İkna Büyüsü

İnsanların zihinlerine belli düşünceleri yerleştirmek için kullanılan ikna büyüsü, en ufak bir zorluk yaşanmadan herhangi bir fikrin kabul edilmesine imkan tanır. Medyum hocalar tarafından farklı yöntemler kullanılarak uygulanan bu büyüde, en önemli etmen, medyum hocanın nefes gücüdür. Eğer hoca güçlüyse, ikna büyüsü de bir o kadar hızlı etki edecektir.

Medyum hocanın belirlediği yöntem, büyünün tutarlılığı ve etki hızı için elzemdir. Bu yüzden hocalar her daim büyü yaptıran kişileri ve ikna edilecek kişiyi inceler, enerjinin ortak olduğu durumlarda ilgili çalışmayı gerçekleştirir. Bu inceleme pek çok ilim gerektirdiği için, sadece işinin ehli isimler tarafından doğru şekilde yapılabilir.

İkna büyüsünde yaygın olarak kullanılan etkili çalışmalardan biri mum ile yapılan büyüdür. İkna büyüsünde mum kullanımı farklı gelse de, aşk büyülerinden daha farklı ve özel malzemeler ile üretilen mumların kullanılıyor olması, bu büyüyü diğer yöntemlerden ayırmaktadır.

Büyücü hoca, mum kullanarak ikna büyüsü yaparken, ikna edilecek kişinin fotoğrafına ve bir kişisel eşyasına ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, eğer mümkünse ikna edilecek konuya dair bir objenin medyum hocaya sağlanması gereklidir. Örneğin, bir kişi evlilik için ikna edilecekse, düğün davetiyesi gibi bir nesnenin sağlanması, medyum hocanın işini kolaylaştıracaktır.

İkna büyüsünde, hangi yöntem kullanılıyor olursa olsun çok ciddi bir bilgi birikimine ihtiyaç duyulur. Kişilerin iradesine direkt olarak etki edilmesi gerektiği için, medyum hocanın mutlaka çok ciddi bir nefes gücüne sahip olması gerekir. Eğer medyum hoca bu güce sahip değilse, istenen tüm malzemeler sağlansa bile büyü tutmayacaktır. Bu nedenle, ikna büyüsü yaptıracağınız zaman çalışacağınız medyum hocayı çok iyi araştırmanız, hakkındaki tüm yorumları okumanız ve buna uygun bir karar vermeniz oldukça önemlidir.

Medyum Ali Gürses evlilik konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“İkna Büyüsü” üzerine 2 yorum.

 1. medyumluk isleriyle alakali gecmisten gelen bir bilgim var anneannem sebebiyle, onun ilmi bilgisi bize de bir sekilde nasip olmustu ama hoca kadar olmaz tabi
  bugüne kadar iki defa vefk calismasi denedim ikisi de bombos niteliksiz calismalar cikti. zor bir islem oldugunu biliyorum ama yine de hocalarin ucarim kacarim yaparim demesine anlam veremiyordum.
  en son bir yerde havas ile ilgili bilgi veren ali gurses hocaya rastladim kendisiyle iletisime gecitm bana istedigim vefki gonderdi bilgim oldugu icin inceledim kesinlikle dort dortluk yazilmis bir calisma cikti
  bazi noktalar var ki gercekten ben kendim icin hazirlasam bu kadar ozenmezdim tabi boyle bir islem gelince rabbim de ona gore tesirini veriyor 10 – 15 gun surmeden etkisini gordum.
  yakinlarima da ali gurses beyi tavsiye ediyorum vefk konusunda ilmi cok saglam bir hoca kesinlikle.

 2. Bu işi Allah yolunda yapanlar kendini belli ediyor! Şarlatanlardan bıktık usandık derken bir dost tavsiyesiyle Medyum Ali Gürses’i buldum. Facebook’tan iletişime geçtim, telefon numarasını aldım. Papaz büyüsü işlemi yaptırdım evliliğim için. Karımın artık beni sevmediğini ve uzaklaştığını düşünüyordum, yapmadığım şey kalmadı, gitmediğim hoca kalmadı sorunlarımızı çözememiştim.
  Medyum Ali Hoca’nın papaz büyüsü benim yuvamı kurtardı. Allah binlerce kez razı olsun. Ne para ne başka bir şey, hayatımda hiçbir şey olmasa da huzurlu yuvam olması yeter bana. Herkese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın