Büyü Nasıl Tespit Edilir?

Büyü etkisinde olan kişi kendisini bazı zaman havale geçirecekmiş bazen de soğuktan donacakmış hissedebilir. Bu durumun hava sıcaklığıyla bir ilgisi yoktur. Büyü etkisi altında olan kişi kendini rahatsız hissedebilir. Büyü etkisi altında olan kişinin evcil hayvanları oldukça saldırgan olabilirler. Hayvanların doğaüstü varlıkları ve olayları hissetme gibi bir özelliği olduğu doğrudur. Kişi büyüyü tespit etmek için bu yöntemi kullanabilir. Sokaktan geçerken durduk yere saldırganlaşan sokak hayvanları görüyorsanız büyü etkisi altında olduğunuzu anlamanın en kolay yoludur. Büyü yapmak oldukça zor bir işlemdir. Büyü yapan kişi mutlaka tecrübeler bir hoca olmalıdır. Aksi taktirde zor durumlar yaşanabilir. Bu zor durumlar büyünün yanlış tutması veya ters etki göstermesi olarak yorumlanabilir. Büyü yapılırken mutlaka uzman medyum aracılığı ile yapılmalıdır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Kişi kendini oldukça rahatsız hissediyorsa, yaptıkları hareketleri kendinin kontrolü dışında olduğunu düşünüyorsa bazı davranışları kendi kişiliği dışında olan davranışlar ise büyü etkisi olduğunu kesin olarak sonuca varılabilir. Büyü etkisi olan kişi dua ederken inanmamaya, sevdiklerinden uzaklaşmaya, ailesinden kopmaya, işinden sıkılmaya başlar. Hiç hoşlanmadığı birinden ayrı yaşamayı düşünemiyorsa eskiden çok sevdiği birini artık gözü görmüyorsa büyü etkisi altında olduğunun kanıtıdır. Büyü etkisi altında olan kişi kendini zaman zaman bayılacak gibi hissedebilir.

Yapmadığı davranışları söylemediği sözleri söyleyebilir. Büyünün bozulması için öncelikle medyum yapılan büyüyü tespit etmek zorundadır aksi taktirde büyü bozma işlemi başlatılamaz. Büyü etkisi altında olan kişinin hangi büyü etkisi altında olduğuna göre yaptığı davranışlar farklılık gösterebilir. Kişi kendini büyüden korumak için dua okuyabilir fakat eğer artık büyünün etkisi altında ise dua okuması fayda etmez. Bunun için büyü etkisi altında olan kişi mutlaka tecrübeli bir hocadan yardım almalıdır.

Büyü Nasıl Tespit Edilir?

Kişi kendisine nüyü yapılıp yapılmadığını anlamayabilir. Kara büyü etkisi altında olan kişi büyü etkisi altında olduğunu fark etmeyebilir. Kara büyü etkisi altında olan biri büyü etkisi altında olduğunu anlıyorsa şanlıdır. Kara büyü öyle bir büyüdür ki etkisi altında olan kişinin çevresindeki insanları da etkisi altına alarak büyünün etkilerini görmezden gelinmesini saplar. Kişi büyünün etkisi altında olduğunu bir hoca yardımıyla anlaması daha mümkündür. Kişi büyü etkisi altında olduğundan şüpheleniyorsa mutlaka bir hocaya danışmalıdır.

En doğru tespiti hoca veya medyum yapacaktır. Kişi yaşadıklarını hocaya aktardığında hocalar mutlaka hangi büyü etkisi altında olduğunu büyünün kimler tarafından yapıldığına kadar bilmektedir. Kişi kendisine büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için mutlaka bir hocaya danışmalıdır. Kişi kendini farklı hissediyorsa, işleri yolunda gitmiyorsa ve kendinden bağımsız biri gibi davranıyorsa davranışlarını kontrol edemiyorsa büyü etkisi altında demektir. Kişi kendini büyü etkisinden korumak için dua edebilir ve ibadet edebilir fakat büyü etkisi altındaysa mutlaka bir hoca yardımıyla büyünün etkisi altından kurtulmalıdır.

Büyünün tespit edilmesi, etkin şekilde bozulması için profesyonel medyum hoca ile hemen temas kurabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses büyü bozma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın