Malatya Büyü Yapan Hocalar

Malatya büyü yapan hocalar ve diğer şehirlerden hocalar, medyumlar araştırıldığında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Kendini hoca olarak tanıtan her insan maalesef hoca olmamaktadır. Büyü yapma ve bozma yetisine sahip medyum ve hocaların özel eğitimler almış olması gerekmektedir. Kuantum ve enerji eğitimleriyle havas ilimlerin birleşmesi sonucunda medyum olunabilmektedir. Medyumlar ve hocalar bu eğitimleri alırken ruhani bir yolculuğa çıkmaktadır. Evrenin ve kendi ruhunun boyutlarını deneyimlemektedir. İyi ve kötü bilinçlerle karşılaşmaktadır. Bu yüzden özel psişik yeteneklere sahip; Dünya’nın ve hatta evrenin gizli ilimlerinden nasibini almış kişiler olmaktalardır.

Malatya büyü yapan hocalar arasında yüksek mertebede bulunan gerçek hocalarla çalışıldığında kişi kendi kısmetini açabilmekte bolluk ve bereket için büyüler yaptırabilmektedir. Bu tür büyülere ak büyü denmektedir. Fakat bunlarla birlikte insanlar düşmanlarının kötülük görmesi açısından kara büyüler de yaptırabilmektedir. Bu tür büyülerin tehlikeli olduğu her medyum ve hoca tarafından onaylanmıştır. Bu yüzden yaptıran kişinin de dikkatli olması gerekmektedir.

Büyü yaptırıldığında gerçek bir hoca bulmak ve onun ruhani ilminden faydalanmak önem arz etmektedir. Eğer büyü tutmuyorsa muhtemelen hoca veya medyum adı altında iş yapan insan dolandırıcıdır. Bu tür dolandırıcılar insanları fiziki olarak da istismar edecek seviyelere gelmektedir. Dolandırıcılarla karşılaşmamak için çok iyi araştırma yapmak gerekmektedir. Güvenmeden veya güvensiz hisler barındıran hiçbir hocayla çalışmamak gerekmektedir.

En Etkili Büyüleri Kim Yapar?

Büyünün etkisinin olabilmesi için medyumluk, şifacılık, şamanlık veya hocalık eğitimi almak gerekmektedir. En etkili büyüler için kadim büyü kitaplarıyla öğretilen eğitimler olmaktadır. Kanal olarak görev yapan medyumlar ve hocalar buralardan aldıkları eğitimler sayesinde etkili büyü yöntemlerini öğrenmektedir. Etkili büyü yaptırmak isteyen insanlar; bilgilerini ve eğitimlerini belgeleyerek ispatlayan ve ilmini saklamayan hocalarla yola devam etmelidir. Bu tür insanlar gerçek eğitimi almış, ruhaniyete kavuşmuş, oldukça bilgili kişiler olmaktadır. Yaptıkları büyüler de bu doğrultuda etki etmektedir. Kendini saklayan, eğitimlerini ispatlamayan ve belgelemeyen insanlardan uzak durmak; dolandırılmamak adına oldukça önemlidir.

En Güvenilir Hoca Nasıl Bulunur?

Malatya büyü yapan hocalar konusunu araştıran insanlar güvenilir hoca nasıl bulacaklarını merak etmektedir. Hocaların veya medyumların kendilerini belli eden bazı tavırları ve hareketleri bulunmaktadır. İnsanlar eğer; çok sosyalse ve analiz yapabiliyorsa bu tavırları anlayabilmekte ve uzak durabilmektedir fakat bazı örgütleşmiş dolandırıcılar; insanların duygularını manipüle ederek onları profesyonelce kandırabilmektedir.

Güven veren hocalar ve medyumlar; onlara ulaşıldığında ısrarcı olmaktan kaçınmaktadır. Israr eden ve büyü yaptırması için zorlayan kişilerin dolandırıcı çıkma ihtimali oldukça yüksektir, bu tür hocalardan uzak durulması gerekmektedir.

Malatya’da en çok şu ilçelerden medyum aratılmaktadır:

Akçadağ
Arapgir
Arguvan
Battalgazi
Darende
Doğanşehir
Doğanyol
Hekimhan
Kale
Kuluncak
Pütürge
Yazıhan
Yeşilyurt

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Malatya Büyü Yapan Hocalar” üzerine 3 yorum.

  1. önceden çok medyum hoca ile çalışmış biriyim bugüne kadar kimisiyle iyi konuştuk kimisiyle kötü diyebilirim. bazı hocaların iyi niyetli olduğuna inandım bazıları tamamen dolandırıcı çıktı onları zaten hiç söylemeye bile gerek yok…
    Bugüne kadar çalıştığım kişilerden sadece birine yorum yapıyorum o da ali gürses hoca. Insanlığıyla, yaklaşımıyla çok dürüst ve güvenilir biri gerçekten. Iki defa çalışma fırsatımız oldu birinde arkadaşımın ruhi sıkıntıları için bir işlem yaptırdım onunla birlikte diğeri de benim için özel bir işlemdi vefk ile yapıldı, bir hafta gibi bir sürede işlemleri başarılı şekilde yaptı gönderdi. Allah razı olsun kendisinden. Başkasına gitmeye uğraşmaya gerek yok bu hoca gerçekten işinin ehli bir adam.

  2. Yurtdışında yaşamama rağmen burada bile adından çok söz ediliyordu hatta gazetede bir röportajını okumuştum Ali hocanın… O günden sonra bende bir görüşeyim belki yardımı olur dedim bana çok başarılı ve etkili bir çalışma gönderdi, bir haftada kargoya verdi ve hızlı şekilde kapıma kadar ulaştı. Çok kuvvetli nefesi olan bir medyum hoca öneririm

  3. kizim kendisine zarar veren birine gonlunu kaptirmisti aile dostumuz ikinci annem dedigim bir teyzem araciligiyla ali gurses hocayi buldum yaptigi islem sonrasinda kizim kendi kedine sogudu uzaklasti allaha sukur kazasiz belasiz atlattik tesekkur etmek istedim buradanda

Bir cevap yazın