Kişiyi İkna Etme Büyüsü

Kişiyi ikna etme büyüsü, bir kişinin hem kalbine hem de zihnine kolayca girmenizi sağlar. İkna etme büyüleri ile birlikte karşı tarafa istediklerinizi yaptırabilirsiniz. En zorlu büyülerden bir tanesi olan bu büyü çeşidinin içerisinde çok güçlü enerjiler vardır. Profesyonel, işinin ehli bir kişi tarafından yapıldığında ancak karşı tarafa yan etkisi gözlenmeden başarılı söz konusu olabilir.

İkna etme büyülerinde güvenebileceğiniz bir medyum bulmak çok önemlidir. Çünkü bu büyü türü genellikle sizlerin özel isteklerine karşılık yapılır. Mesela;

  • Ortağınızı bir işe ikna etmek
  • Anne ve babanızı evliliğe ikna etmek
  • Eşinizi bir şeylere ikna etmek
  • Arkadaşlarınızı ikna etmek

Bunun gibi farklı sebeplere dayanarak yaptıracağınız büyü sonrasında sizler de aradığınız sonuçlara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İşte bu noktada yapmanız gereken şey karşı tarafı ikna etmek ve akabinde onunla birlikte en başarılı şekillerde uygulamalar yapmak olacaktır.

Kişiyi İkna Etme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Razı etme büyülerinin belirtileri aslında kendisini hemen belli eder. Havas ve ledün ilmine sahip olan bir kişi tarafından yapılacak olan bu büyü uygulaması ile birlikte karşı tarafta ortalama 2 – 6 hafta arasında büyünün etkisine girer. Peki, bunu nasıl anlarsınız?

  • Kişi birden bire garip davranmaya başlar.
  • Kişi sakarlaşır ve bunun dozu gün geçtikçe artar.
  • Kişi sizin yanınıza geldiğinde sözlerinize karşı hiçbir şey demez ve tasdik edici konuşur.
  • Özellikle sizin yanınızda kişi daha bir dalgın ve durgun görülür.

Bunun gibi farklı belirtileri taşıyan kişiler artık büyünün etkisine girmiş demektir. Büyü yaptırırken dikkat etmeniz gereken şey ise büyünün içerisine bir tane kilit koydurmak ve işiniz bitip olay unutulduğu zaman büyüyü bozdurmak olmalıdır. Böylelikle karşı tarafı da kişiyi ikna etme büyüsü etkisinden bir an önce çıkartmanız söz konusu olacaktır.

İkna etme büyüleri ile başlayan süreç içerisinde sizler de aradığınız sonuçları çok kısa sürelerde bulabilirsiniz. Ancak herkesin atladığı nokta burada amacınız yerine geldiğinde kişiye bir bakım yaptırmak ve büyünün ondaki izlerini yok etmesine yardımcı olmaktır. Metafiziksel enerjiler kullanılarak yapılan bakım işlemi ile birlikte sizler de o kişinin büyü etkisi altından çıkmasına yardımcı olursunuz.

Büyü söz konusu olduğunda yapmanız gereken şey güvenilir bir medyum bulmak olmalıdır. Büyünün yapılışı veya bozuluşu oldukça zordur. Hatta enerjiler ile uğraşamayan, enerjileri kontrol edemeyen kişiler tarafından yapılırsa o zaman büyünün başarılı olma şansı yoktur. Gerçek bir medyum tarafından yapılacak olan kişiyi ikna etme büyüsü sonrasında hem siz aradığınızı rahat bir şekilde bulacak hem de hızlı bir şekilde büyünün etki ettiğini fark edeceksiniz.

Medyum Ali Gürses büyü bozma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Kişiyi İkna Etme Büyüsü” üzerine 2 yorum.

  1. Merhaba deneyimimi yazmak istiyorum, çalıştığım hocanın adı ali gürses, yaptırdığım çalışma bağlama işlemiydi, bu konularda çok bilgim yok ama bu şekilde geçtiğini biliyorum çalışmanın, erkek arkadaşım benim çok istememe rağmen hiçbir şekilde evlenmeye yanaşmıyordu, hatta şüphe ediyordum başkası olduğuna dair yaşantısında, inşallah yoktur olmamıştır, en sonunda ali gürses hocayla iletişime geçtim ve çalışma yaptırdım, yaptırdığım işlemden çok güçlü bir tesir aldım, sanırım bir hafta gibi vakit geçmişti, o süreden sonra sürpriz bir evlenme teklifi aldım, hiç umudum yoktu çalışmayı yaptırmadan önce, yaptırdıktran sonra herşey çok değişti resmen bambaşka birine tam istediğim gibi bir insana dönüştü allah bin kere razı olsun iyiki konuşmuşum bu hoca ile yuvamı bu sayede kuruyorum

  2. Aşk ve bu gibi konularda çalışma yaptırmayı düşünenlere medyum ali gürses hocayı tavsiye edebilirim. Hocanın yaptığı çalışmalar çok hızlı şekilde sonuç veriyor. Benim konuyla alakalı durumum çok acildi o yüzden hocaya da bu şekilde belirttim. Buna uygun bir çalışma hazırlamasını istemiştim. Kendisi bana papaz büyüsü adında bir çalışma yaptırdı. Çalışmanın neticesinde bir hafta gibi bir sürede sonuç almıştım. Bu konularda işlemlerin herkese özel hazırlandığı biliniyor o yüzden öyle herkes için aynı çalışmayı yapan hocalardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Çalışacaksanız gerçekten bu alanda çalışmaları iyi olan hocaları bulun. Medyum ali gürses bu konuda çok ünlü bir hoca. 535 590 62 75 nolu telefondan aramıştım ben telden ulaşamadım mail adresi [email protected] oradan hızlıca döndü biraz yoğun bir hoca ama kesinlikle değer yani.

Bir cevap yazın