Eşimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Manevi olarak kendilerini eksik hisseden, dünya üzerinde bazı şeyleri değiştirmeye gücü yetmeyen kişiler zamanla büyü yöntemlerine başvurmaya başlar. Bir başkasını elde etmek, başarılı olmak, şanslı olmak, bir işin üstesinden gelmek gibi şeyler büyü ile rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunu soran bir kişi ise eşindeki büyüden şüphelenmiş ve onunla ilgili detaylı bilgi arıyor demektir.

Büyü, yapıldığı kişinin hareketlerini kısa sürede çok fazla değiştirir. Bundan dolayı büyünün fark edilmesi çok kolaydır. Büyü fark edildiği zaman ise artık onun bozulması gerekir. Ancak büyüyü fark etmek ve sonrasında ondan emin olmak burada en önemli süreçlerden bir tanesidir. Büyüden şüphelenmenize olanak tanıyacak olan belirtiler şunlardır:

 • Eşinizin hareketlerin bir anda değişmesi
 • Sevimli ve sevecen bir kişi iken bir anda öfkeli ve gergin bir kişiye dönüşmesi
 • Eşinize karşı hayvanların farklı bir tutum sergilemesi
 • Eşinizin size e çocuklarınıza kötü davranmaya başlaması
 • Eşiniz uyurken terlemesi, sık sık uyanması

Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır konusunda bu belirtiler zaman zaman psikoloji ile de karıştırılmaktadır. Ancak bu şekilde yapılacak olan işlemler ile birlikte belirtilerin karıştırılmaması mümkün hale gelecektir. Burada yapılması gereken en önemli şeylerden bir tanesi büyünün etkisini büyüye yormak ve ona çözüm bulmaya çalışmaktır.

Büyü Nasıl Çözülür?

Büyünün çözülmesi için 3 aşama sizler için yeterlidir. Bunlar:

 • Büyüyü Görmek ve Anlamak: Büyüyü çözmek istemeniz için öncelikli olarak sizlerin büyüyü görmesi ve onun büyü ile gerçekleşen bir şey olduğunu anlaması gerekir. Bundan dolayı ilk aşamada ortada bir büyünün olduğunun kabullenilmesi gerekir.
 • Güvenilir Medyum Bulmak: Güvenilir bir medyum bulmak, büyüyü gördükten ve anladıktan sonra yapmanız gereken ikinci bir işlemdir. Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunu cevaplayacak olan bu medyum sizlere orada büyü olup olmadığını net bir şekilde söyleyebilecek olan tek kişidir.
 • Büyüyü Çözmek: Medyum size büyünün varlığını söyledikten sonra onun hakkında araştırma yapmaya başlar. Araştırmalarında ise genellikle sizlere büyünün nasıl bozulacağını öğrenir ve hangi duaların ne zaman, ne kadar yapılacağını belirtir.

Bu 3 aşama sonunda büyüyü bozmak mümkün hale gelir. Ancak burada önemli olan nokta büyünün nasıl bozulacağı değil güvenilir bir medyum bulmaktır. Çünkü büyü ile ilgili yaşanacak olan tüm süreci sizlerin adına medyum yönetecektir. Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan bu süreçte güvenilir medyum bulmak gerekir. Çünkü sektör içerisinde dolandırıcılarda türemiş ve insanların ilgisini gören bu dolandırıcılar büyü bozmak bir yana sadece zaman kaybı olmaya başlamıştır.

Medyum Ali Gürses büyü bozma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Eşimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?” üzerine 4 yorum.

 1. Öncelikle çalıştığım hocanın adını ve iletişim bilgilerini bırakmak istiyorum. Bu konuda çok fazla şikayet okudum, ben de çok kandırıldım sahtekar hocalar tarafından. O yüzden doğrudan hocayı önererek başlamak istiyorum. 535 590 62 75 numaralı telefondan, veya kendi sitesi olan medyumali.com’dan hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisinin adı Medyum Ali Gürses.

  Yaptırdığım çalışmadan bahsetmek gerekirse, nişanlımla çok mutlu ve huzurlu bir ilişkim vardı. Çok uzun süre boyunca birbirimizden başkasını bile görmedik. O derece bağlıydık ama nasıl olduğunu anlamadığım şekilde aramıza birileri girdi ve bizi ayırdı. Bunun üzerine hocaya ulaştım, bir arkadaşımın daha önce yaptığı bir işlemden dolayı kendisini tanıyordum zaten. Adını duymuştum. Hoca bana bağlama büyüsü yapmayı önerdi. Bunu da papaz büyüsü adı verilen bir yöntemle yapabiliriz dedi. 1 – 21 gün gibi bir kısa sürede etki edebildiğini belirtti. Ben de tamam dedim, bir haftada işlem yapıldı, nişanlımın bana geri dönmesi ve ilk günkü gibi davranması iki gün bile sürmedi. Hayret ettim hatta hocayı aradım teşekkür için. Söylediği her şey birebir tutuyor ve çook iyi niyetli bir insan. Özellikle ilmi bilgisinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Çevremde de herkese tavsiye ettim, burada da önermek istiyorum.

 2. Yurtdışında yaşamama rağmen burada bile adından çok söz ediliyordu hatta gazetede bir röportajını okumuştum Ali hocanın… O günden sonra bende bir görüşeyim belki yardımı olur dedim bana çok başarılı ve etkili bir çalışma gönderdi, bir haftada kargoya verdi ve hızlı şekilde kapıma kadar ulaştı. Çok kuvvetli nefesi olan bir medyum hoca öneririm

 3. Çok medyum hoca ile çalıştım, daha önce birine söylemek bile istemediğim bir miktar para kaptırdım, parayı alıp engellemişti.Ali Gürses bey ile çalışırken biraz çekinceli yaklaştım geçmiş deneyimlerinden dolayı ama kendisinin yaklaşımı ve yaptığı çalışma düşüncelerimi tamamen değiştirdi. Bana vefk için yaptığı işlem çok başarılı ve etkiliydi. Bundan sonra eğer bir konuda destek almam gerekirse doğrudan Ali Gürses hocayı arayacağım.

 4. Hollanda’da yaşıyorum, burada doğru dürüst dolandırıcı olmayan hoca bulamadım ben de en son medyum ali gürses hoca diye birine rastladım. Uzaktan olmasına rağmen dört dörtlük işlem yaptı tüm sorunumu çözdü. Bakın bu olaylarda çok garip şeyler var. Mesela benim bugüne kadar hiç evimi görmeyen, nerede yaşadığımı bilmeyen ali hoca evimde nerede büyü olduğunu gösterdi, o noktaya baktığımda büyü malzemeleri buldum. Öyle şey olmaz inanma diyenler bunu nasıl açıklayacak? Kim koydu o büyü malzemelerini o zaman? Büyü bozulduktan sonra hayatım resmen düzene girdi. Ali gürses hocaya kaç defa teşekkür maili attım. Hoca bir haftada çözerim dedi, dediği gibi de çözdü. Allah razı olsun.

Bir cevap yazın