Yıldızname

Çok sayıda insan, yıldızname çalışmalarının geleceği gösteren, büyülü çalışmalar olduğu yanılgısına kapılmakta. Bu kişiler, bu çalışmalar ile geleceği görebileceklerini, hatta değiştirebileceklerine inanırlar. Ancak durum bu şekilde olmadığı gibi, yıldızname çalışmalarının geleceği görmek ile uzaktan yakından alakası bulunmaz. Yıldızname, sadece geçmişe ve geçmişte yaşanan olayların sonuçlarına ışık tutar, hiçbir koşulda gelecekten haber vermez.

Yıldızname, çoğu yerde fal olarak geçse de, aslında faldan çok öte bir ilim olarak bilinmektedir. Osmanlı dönemi öncesinden beri kullanılan yıldızname, padişahlara ve devlet adamlarına çok sayıda karar için rehberlik etmiştir. Özellikle yıldızname ilmi için çalışma yapması istenen pek çok ilim adamı, devlet büyükleri tarafından görevlendirilmiş ve yönlendirilmiştir.

Yıldızname, Osmanlı dönemi şeyhulislamları tarafından ilmi bir çalışma olarak kabul görmektedir. Herhangi bir falcılık içeriği olmadığı gibi, herhangi bir gayb varlığının da işin içine dahil olmaması, büyüden ve faldan uzak tutar. Tamamen kişinin kendisi ile ilgili durumların ortaya çıkarıldığı yıldızname çalışmalarında, gelecekten bilgi aktarımı da olmaz.

Gelecek, sadece Allah’ın bilebileceği bir bilgidir. Peygamberlere bile verilmeyen bu bilgi, yıldızname ile elde edilemez. Her ne kadar özel ve ilim gerektiren bir çalışma olsa da, geleceği gösteremez.

Yıldızname, yalnızca kişinin geçmişine ışık tutar. Neden sonuç ilişkisi içerisinde, kişinin geçmişinde yaşanan olayları yorumlar ve bunların gelecekte ne gibi etkilere sahip olabileceğini tahmin eder. Yıldızname çalışmalarının bunun dışında herhangi bir fonksiyonu yoktur, tamamen bu konu üzerine kuruludur. Bu konu, aşk veya kariyer gibi özel konulara odaklanabilir olsa da, geleceği göstermesi mümkün değildir.

Yıldızname, numeroloji ilmi ile yakından ilişkili olduğu için, hem gayb ilimlerini hem de matematik ve ebced hesabı gibi dünyevi ilimleri gerektirir. Bu nedenle, her zaman işini iyi bilen ve alanında tecrübesi bulunan kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Genel kanı, yıldıznameyi bir fal olarak görse de, aslında bu çalışma faldan çok ötede, bilimsel bir hesaplama olarak ele alınmalıdır. Tamamen dünyevi ve gaybi ilimlerin birleşmesi ile ortaya çıkan yıldıznamenin kişiye verebileceği her şey çok nettir ve bunların içinde gelecekten bilgi vermek bulunmaz.

Büyü bozma işlemiyle ilgili bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses yıldızname konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Yıldızname” üzerine 3 yorum.

  1. Ben evlilik amacıyla bir vefk işlemi yaptırdım. Niyetimin olduğu biriyle yuva kurmak istedim. 35 yaşına geldim, hala bekar kalmam sebebiyle zorluklar yaşıyordum. Vefk geldikten bir hafta sonra gönlümün olduğu kişi gecenin bir yarısı mesaj attı rüyasında görmüş. Böyle böyle sürekli mesajlar atmaya başladı, ben de cevap verince aramızda bir sıcaklık oluştu. Ali Gürses hoca vefk konusunda bir numara gerçekten. Okuduğum kadarıyla sadece ben değil daha çok kişinin kendisinden memnun olduğunu görüyorum. Belki benzer sıkıntıları yaşayan kardeşlerim vardır, çözmek için dolandırıcılara para kaptırmasınlar, adı sanı belli, dürüst medyum arıyorlarsa ali hocayı tavsiye ederim.

  2. Selamın aleyküm.
    Yaptırdığım çalışmayı anlatmak ve ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum. Medyum Ali Gürses adında bir hoca ile yaptığımız yıldızname işleminden bahsedeceğim.
    İşyerimin sıkıntıları vardı, ne yapacağımızı bilemez bir durumdaydık ve bizim için bir dönüm noktasına yaklaşıyorduk. Ben bu gibi çalışmalara asla inanan biri değildim. Ama eskiden ortaklık yaptığım arkadaşım bana Ali Gürses’i tavsiye etti, yıldızname adı verilen bir işlemden bahsetti. Fal değil, ilimle yapılan bir işlem olduğunu söyleyince merak edip araştırdım. Hatta Ali Hoca’yı da aradım ve nasıl yapılacağına dair sorular sordum. Hoca sağolsun bana yardımcı oldu, detaylı şekilde anlattı, bilmek istediğim her şeyi söyledi.
    Akabinde ben iş için yıldıznameya başlama kararı aldım. Yaptığımız çalışmadan sonra işte olacak, olabilecek her şey karşıma çıktı bir bir. Resmen sanki olacakları ali hoca hazırlıyor gibi hissettim. Allah razı olsun, bol bereket versin işlerimiz de yoluna girdi. Hocayı hem davranışları ve yaklaşımı hem de yaptığı işlem için tavsiye ediyorum, güvenilir ve dört dörtlük bir insan. Numarasını da bırakayım eğer ulaşmak isterseniz 0535 590 62 75 numaralı telefondan kendisi ile görüşebilirsiniz.

  3. Baskabi hocaya Ask buyusu yaptirdim daha once ama tutmadi kime yaptirmaliyim?????

Bir cevap yazın