Yıldız Yükseltme Büyüsü – Yıldız Yükseltmek İçin Vefk

Yıldız yükseltme büyüsü yapılabilmesi için öncelikli olarak bunun hesap edilmesi ve sonrasında yıldızınızın düşük olduğu kanaatine varılması gerekmektedir. Düşük yıldıza sahip olan kişiler çok nazar çekerler, büyülerden çok kolay etkilenirler ve hayatlarında çok aksilik yaşarlar. Bundan dolayı yıldız düşüklüğü durumu mevcutsa bunun bir an önce terse çevrilmesi ve yükseltilmesi gerekir.

Yıldızınız düşükse eğer sizlerde görülmesi beklenen bazı psikolojik durumlar vardır. Bunlar:

 • Kaygı
 • Endişe
 • Depresyon

Bunun gibi farklı psikolojik sorunlardan dolayı bazen insanlar intihar etmeyi dahi düşünebilir. Bundan dolayı olası bir yıldız düşüklüğü tespiti sonrasında onun muhakkak yükseltilmesi gerekir. Yıldız düşüklüğünün tespit edilmesi için yapılacak olan hesabı danışacağınız medyum yapar ve hesabın sonucuna göre sizlere hemen yükseltme büyüsü yapmaya başlar.

Yıldız Yükseltme Büyüsü İnsanları Nasıl Etkiler?

Yıldızı düşük olan insanda görülen tüm durumlar bu büyü sayesinde bozulabilmekte ve giderilmektedir. Yıldız yükseltme büyüsü sonrasında insanlarda olan değişiklikler şunlardır:

 • Sevgilisinden sürekli farklı sebepler ile ayrılan kişiler artık uzun ilişkilere başlayabilir.
 • Arkadaşlık kurmakta zorlanan kişiler çok rahat arkadaşlıklar kurar.
 • Kendisini yorgun hisseden insanlar daha hareketli olur.
 • Büyülerin etkisi altına kolayca giren insanlar büyü ile savaşacak güce sahip olur.
 • Baş ağrısı yaşayan kişilerin baş ağrısı geçer.
 • Mide bulantısı yaşayan kişilerin mide bulantısı ve kusma isteği geçer.
 • Özgüveni düşük olan kişilerin özgüveni yükselir.
 • Nişan atma gibi kararların ucundan dönülür.

Bunun gibi farklı durumlar yıldız yükseltme işlemi sonrasında kolaylıkla görülebilmektedir. İnsanların hayatını olumlu yönden etkileyen bu büyüyü yapacak olan medyumu bulmak sizler için her şeyden daha kıymetlidir. Medyumlar ile birlikte sizler de aradığınız sonuçları bulabilir ve akabinde yıldızınızı yükseltme işlemi yapabilirsiniz.

Yıldız Düşüklüğü Dua İle Yükselir Mi?

Yıldız yükseltme büyüsü yaptırmak yerine kendiniz de dilerseniz dua ve sureler ile yıldızınızı yükseltebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken şey medyum gibi işin ehli olan bir kişiden destek almayacak olmanızdır. Bu konularda uzman olan birisinden yardım almanız sizleri bambaşka bir kişi yapacak ve büyünün selameti açısından kritik bir rol oynayacaktır.

Yıldızınızı yükseltmek istiyorsanız eğer yapmanız gerekenler şunlardır:

 • 500 la havle
 • 100 tevhit
 • 100 salavat

Bunun gibi sureler ile birlikte sizler de yıldızınızı yükseltebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken şey medyumların gücünden yararlanmıyor olmanızdır. Çok tehlikeli bir şekilde en ufak bir şeyi dahi yanlış yapmanız demek vücudundaki enerjileri bir daha gelmemek üzere dağıtmak demek olacaktır. Bundan dolayı yıldız yükseltme büyüsü yaparken güvenilir bir medyum bulmanız ve onunla birlikte bu işlemleri yapmanız gerekir.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Yıldız Yükseltme Büyüsü – Yıldız Yükseltmek İçin Vefk” üzerine 1 yorum.

 1. Benim yaptırdığım çalışma gerçekten çaresiz bir durumda yaşandı. Kimi insan için garip gelebilir ama bizim aile yapımız böyle o yüzden yargılayacak birileri varsa lütfen kendine saklasın fikirlerini baştan belirteyim. Biz eşimle birbirimize kaçarak evlendik, aileler istemedi çeşitli sebeplerden dolayı. Biz de birbirimizi sevdiğimiz için kaçtık ve evlendik. Evliliğimizde de hiçbir şekilde sorun yaşamadık. Şu an bir yaşında bir kızımız var. Aileler ile aramızı düzeltmek için çok kez deneme yaptık ama her seferinde ters tepki gördük. Hatta benim ailem eşimi dövmeye bile kalktı o derecede hoşlanmıyorlardı bizden. Bizim evliliğimizi düzeltmesi daha doğrusu aileler ile aramızı düzeltmek için Ali Gürses adında bir medyum hocaya danıştım. Hoca bana ikna büyüsü çalışmasını tavsiye etti. Bir hafta gibi bir sürede bu çalışmayı yaptı. Daha sonra dediği şekilde beklemeye, söylediği duaları okumaya başladım. 10 gün kadar sonra annem bizi yemeğe davet etti, eşimle bunu duyunca resmen birbirimizin suratına baktık kaldık bu kadar ani şekilde fikirlerinin değişmesini beklemiyorduk. Şu an bu işlemin üzerinden 6 ay geçti ve sanki daha önce yaşanan olaylar hiç yaşanmamış gibi bir durumdayız. Aileler birbirini seviyor, bizi seviyor, her şey yoluna girdi tam olarak Allah razı olsun kendisinden…

Bir cevap yazın