Canbar Büyüsü

Medyumluk işinde kullanılan pek çok karmaşık gelenek ve yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, insanlara fazlasıyla garip gelse de, enerjisel açıdan sağladığı avantajlar nedeniyle tercih edilmektedir. Örnek vermek gerekirse, canbar büyüsü yapılırken ceylan derisi kullanılmaktadır. Ceylan derisinin sahip olduğu enerji alanı, medyum hocaların elinde istenen büyünün yapılması için çok özel bir imkana dönüşmektedir. Özellikle aşk ve alakalı diğer konular söz konusu olduğunda, ceylan derisinin enerjisi çok büyük katkı sağlamaktadır. Medyum hocaların pek çoğu, canbar büyüsünün temelini oluşturan bu malzeme olmadan bu büyünün alternatiflerini yapmaya bile çalışmamaktadır.

Canbar büyüsü ile bütünleşen ve bu büyünün olmazsa olmazı olan bu malzeme, medyum hocalar tarafından temin edilerek büyüde kullanılmak zorundadır. Aşk büyülerinin diğer versiyonlarında, farklı teknikler ile yapılanlarında böylesi bir uygulamaya rastlanmıyor olsa da, canbar büyüsü için bu kullanım şart olarak belirtilmektedir.

Medyumlar, her daim en iyi etkiyi almak için çaba gösterir. Yaptıkları çalışmalarda da kullandıkları malzemeler buna uygun şekilde belirlenir. Hiçbir medyum hoca, boş yere bu kadar zor bulunan malzemeleri temin etmez veya kullanmaz. Gaybi alemlerin enerjilerini en iyi şekilde tanıyan medyumlar, ceylan derisini gerektiği zaman en yüksek etkiyi almak için her daim kullanmaktadır.

Bunun dışında pek çok yöntemde, farklı malzemelerin kullanıldığına sıkça rastlamak mümkündür. Hangi malzemenin ne zaman ve hangi büyü için kullanılacağı tamamen medyum hocanın bilgisi dahilindedir.

Medyum Ali Gürses kısmet açma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Canbar Büyüsü” üzerine 4 yorum.

  1. Sevgilimden ayrılınca ben de bir işlem yaptırmıştım.
    Ali gürses hoca adında biriyle çalıştım internetten buldum. Sitesini hatırlamıyorum ama kayıtlı olan numarası bendeki 535 590 62 75 arayınca bulursunuz zaten hoca hakkındaki bilgileri.
    Benim yaptırdığım işlem bir hafta kadar sürede teslim edildi. Yurtdışında yaşıyorum, buna rağmen hızlı şekilde gönderdi hoca sağolsun. Sonra işlemin tutması için belli süre beklenmesi gerektiğini söyledi. Bu süre içinde yavaş yavaş bana karşı tavırları değişti. Örneğin normalde beni engelleyen adam artık günaydın ne yapıyorsun gibi mesajlar atıyordu. En sonunda tekrar barışmak istediğini söyledi. Benim de kendime güvenim gelince biraz süründürdüm 😀 bir ay kadar peşimde koştu yalvardı, en sonunda tekrar affettim. Şu an gayet mutluyuz sevgi dolu bir ilişkimiz var.

  2. Ben evliyim ve evliliğimi kurtarmam bu çalışmalar sayesinde oldu. Aramıza kötü niyetli biri girdi, kadın resmen yapıştı üstümüze. Aramızı bozdu, eşim gitti ona aşık oldu vesaire vesaire derken ben de en iyi yolu bu işlemi yaptırmakta buldum. Ali gürses hocaya danıştım medyumali . com sitesini duymuştum bir yerden, orada vefk işlemi olduğu yazıyordu, hoca sağolsun yaptığı vefki bir haftada teslim etti. 10 gün geçtikten sonra eşim kendisi geldi, elinde çiçeklerle… Yaptıklarından dolayı özür diledi ve affetmemi istedi. Oturdu her şeyi anlattı nasıl bir hata yaptım vesaire dedi.
    Bugüne kadar hiç çiçek almayan adam o günden sonra her hafta yemeğe çıkarmalar, çiçekler hediyeler almaya başladı. Adam resmen bambaşka birine dönüştü. Evliliğimi kurtarmakla kalmadım üstüne bir de daha iyi bir hale getirdim. Uzun lafın kısası bu gibi işlemler düşündüğünüzden çok daha iyi etki edebiliyor 🙂 yeter ki doğru kişiye yaptırın

  3. Ben yaptırdım Ali hocama bu büyüyü inşallah güzel sonuçlar alıcaz ve buradan sizlere mutlu haberi vermeyi sabırsızlıkla bekliyorum iyi mutlu günler okuyan herkese

  4. Konya’dan yazıyorum. İsmim Ahmet. Ekmek fırını sahibiyim 20 yıldır bu işle meşgulüm. Az çok bilindik bi çevrem var çok şükür, işlerimiz hep iyi giderdi son 1-2 yıl kötüleşmeye başladı özellikle alacaklar gelmedi büyük fırınlar açıldı marketler vesaire derken bizim fırının işleri kötü gitmeye başladı. Veresiye veren biriyim yardım edene Allah’da yardım eder diye düşünürüm hep bu yüzden hiç alacaklarımın peşine düşmemiştim ama bende dara düşmeye başladım. Medyum Ali Gürses’le kayınbiraderim vasıtasıyla yollarım kesişti. Bir bereket vefki yaptıralım enişte dedi, güvendim bende yaptırdım. Vefk gelir gelmez işlerde açılma oldu. Hiç beklemediğim insanlar borçlarını kapatmaya geldi. Hatta ilk gün kayınbiraderim yanımdaydı gelen kişiyi görünce birbirimize baktık resmen şok olup. Burada restoranı olup iflas eden biri vardı başka şehre kaçıp gitmişti borçlarından, o geldi borcunu kapattı gitti, dükkanın faturalarını o parayla ödedim inanın. Yaklaşımıyla da dört dörtlük bir insan medyum ali hoca. Allah kendisinden razı olsun resmen hayatımızı değiştirdi yaptığı vefkle

Bir cevap yazın