Üzerimdeki Büyü Nasıl Temizlenir?

Büyü etkisinde olan kişi kendisini bazı zaman havale geçirecekmiş bazen de soğuktan donacakmış hissedebilir. Bu durumun hava sıcaklığıyla bir ilgisi yoktur. Büyü etkisi altında olan kişi kendini rahatsız hissedebilir. Büyü etkisi altında olan kişinin evcil hayvanları oldukça saldırgan olabilirler. Hayvanların doğaüstü varlıkları ve olayları hissetme gibi bir özelliği olduğu doğrudur. Kişi büyüyü fark etmek için bu yöntemi kullanabilir. Sokaktan geçerken durduk yere saldırganlaşan sokak hayvanları görüyorsanız büyü etkisi altında olduğunuzu anlamanın en kolay yoludur.

Büyü Etkisi Altında Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kişi kendini oldukça rahatsız hissediyorsa, yaptıkları hareketleri kendinin kontrolü dışında olduğunu düşünüyorsa bazı davranışları kendi kişiliği dışında olan davranışlar ise büyü etkisi olduğunu kesin olarak sonuca varılabilir. Büyü etkisi olan kişi dua ederken inanmamaya, sevdiklerinden uzaklaşmaya, ailesinden kopmaya, işinden sıkılmaya başlar. Hiç hoşlanmadığı birinden ayrı yaşamayı düşünemiyorsa eskiden çok sevdiği birini artık gözü görmüyorsa büyü etkisi altında olduğunun kanıtıdır. Büyü etkisi altında olan kişi kendini zaman zaman bayılacak gibi hissedebilir.

Yapmadığı davranışları söylemediği sözleri söyleyebilir. Büyü etkisi altında olan kişinin hangi büyü etkisi altında olduğuna göre yaptığı davranışlar farklılık gösterebilir. Büyü etkisi altında olan kişi büyü bozdurmak için tecrübeli hocalara başvurması gerekmektedir. Kişi kendini büyüden korumak için dua okuyabilir fakat eğer artık büyünün etkisi altında ise dua okuması fayda etmez. Bunun için büyü etkisi altında olan kişi mutlaka tecrübeli bir hocadan yardım almalıdır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozmak için mutlaka bir hoca ile görüşmek gerekmektedir. Büyü hoca eşliğinde bozulmalıdır. Doğru büyü bozdurmak önemlidir. Büyü etkisi altında olan kişi oldukça sık baş ağrısı mide bulantısı gibi tepkimeler ile karşılaşabilir. Büyüye ait parçalar tespit edilirse mutlaka bu parçalar eşliğinde büyü bozmak için hocaya başvurulmalıdır. Eğer büyüye ait parçalar yok ise kişi yaşadığı sorunları hocaya anlatmalıdır. Hoca bu bilgiler ışığında yapılan büyüyü tespit edebilir ve büyü bozma işlemine başlayabilir. Kara büyüler oldukça zor bozulan büyülerdir. Kişi eğer kara büyü altında ise bu büyünün bozulması zaman alabilir. Kara büyüler bozulması oldukça zor olan büyülerdir.

Kara büyü etkisinde olan bir kişi büyü etkisinde altında olduğunu fark etmesi bile oldukça şanstır çünkü kara büyü etkisi altında olan kişi büyü etkisi altında olduğunu asla anlamaz ve hatta çevresindeki kişilerde büyü etkisi altında olan kişinin büyü etkisi altında olduğunu anlamaması için büyülenir ve onlarda büyü etkisi altında kimin olduğunu anlamakta güçlük çeker. Büyü etkisi altında olduğunuz fark ettiğiniz amda mutlaka tecrübeli bir hocadan yardım almanız gerekmektedir. Kişi kendini büyüden koruyabilir bunun için dualar edebilir fakat büyü altında olan bir kişi büyünün etkisinden kurtulmak için dua etmesi özellikle kara büyüler için gereksiz kalır. Bunun için büyü etkisi altında olan kişi mutlaka profesyonel bir yardım almalıdır. Kişi büyüyü çözdürmek için mutlak bir hocadan yardım almalıdır.

Üzerinizdeki büyüyü tespit etmek ve bozdurmak için profesyonel medyum ile iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Ali Gürses birçok konudaki çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın