Eskişehir Medyum Hocalar

Dünyamızın kurulduğu günden beri pek çok farklı büyü çalışması yapılmış, kimi zaman hayırlı amaçlarla kimi zaman ise insanlara zarar vermek niyetiyle öte alemlerin gücünden yararlanılmıştır. Eskişehir medyum hocalarında olduğu gibi tüm diğer medyum hocalar da tarih boyunca çeşitli çalışmalar yaparak insanları etkilemiştir.

Medyumluk mesleği ile ilgili eğitime başlayan bir kişi, ilk olarak bu bilgileri insanların yararı için kullanacağına dair garanti verir. İnsanların zararına olacak veya zor durumda bırakacak büyü çalışmalarının yapılması asla kabul edilmez. Eskişehir medyum hocaları arasında, işinin ehli olan ve bu işe gönül vermiş kişiler de yine aynı şekilde sadece insanlığın yararı için bu tarz uygulamaları yapmaktadır.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan büyü çalışması insanların yuva kurmasına, işlerinin yolunda gitmesine yardımcı olabilir. Eskişehir medyum hocalarının yaptıkları çalışmalarla da insanların bu tarz olumlu durumlar elde edebildiği görülmektedir.

Her ne olursa olsun bir büyü yapıldığı zaman evrensel enerjiler kullanılacağı unutulmamalıdır. Evrende var olan bu enerjiler, insanların kullanımında olsa da nasıl kullanılacağı tamamen kişilerin kendine kalmıştır. Tıpkı bir kalemle bile başkasına zarar verilebileceği gibi bu enerjiler de büyü yapan medyum tarafından kötü niyetlerle kullanılabilir.

Gerçek Medyum Hocalar Kara Büyü Yapmaz

Eskişehir medyum hocaları tüm büyü çalışmalarını üstat medyumlardan aldıkları bilgiler sayesinde yapar. Yapılan her türlü büyüde insanlığın yararına çalışılır. Yeri geldiğinde evlilik ve aşk, yeri geldiğinde ise hayırsız bir ilişkinin bitirilmesi için ayırma çalışması yapılabilir. Ancak, yapılacak büyünün niyeti ne olursa olsun asla kara büyü yöntemleri kullanılmaz.

Kara büyü sadece insanlara zarar vermek amacıyla yapılan bir işlemdir. Bu çalışmanın ne gibi sonuçlar doğuracağı çoğu zaman yapan medyum tarafından bile bilinemez. Adeta boşluğa ateşlenen bir mermi niteliğine sahip olan bu çalışmalar, hedeflenen kişiye ulaşana kadar, o kişinin çevresine bile zarar verebilir.

Eskişehir medyum hocaları, bu tarz büyülerden her zaman için uzak durulmasını tavsiye etmektedir. İnsanlara zarar vermek için manevi alemlerin kullanılması doğru bir şey değildir.

Kara Büyüden Uzak Durulmalıdır

Eskişehir medyum hocalarının da belirttiği üzere, kara büyü zararlı ve tehlikelidir. Normal bir büyü çalışması insanlara asla zarar vermezken, bu gibi uygulamalar ile kendinizi tehlikeye atabilirsiniz.

Hangi amaçla olursa olsun, hayatınızı yoluna sokmak için manevi dünyanın nimetlerinden yararlanmak gayet doğal bir durumdur. Bunu yaparken hayırlı enerjilerle çalışmak ve zarar görmemek çok önemlidir. Eskişehir medyum hocaları, bu bilinçte hareket ettikleri için size her zaman öte alemlerden gelen hayırlar için vesile olacaktır.

Medyum Ali Gürses soğutma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Eskişehir Medyum Hocalar” üzerine 1 yorum.

  1. Üç senedir yurtdışında bir devlet göreviyle çalışıyorum. Son dönemde pandemi sebebiyle bizim seyahat etmemiz sıkıntıya girdi. Yani ölüm kalım olmadığı sürece gidip gelemiyoruz, yasaklandığı için. Eşim türkiyede kalıyor ve tek başına olduğu için aklım hep onda. Bu süreçte bir adam dadandı eşimde uzaktayken aralarında bir çekim olmaya başladığını ve evliliğimizin biteceğini gördüm ama sevdiğim için affettim diyebilirim. Aldatılmadım ama eşimin hisleri değişti artık ben değil ikinci biri var gibi düşünmeye başladım bunun üzerine zaten bir arkadaş tavsiyesi ile ali gürses hocaya ulaştım. Ali hocanın telefonu 05355906275 başka Aliler de var doğrusu bu Ali hoca benden bir hafta süre istedi bu sürede işlemi yapacağını ve hazır edeceğini söyledi telefon görüşmemizde. Bir hafta sonra çalışma tamamlandı dediklerini uyguladım. Ilk günler pek beklediğim gibi olmadı ama iş tamamen değişti. O aramıza giren adama karşı karımın en ufak bir hissiyatı kalmadı aksine tüm ilgisini ve sevgisini bana yöneltmeye başladı. Eskiden zar zor konuşan mesajlaşan insanlardık huyu gereği pek sevmiyor böyle şeyleri ama sürekli mesaj atmaya başladı ilgisini artık hiç sakınmıyor hep de istediğim gibi oldu bu şekilde. Sadece 9-10 gün içinde şu an olduğu hale ulaştı ve herşey değişti hayatımızda bu gidişle daha da güzel olacak ve iyiye gidecek diye tahmin ediyorum. Ayrıca ali gürses hocanın bana olan yaklaşımı ve saygılı davranışı da bir abim olarak görmeme neden oldu kendisini. Derdimin hassas olduğunu anlayıp diliyle bir şeyler kırmadan gönül yaralamadan yardımını yaptı. Ali hocayı herşeyiyle öneririm kefil olurum

Bir cevap yazın