tekrar sevilen bir insan haline getirecektir.

Kısmet açma büyüsü çok farklı teknikler ile uygulanabilir. Tamamen kişinin kendisi ile ilgili bir büyü olduğu için, diğer büyülere kıyasla daha kolay ve hızlı etki eder. Bu büyü uygulanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, büyüyü uygulayan kişinin kendini ve beklentilerini net olarak anlamasıdır. Büyü, çoğu zaman tek taraflı gibi görünse de, aslında hem büyüyü yaptıran hem de büyüyü uygulayan hocanın etkisi altındadır. Kısmet açma büyüsü için de bu durum geçerli.

Bu büyüye pek çok kaynakta rastlanıyor. Her biri çok değerli ve kadim kaynaklar olan kitaplarda, bu büyü için çok sayıda alternatif yer almakta. Bunların başında, İslami ilimlere göre yapılan vefk çalışmaları geliyor. Kısmet, başkaları tarafından yapılan kötü büyüler ile kapanmışsa, Kısmet açma büyüsü yerine, varolan büyünün bozulduğu ve kişinin bu tarz durumlara karşı tekrar korunmaya alındığı bir vefk çalışması gerçekleştirilir. Vefk çalışmaları sonucunda, yaklaşık bir haftada kısmetiniz yerine gelir.

Eğer büyüden kaynaklı değil, tamamen kader ve kötü şans kaynaklı bir kısmet bağlanması yaşıyorsanız, bu durumda farklı büyü teknikleri devreye girmekte. Çok sayıda alternatif olsa da, en yaygın kullanılan düğüm yöntemi, kısmet açma büyüsü için de geçerli. Büyüyü uygulayacak hoca, kişinin kısmetini temsil eden bir düğümlü ip aldıktan sonra, bu ipi ihtiyaç duyulan süre boyunca bağlar. Her gün bir düğüm atılarak, özel dualar ile tüm ip düğümlenir. Daha sonra, yine aynı şekilde, genellikle 21 gün boyunca bu düğümler birer birer çözülür ve kişinin kısmeti açılır. En yaygın kısmet açma büyüsü bu şekilde uygulanıyor olsa da, bu konuda daha farklı onlarca uygulamaya rastlanıyor. Bunlardan en doğrusunu büyüyü uygulayan hoca sizin için belirleyecektir.

Medyum Ali Gürses kısmet açma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Kısmet Açma Büyüsü” üzerine 2 yorum.

  1. Hayırlı günler herkese… Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan bulduğum ali gürses hoca ile yaşadığım deneyimi aktarmak istiyorum. Ali hocanın sayfası medyumali.com oradan da bilgi sahibi olabilirsiniz telefonu 535 590 62 75 ben büyüyü iki yıldır tanıştığım ama bir türlü aramızda yeteri kadar çekim oluşup evliliği düşünemediğimiz şimdiki nişanlıma yaptrdım. Papaz büyüsü aracılığıyla bağlama işlemi gerçekleştirdik. Ali hoca çalışmanın her aşamasında bana yardımcı oldu ve destek oldu. Yaptığımız her işlemde bana açık açık ne yapıldığı anlattı, kafamda hiç soru işareti olmadan büyüyü teslim etti. 1 – 21 gün arasında bir sürede tutacağını söylemişti. Büyünün etkisi sadece iki günde görüldü. Üçüncü gün o zamanlar nişanlı bile olmadığımız sevgilim bana artık evlenmenin vakti geldiğini söyledi. Üstelik anlaşamama sebeplerimiz bitti her şey benim istediğim gibi olmaya başladı. Büyünün gücü gerçekten çok kuvvetli. Ali Gürses hocamın da eğitimini gördüğümde zaten başarılı olacağına inanmıştım sonuçlar da istediğim gibi oldu. Tavsiye ediyorum kesinlikle

  2. Allah razı olsun ben hangi çalışmayı yaptıracağımı bilmememe rağmen medyum ali gürses bana yardımcı oldu işimle alakalı sıkıntıların buhranını yaşıyordum cidden artık intiharın eşiğine gelmiştim hem abilik etti hem çalışmasıyla işimi derdimi çözdü allah bin kere razı olsun çok memnun kaldım vefkten

Bir cevap yazın