Soğutma Büyüsü

Herhangi bir amaç uğruna yaptırdığınız soğutma ve ayırma büyüsü bir süre sonra ortadan kaybolur ve kişiler eski muhabbetine geri dönerse, yapılan büyünün hiçbir değeri kalmayacaktır. Ayırma büyülerinde en önemli husus kalıcılıktır. Geçici süreliğine yapılabilen ve bir zaman sonra ortadan kaybolan herhangi bir büyü türü olmadığı gibi, böyle bir çalışma yapmak da imkansızdır.

Soğutma ve ayırma büyüsü, karşı taraf herhangi bir aşk veya bağlama büyüsü yapmadığı sürece etkisini korur. Tamamen iradelere etki edecek şekilde gerçekleştirilen bu çalışma, şartlar ne olursa olsun, çiftler arasındaki bağ ne kadar kuvvetli olursa olsun kesin şekilde etki edecektir. Ne kadar sürede tamamlanacağı konusunda net bir bilgi edinmek mümkün olmasa da, bu çalışmanın net şekilde etki ettiği bilinmektedir.

Bir büyü yapıldığında, o büyünün etkisinin zamanla kaybolması gibi bir durum imkansızdır. Bunun en temel nedeni, büyünün gerçekleştiği alemde, dünyevi bir zaman bulunmamasıdır. Gayb aleminin zamanı nasıl akıyor kimse bilmediği gibi, dünyada bir ömür orada bir dakikadan kısa sürebilir. Soğutma ve ayırma büyülerinde olduğu gibi, çeşitli varlıkların hükmü ile gerçekleştirilen işlemlerin herhangi bir şekilde, zamana bağlı olarak etkisini kaybetmesi de olası değildir.

Büyülerin ne kadar etkili olacağına dair geçerli olan tek şey, büyüyü yapan hocanın tekniği ve nefesinin gücüdür. Eğer büyüyü yapan medyum hoca güçlü bir nefese sahipse ve doğru yöntemi kullanacak bilgiye erişmişse, büyünün etkisi artacaktır. Her koşulda zaman içerisinde azalmayacak olan büyünün etkisi, iyi bir hocanın ellerinde çok daha yoğun olarak hissedilir.

Soğutma ve ayırma büyüsü, her zaman varlıkların yardımı ile gerçekleşir. Büyücü hoca varlıklar ile iletişime geçer ve belli bir hüküm koymaları konusunda ricacı olur. Hocanın nefesinin ne kadar kuvvetli olduğuna bağlı olarak, hüküm istenen varlık kısa süre içerisinde gerekeni yaparak çiftler arasında soğumaya vesile olur.

Aşama aşama tamamlanan soğutma ve ayırma büyüsü, belli bir zaman sonra tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra çiftler birbirinden nefret eder ve üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin, birbirlerine karşı duyguları değişmez.

Aşk büyüsü ile ilgili bilgi için önceki yazıya geçebilirsiniz.

Medyum Ali Gürses soğutma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Soğutma Büyüsü” üzerine 2 yorum.

  1. Burada sordugum bir soru vardı daha once kocamdan ayrılmak istedigimi ama onun istemedigini yazmıştım bir arkadaş da sağolsun ayrılma büyüsü diye bir büyü önermişti medyum ali hocayı tavsiye etmişti kendisine bu konu ile ilgili danıştım ve bana bir işlem yaptı çalışma kısa sürede etki etti sanırım 15 gün içinde görülmeye başladı etkileri ama tam istediğim seviyeye ulaşması bir ayı buldu medyum hocanın dediği şekilde gelişti tüm olaylar resmen hayret ettim eşim istememesine rağmen sanki kendi fikriymiş ayrılmak gibi konuşmaya başladı sonrasında zaten tam istediğim gibi rahat ve sorunsuz bir boşanma yaşadık şimdi çok mutluyum ve yaptırdığım çalışma ile ilgili hiçbir pişmanlık yok içimde hocayı kesinlikle tavsiye ederim güvenilir dürüst biri

  2. Büyü işinden anlayan biri olarak size tek bi isim önereceğim o da medyum ali gürses kesinlikle papaz büyüsünde başkasına gitmenize gerek yok adam işinin uzmanı olmuş eğitimini her şekilde gösteriyor bir haftada işi teslim etti etkiside bi haftada görüldü ben normalde vefk ile yaptıracaktım bu işi ama papaz büyüsünün daha hızlı olduğunu öğrendiğimden böyle yapmaya karar verdik dediği gibide çıktı allah razı olsun, çalışmayı ikna işi için yaptırmıştım daha bi haftadan tuttu sıkıntısız iş yapıyor öneririm

Bir cevap yazın