Rızık Açma Büyüsü

Büyüler içerisinde belki de en çok kullanılan büyü olan, rızık açma büyüsü oldukça köklü ve eski yöntemlere sahip. Çok sayıda farklı teknik ile uygulanabilen bu büyüde, esas olan nokta, nefesi kuvvetli bir hocanın işlemi gerçekleştirmesidir. Her türlü büyüde olduğu gibi, rızık açma büyüsü için de geçerli olan durum kişinin bireysel çabasıdır. Maneviyat size yol gösterir ve gidebileceğiniz yolu açmakta yardım eder. Ancak hiçbir büyüde olmadığı gibi, rızık açma büyüsünde de, gökten para yağmaz veya ani bir zenginlik edinilmez.

Rızık açma büyüsü farklı yöntemlere sahip. Mum, ayna ve halat gibi farklı malzemeler ile yapılabildiği gibi, bakliyat ile yapılan büyülere de rastlanabilir. Tarih boyunca çok fazla medeniyet tarafından kullanılmış ve kendine uygun şekilde uyarlanmış olduğu için, rızık açma büyüsünde çok sayıda alternatife rastlamak mümkündür. Bunların haricinde, vefk ve muska yöntemleri ile de bu büyü gerçekleştirilebilir. Ancak, her zaman kişiye göre değişen bu yöntemlerden en doğrusunu bulmak işlemi gerçekleştiren medyum hocanın görevidir.

En etkin ve en çok tercih edilen rızık açma büyüsü yöntemi olan vefk, belli bir kağıdın, özel zamanlarda ve mürekkepler ile işlenmesi ile gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında, hem gezegenlerin konumları hem de hocanın okuduğu dualar çok önemlidir. Vefk ile gerçekleştirilen rızık açma büyüsü etkisini sürekli olarak korur ve kişi çabaladığı sürece asla aç kalmamasını sağlar.

Bakliyatlar ile yapılan rızık açma büyüsü ise çok eski bir tarihe dayanır. İlk aşurenin kaynatılması döneminde bilgisine ulaşılan bu büyü yöntemi, evlerde özellikle yiyeceğin hiç eksik olmamasını sağlar. Büyüyü yaparken, diğer büyülere kıyasla çok daha farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Ekmek kırıntısı, nohut ve buna benzer malzemelere ek olarak, Doğu coğrafyasında bereketin sembolü olarak kabul edilen safran da kullanılır.

Her büyüde olduğu gibi rızık açma büyüsünde de niyet ve nefes kuvveti önemlidir. Hangi büyü yöntemini kullanıyor olursanız olun, nerede veya ne zaman gerçekleştirildiğine bağlı olmaksızın, büyüyü yapan hocanın nefesi kuvvetli değilse, yapılan işlemin sonuç vermesi de zorlaşır.

Medyum Ali Gürses rızık açma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Rızık Açma Büyüsü” üzerine 1 yorum.

  1. Eşimin çalıştığı yerde aramıza giren bir kadın vardı, bu kadını eşimden soğutmak ve eve tekrar bağlamak amacıyla bir çalışma yaptırmak istedim, çalışma için medyum ali gürses ile bir yol belirledik, vefk işlemiyle yapabileceğimizi konuştuk, hocam bana bir haftada gönderdi vefki, dediği yere koydum bazı dualar veriyor onları da okudum, daha sonra ben eşimde değişim beklerken birden bire kadının tayini çıktı başka yere gitti çok garip gelmişti bana ama allahın ilmi ne kadar güçlüymüş görmüş olduk

Bir cevap yazın