Üzerinizde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

İnsanların kendi enerji alanları dışında bir tesir altına girmesi çok rahat şekilde anlaşılabilen bir durumdur. Bu tarz bir etki altına girmiş olan kişi kısa süre içerisinde büyü belirtileri gösterecek ve üzerinde büyü olup olmadığını anlayacaktır.

Elbette bu konuda da bilgi önemlidir. Sıradan bir belirtiyi ve olağan bir iç sıkıntısını büyüye yormamak gereklidir. Büyüler çok tesirli çalışmalardır ve insanların günlük yaşamda karşılarına çıkan sıkıntılara kıyasla çok daha net kendini belli eder.

Büyü belirtilerinin ne olduğunu bilmeyen kişiler kafa karışıklığı yaşayabilmektedir. Bu belirtilerin iyi anlaşılabilmesi için doğru şekilde gözlem yapılması gerekir. Bir kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlamanın ilk kuralı o kişiyi detaylı şekilde incelemekten geçer.

Büyü belirtileri giderek artarak ortaya çıkar. Başlangıçta sanki hiçbir şey olmuyormuş gibi görünen durumlarda bile büyü tesiri altında olmanız mümkündür. Bu nedenle en ufak bir şüphede bile dikkatli olunması gereklidir.

Eğer büyü belirtilerinin ne olduğunu ve nasıl anlaşılabileceğini bilirseniz alacağınız önlemler oldukça kolay olacaktır. Ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz sürece herhangi bir konuda endişe etmenize gerek kalmaz.

Başkasına Büyü Yapılıp Yapılmadığı Nasıl Anlaşılır?

Sevdiğiniz birine büyü yapılıp yapılmadığını anlamak kendinizi gözlemlemekten çok daha kolay olacaktır. Kişi, büyü tesiri altına girdiği anda çevresini net şekilde göremez. Bu nedenle kendini de gözlemlemekte zorlanır. Büyü belirtileri gösteriyor olsa bile bunu anlamak çok güçtür.

Ancak, çevrenizde bir kişide büyü olduğundan şüpheleniyorsanız objektif olarak kişiyi gözlemlemek mümkündür. Bakılması gereken ilk nokta kişi üzerindeki değişimlerdir. Eğer büyü olduğundan şüphelendiğiniz kişi giderek huysuz ve huzursuz bir hale geliyorsa bu ilk büyü belirtilerinden bir tanesidir.

Özellikle ilişkileri dikkatli şekilde incelenmek zorundadır. İnsanlar ile arası bozuluyorsa, evli ise evlilik hakkında kötü düşüncelere kapılıyorsa büyü tesiri altında olması çok yüksek bir ihtimaldir. Nasıl bir büyü tesiri altında olduğunu anlamanın tek yolu ise medyum hoca ile görüşmektir.

Bana Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Kendinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız yine çevrenizden yardım almanız gereklidir. Tek başınıza büyü belirtilerini gözlemlemek çok zor bir şeydir. Ancak, çevrenizdeki insanların sizin büyü belirtisi gösterip göstermediğini anlaması mümkündür.

Değişimleriniz hakkında insanlara soru sormanız gerekir. Daha önceden yapmadığınız neleri yapmaya başladığınızı gözlemlemelerini istemelisiniz. Davranışlarınızdaki değişim sizi kötü etkiliyorsa büyü belirtisi olarak kabul edilebilir.

Yine aynı şekilde şanssızlık ve talihsizlik gibi durumlar yaşıyorsanız büyü etkisi altında olabilirsiniz. İşlerinizin yolunda gitmemesi, kısmetinizin kapanması gibi durumlar büyünün belirtileri arasında gösterilir. Kabus, uykusuzluk, depresyon gibi durumlar da büyü belirtileri arasındadır.

Medyum Ali Gürses kısmet açma konusundaki çeşitli çalışmalarıyla internette adından en çok söz edilen hocaların başında geliyor. Resmi web sitesi olan www.medyumali.com‘dan yaptığı çalışmaları inceleyebilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya sitesindeki iletişim kanallarından kendisine ulaşabilirsiniz.

“Üzerinizde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?” üzerine 3 yorum.

  1. Öncelikle çalıştığım hocanın adını ve iletişim bilgilerini bırakmak istiyorum. Bu konuda çok fazla şikayet okudum, ben de çok kandırıldım sahtekar hocalar tarafından. O yüzden doğrudan hocayı önererek başlamak istiyorum. 535 590 62 75 numaralı telefondan, veya kendi sitesi olan medyumali.com’dan hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisinin adı Medyum Ali Gürses.

    Yaptırdığım çalışmadan bahsetmek gerekirse, nişanlımla çok mutlu ve huzurlu bir ilişkim vardı. Çok uzun süre boyunca birbirimizden başkasını bile görmedik. O derece bağlıydık ama nasıl olduğunu anlamadığım şekilde aramıza birileri girdi ve bizi ayırdı. Bunun üzerine hocaya ulaştım, bir arkadaşımın daha önce yaptığı bir işlemden dolayı kendisini tanıyordum zaten. Adını duymuştum. Hoca bana bağlama büyüsü yapmayı önerdi. Bunu da papaz büyüsü adı verilen bir yöntemle yapabiliriz dedi. 1 – 21 gün gibi bir kısa sürede etki edebildiğini belirtti. Ben de tamam dedim, bir haftada işlem yapıldı, nişanlımın bana geri dönmesi ve ilk günkü gibi davranması iki gün bile sürmedi. Hayret ettim hatta hocayı aradım teşekkür için. Söylediği her şey birebir tutuyor ve çook iyi niyetli bir insan. Özellikle ilmi bilgisinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Çevremde de herkese tavsiye ettim, burada da önermek istiyorum.

  2. Sayin medyum ali gürses hocama çok teşekkür ediyorum. Ilgisi ve alakası ile cok memnun kaldim. Bu işlere sıcak bakmayan arkadaşlarımın akrabalarımın bana dolandırılacaksın demelerine rağmen araştırmam neticesinde ali hoca ile çalıştım. Gelen işlemin etkisini gören arkadaşlarım şimdi teker teker ali hocayı arıyor. Herkeze tavsiye ederim. Dört dörtlük iş yapan bir hoca.

  3. eşimle aramıza giren soğukluğu gidermek amacıyla yaptırdığım vefk ile ilgili teşekkür meşazı yazmak istiyorum buradan. Çalışmayı yapan kişi: medyum ali gürses, Allah razı olsun ben normalde çok sıkıntılı bir durum yaşıyordum sayesinde çözdüm yuvam kurtuldu diyebilirim inşallah başkalarıda böyle sıkıntılarını çözmeyi başarır.

Bir cevap yazın