Danimarka Medyum Hocalar

Medyumluk konusunda da kimi zaman olmaması gereken şeyler yaşanabilmektedir. Hayatta olan her şey gibi, büyüde de bazı durumlarda kesinlik söz konusu olamaz. Kimi zaman gaybi enerjilerden, kimi zaman ise dünyada bir şeylerin değişmesinden dolayı büyünün tutmama ihtimali olabilir. Hiçbir gerçek Danimarka medyum hocası yüzde yüz gibi bir oranla büyü yapamaz, böylesi bir şey yapabildiğini iddia eden herkes yalan söylüyordur. Çünkü böylesi bir şeyi yapmak için insan üstü bir nefes gücüne ihtiyaç duyulur.

Gerçek Danimarka medyum hocalarının da yaptığı gibi, hiçbir gerçek medyum hoca kesin olarak büyülerinin tutacağı konusunda garanti veremez. Büyünün tutma ihtimali çok çok yüksek olsa bile hiçbir zaman kesin demez. Kesin denmesi, geleceğin görülmesi anlamına geleceği için böyle bir şey imkansızdır. Gerçek medyum hocalar, kendi nefes güçleri ne kadar yüksek olsa da, gaybi alemlerin gizemleri konusunda bilgili olduğu için bu konuda hiçbir iddiaya girmemektedir.

Her ne kadar büyülerin tutmama ihtimali bulunuyor olsa da, gerçek medyum hocalar hiçbir zaman insanları mağdur etmemektedir. Danimarka medyum hocaları da, aynı diğer medyum hocalar gibi tutmayan büyüler için telafiler uygulamaktadır. Büyünün neden tutmadığı tespit edildikten sonra, tekrar yapılabilir, hangi yöntemlerin daha etkili olacağı konusunda araştırmaya girilebilir. Böyle bir araştırma yapıldıktan sonra yenilenen büyü, büyük olasılıkla tutacak ve talepte bulunan kişinin isteklerinin gerçekleşmesine vesile olacaktır.

Medyum Ali Gürses vefk konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Danimarka Medyum Hocalar” üzerine 1 yorum.

  1. daha önce tavsiye istemiştim bir arkadaş bana medyum ali gürsesi önermişti allah ondan razı olsun. 29 yaşına kadar evlenememiştim şimdi nişanı taktık ve inşallah şu virüs bittiği zaman düğümüzü yapacaz.
    Kısmet açma vefki diye bi şey var kısmeti kapalı olan ve aksilikler nedeniyle evlenemeyen kişilere kesinlikle bunu tavsiye ediyorum çok etili bir işlem. Bana da buradaki o arkadaş her kimse adını hatırlayamadım tavsiye etmişti, eğer bu mesajı görüyorsa allah ondan razı olsun onun da yuva kurmamda emeği büyük oldu verdiği tavsiye sayesinde

Bir cevap yazın