Evlilikte Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evlilikler üzerine büyü yapılmasına giderek daha fazla rastlanılmaktadır. Birbirlerini seven ve aşık olan insanların arasını açmak isteyen pek çok kişi bulunur. Eski sevgililer, çekemeyen yakın arkadaşlar veya kıskanç akrabalar tarafından yaptırılan büyülerin anlaşıldığı zaman hızlıca bozulması gerekir. Bu nedenle evlilikte büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu gündeme gelmektedir.

Evlilikler insanların üzerine farklı şekillerde etki eden büyülere konu olurlar. Büyü gibi farklı uygulamalar ile evliliklere etki edilmeye çalışılmaktadır. Evli kişilere yapılan büyülerde genellikle tılsımlı bir nesne evin içerisine saklanır ve büyünün etki etme hızı artar.

Tılsımlı nesneler genel olarak evlerin;

 • Yatak odasında yastığın ve yatağın altı, gardırobun içi
 • Saksıların içine saklanan muskalar
 • Kapıların önüne sürülen yağlar
 • Bahçeye ve oradaki ağaçların kovuklarına saklanan nesneler

Bunun gibi farklı yerlere konulan eşyalar ile birlikte evde büyü olduğuna inanmak son derece başarılı olacaktır. Burada yapılması gereken en önemli şeylerden bir tanesi büyünün varlığını fark ettikten sonra hemen onunla ilgili çalışmalara başlamaktır.

Evlilikte Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evlilikte insanların nedensiz yere hareket etmeye başlaması aslında büyü için en önemli delillerden bir tanesidir. Büyü ile birlikte farklı şekillerde hareket etmeye başlayan kişiler sürekli tartışırlar, sakarlıkları ile cam nesneler kırarlar veya uykularında sayıklayarak kan ter içerisinde uyanırlar. İşte bu noktada artık büyünün varlığından emin olmak ve hemen onu bozmak gerekir.

Büyünün varlığından emin olduktan sonra uzman bir medyuma gidilmesi gerekir. Medyumlar yapacakları işlemler neticesinde kısa sürede sizlere büyü konusunda yardımcı olabilirler. Bu durumda onlar tarafından yapılacak olan en önemli işlemlerden bir tanesi büyünün bir an önce bozulmasını sağlamaktır.

Evliliğe Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Evlilikte büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusundan sonra güvenilir bir medyum bulduğunuz zaman aslında büyünün nasıl bozulacağını da az veya çok öğrenebilirsiniz. Medyumlar yapacakları bir araştırma ile büyü hakkında bazı bilgiler toplarlar ve sizlere soru sorarlar. Bunların akabinde büyüyü nasıl bozacaklarını bilerek hemen işleme geçerler. Büyü bozma konusunda üstün yeteneklere sahip olan medyumların izledikleri yollardan bazıları şunlardır:

 • Muska ile büyü bozma
 • Kişinin özel bir eşyası veya saç telini kullanarak büyü bozma
 • Büyünün içerisindeki kilidi kullanarak büyü bozma
 • Büyüye karşı farklı ve zıt bir büyü yaparak büyü bozma
 • Pozitif enerjileri kullanarak büyü bozma
 • Dua ve sureler yardımıyla büyü bozma

Evlilikte büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu ile birlikte bulacağınız medyum tarafından sizlere büyü bozulurken hangi yolun kullanılacağı anlatılır. Bu yollardan bazılarına sizlerin de katılımları gerekebilir. Medyumların söylediklerini ve istediklerini mantık çerçevesinde değerlendirmeden harfiyen yaparak büyünün bozulmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses büyü bozma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Evlilikte Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?” üzerine 1 yorum.

 1. İki kere evliliğin eşiğinden döndüm, sağlığımla alakalı bir problem var fiziksel görünüşümde o yüzden kimse benimle evlenmek istemiyordu hatta bu durum psiklojimi çok yıprattı bir dönem en son arkadaşımın önerisiyle ali gürses hoca ile çalışma yapmaya karar verdim. Hocaya durumu anlattıktan sonra kendisi bana adeta abi gibi yaklaştı ve derdimi çok iyi anladı inanılmaz sıcak kanlı ve canayakın bir insan adeta kendi ailemden biriymiş gibi hissettiğim hocayla konuşurken
  Kısmet açma işlemi yaptık biraz karışık bir işlem olduğunu söyledi o yüzden bir hafta kadar vakit istedi benden güvenilir biri olduğu için hiç sıkıntı yapmadım bu konularda hoca da işlemi tamamlayıp gönderdi bana gelen çalışmadan 15-20 gün geçti ama hiç etki göremedim tam artık tutmayacak diye umutsuzluğa kapılıyordum ama birden bire bir görücü çıktı hiç beklemediğim şekilde ve görücüye gelen insan muhteşem bir insan asla olmaz bana bakmaz bu diye düşündüğüm kişiyle şu an aileler tanıştı ve çok iyi anlaşıyoruz allah bin defa razı olsun hocamın bana olan yardımlarından numarasını bırakıyorum eğer merak ettiğiniz varsa direk hocayı arayıp sorabilirsiniz 535 590 62 75 numarasından ulaşabilirsiniz veya maili de var sitesinde yazıyor medyumali.com

Bir cevap yazın